gravity
  3. Ervaren verkoper
  5. gravity

gravity

Lid sinds 2023 / Aalst, België

13 aangeboden items / 48 verkochte items

Corneille - Totem - Grote zeefdruk - 1996 kopen? Bied vanaf 295!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Totem - Grote zeefdruk - 1996
Afmetingen 56 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 295
JR - La Nascita - Milano Centrale - genummerd/handgesigneerd kopen? Bied vanaf 850!
JR (1983) Frans La Nascita - Milano Centrale - genummerd/handgesigneerd
Techniek C-Print
Afmetingen 31 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 850
Direct kopen
Joan Miro - Sculptures en Montagne - 5/150 - groot formaat kopen? Bied vanaf 4200!
Joan Miro (1893-1983) Spaans Sculptures en Montagne - 5/150 - groot formaat
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 54.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 4.200
Direct kopen
Mel Ramos - Dunkin Donuts (Cindy Crawford) - Zeer groot! kopen? Bied vanaf 2500!
Mel Ramos (1935-2018) Amerikaans Dunkin Donuts (Cindy Crawford) - Zeer groot!
Techniek Litho
Afmetingen 112 x 85 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 2.500
Direct kopen
Takashi Murakami - Jellyfish Eyes Black - 2004 kopen? Bied vanaf 1250!
Takashi Murakami (1962) Japans Jellyfish Eyes Black - 2004
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.250
Direct kopen
Matt Lambert - She Never - Handgesigneerde zeefdruk met certificaat - 5/25 kopen? Bied vanaf 250!
Matt Lambert (1981) Amerikaans She Never - Handgesigneerde zeefdruk met certificaat - 5/25
Afmetingen 60 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Death NYC - Marilyn Vuitton - 2012 kopen? Bied vanaf 99!
Death NYC (1979) Amerikaans Marilyn Vuitton - 2012
Afmetingen 34 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 99
Direct kopen
Miguel Berrocal - blinddruk, ‘David’, handgesigneerd, 1971 kopen? Bied vanaf 99!
Miguel Berrocal (1933-2006) Spaans blinddruk, ‘David’, handgesigneerd, 1971
Techniek Preeg/Blinddruk
Afmetingen 34 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 99
Direct kopen
Luc Tuymans - Untitled (Tryptich) - 2001 kopen? Bied vanaf 2500!
Luc Tuymans (1958) Belgisch Untitled (Tryptich) - 2001
Techniek Litho
Afmetingen 58 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 2.500
Direct kopen