Corneille - gesigneerde litho

Corneille - gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 259!
Corneille - gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 259!Corneille - gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 259!Corneille - gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 259!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1985
Techniek Litho
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 38 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage ea
Dit werk is onderdeel van de CoBrA Special special.
Gesigneerde litho van de kunstenaar Corneille (1922-2010) uit 1985. Dit is een e.a. exemplaar. Het werk is gesigneerd met Corneille ‘85 en e.a. Afmeting litho 38 x 28 cm (hxb) De litho is in prima staat en is nooit ingelijst geweest.

De litho is in prima staat en is nooit ingelijst geweest.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 40,00