Panamarenko (1940-2019)
Reis naar Egypte I en II
| Techniek | Offset |
| Afmetingen | 38 x 93 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |