Lid sinds 2023 / Aalst, België
14 aangeboden items / 12 verkochte items
Techniek | Litho |
Afmetingen | 90.5 x 65.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 55 x 75.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 75 x 55 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 44 x 31.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 51 x 61 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Gemengde Druktechniek |
Afmetingen | 43 x 33 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 70 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 50 x 70 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 52 x 36 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Spuitbus |
Afmetingen | 63 x 63 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Monotype |
Afmetingen | 50 x 83 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | C-Print |
Afmetingen | 48 x 33 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Digitale Print |
Afmetingen | 30 x 38.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |