5. Louttre B.

Louttre B. (1926)

1 aangeboden items / 27 verkochte items

FA. (4 x Favoriet)

LOUTTRE. B, synoniem voor Marc Antoine Bissière, (Parijs 1926)

Frans

Louttre B. - Stilleven, aquatint ets met reliëfdruk kopen? Bied vanaf 75!

Louttre B. - Stilleven, aquatint ets met reliëfdruk

Geplaatst doorRosser

Eindtijd25-06-2021 om 22:45

TechniekEts/Aquatint
Afmetingen65 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst