gravity
  5. gravity

gravity

Lid sinds 2023 / Aalst, België

14 aangeboden items / 12 verkochte items

Denmark - Dynamic Archives - 10/75 - inclusief map kopen? Bied vanaf 220!
Denmark (1950) Belgisch Dynamic Archives - 10/75 - inclusief map
TechniekLitho
Afmetingen70 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 220
Ann Veronica Janssens - Eclips - 4 werken - inclusief map kopen? Bied vanaf 220!
Ann Veronica Janssens (1956) Belgisch Eclips - 4 werken - inclusief map
TechniekLitho
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 220
Mimmo Rotella - Marilyn - collage en litho kopen? Bied vanaf 375!
Mimmo Rotella (1918-2006) Italiaans Marilyn - collage en litho
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen52 x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 375
Mimmo Rotella - Marilyn - Il Mito - Collage kopen? Bied vanaf 375!
Mimmo Rotella (1918-2006) Italiaans Marilyn - Il Mito - Collage
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen52 x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 375
SEEN - Bubble - Spraypaint op canvas - Richard Mirando, Godfather of Graffiti kopen? Bied vanaf 995!
SEEN (1961) Amerikaans Bubble - Spraypaint op canvas - Richard Mirando, Godfather of Graffiti
TechniekSpuitbus
Afmetingen63 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 995
Jim Bird - Monotype - uniek werk kopen? Bied vanaf 495!
Jim Bird (1937-2010) Amerikaans Engels Spaans Monotype - uniek werk
TechniekMonotype
Afmetingen50 x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 495
Bert Stern - Marilyn Monroe, The Last Sitting - handgesigneerd + certificaat kopen? Bied vanaf 995!
Bert Stern (1929-2013) Amerikaans Marilyn Monroe, The Last Sitting - handgesigneerd + certificaat
TechniekC-Print
Afmetingen48 x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 995
Gregory Crewdson - Twilight - Handgesigneerd, genummerd + certificaat kopen? Bied vanaf 1299!
Gregory Crewdson (1962) Amerikaans Twilight - Handgesigneerd, genummerd + certificaat
TechniekDigitale Print
Afmetingen30 x 38.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.299