3. items
  5. Exclusief aanbod

Exclusief aanbod

U vindt hier een overzicht van het exclusieve aanbod op Kunstveiling. Op Kunstveiling vindt u items in vele prijscategorieën: vanaf 10 euro tot vele duizenden euro’s. In dit overzicht vindt u het aanbod met een openingsbod boven de 500 euro.

Panamarenko - Reis naar Egypte I en II kopen? Bied vanaf 1850!
Panamarenko (1940-2019) Belgisch Reis naar Egypte I en II
Techniek Offset
Afmetingen 38 x 93 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.850
Victor Vasarely - Etude de perspective kopen? Bied vanaf 525!
Victor Vasarely (1906-1997) Frans Hongaars Etude de perspective
Techniek Litho
Afmetingen 54 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 525
Sjef van Schaijk - Onbekend kopen? Bied vanaf 1000!
Sjef van Schaijk (1901-1985) Nederlands Onbekend
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 109 x 98 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.000
Herman Brood - Torso blue kopen? Bied vanaf 650!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Torso blue
Afmetingen 129 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 650
Herman Brood - Perron 0 kopen? Bied vanaf 4495!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Perron 0
Techniek Acryl
Afmetingen 90 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 4.495
Evert Pieters - Havenzicht in Zeeland kopen? Bied vanaf 650!
Evert Pieters (1856-1932) Nederlands Havenzicht in Zeeland
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 56 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 650
Constant - Litho: Comic act - 1976 kopen? Bied vanaf 599!
Constant (1920-2005) Nederlands Litho: Comic act - 1976
Techniek Litho
Afmetingen 75 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 599
Pierre Alechinsky - Litho: 1975 kopen? Bied vanaf 899!
Pierre Alechinsky (1927) Belgisch Litho: 1975
Techniek Litho
Afmetingen 75 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 899
Corneille - Inkt tekening op papier: Zelfportret - 2004(nette lijst) kopen? Bied vanaf 999!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Inkt tekening op papier: Zelfportret - 2004(nette lijst)
Techniek Penseel (Inkt)
Afmetingen 36 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 999
Corneille - Ingelijste inkttekening/aquarel op papier: La chatte - 1998(nette lijst) kopen? Bied vanaf 1295!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Ingelijste inkttekening/aquarel op papier: La chatte - 1998(nette lijst)
Techniek Penseel (Inkt)
Afmetingen 31 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.295
Christian Dotremont - Litho: De tot instant - 1976 kopen? Bied vanaf 1999!
Christian Dotremont (1922-1979) Belgisch Litho: De tot instant - 1976
Techniek Litho
Afmetingen 54 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.999
Karel Appel - Litho: 1976 kopen? Bied vanaf 795!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Litho: 1976
Techniek Litho
Afmetingen 75 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 795
Eugène Brands - Ingelijste gouache - 1963(nieuwe lijst!!) kopen? Bied vanaf 899!
Techniek Gouache
Afmetingen 30 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 899
Techniek Aquarel
Afmetingen 49 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 3.995
Roger Raveel - Hand met sigaret kopen? Bied vanaf 795!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch Hand met sigaret
Techniek Ets
Afmetingen 70 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 795
Olivier Ameye - Hundred of lines kopen? Bied vanaf 2375!
Olivier Ameye (1973) Belgisch Hundred of lines
Techniek Acryl
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 2.375
Olivier Ameye - Please stand by kopen? Bied vanaf 1295!
Olivier Ameye (1973) Belgisch Please stand by
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 100 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.295
Roger Raveel - Zelportret kopen? Bied vanaf 745!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch Zelportret
Techniek Litho
Afmetingen 90 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 745
Panamarenko - Le siecle de Kafka kopen? Bied vanaf 1675!
Panamarenko (1940-2019) Belgisch Le siecle de Kafka
Techniek Litho
Afmetingen 70 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.675
Roger Raveel - interieur en slagschaduw kopen? Bied vanaf 845!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch interieur en slagschaduw
Techniek Ets
Afmetingen 38 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 845
Jan van Lokhorst - Toutes les Femmes kopen? Bied vanaf 2500!
Jan van Lokhorst (1954) Nederlands Toutes les Femmes
Techniek Acryl
Afmetingen 120 x 220 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Kunststof
€ 2.500
Marius de Jongere - Fraai havengezicht van Rotterdam kopen? Bied vanaf 850!
Marius de Jongere (1912-1977) Nederlands Fraai havengezicht van Rotterdam
Afmetingen 48 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 850
Techniek Gravure
Afmetingen 70 x 89 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 850
Corneille - Suite des herbes, 1972 kopen? Bied vanaf 800!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Suite des herbes, 1972
Techniek Litho
Afmetingen 94 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 800
Pierre Le Faguays - Ondine - Art deco kopen? Bied vanaf 1450!
Pierre Le Faguays (1892-1962) Frans Ondine - Art deco
Techniek IJzer
Afmetingen 38 x 8 x 8 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.450
M. Leducq - Herten - Art deco kopen? Bied vanaf 700!
M. Leducq (1879-1955) Frans Herten - Art deco
Techniek IJzer
Afmetingen 32 x 27 x 17 cm (h x b x d)
Gewicht 5000 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 700
Charlotte Molenkamp - Zonder naam kopen? Bied vanaf 2200!
Charlotte Molenkamp (1955) Nederlands Zonder naam
Techniek Acryl
Afmetingen 178 x 207.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 2.200
Anton Mauve (sr.) - Winters tafereel met paarden in de sneeuw kopen? Bied vanaf 4850!
Anton Mauve (sr.) (1838-1888) Nederlands Winters tafereel met paarden in de sneeuw
Techniek Aquarel
Afmetingen 35 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 4.850
Lucebert - Inkttekening op papier kopen? Bied vanaf 850!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Inkttekening op papier
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 30 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 850
Anton Rooskens - Abstracte voorstelling met vogels kopen? Bied vanaf 10550!
Anton Rooskens (1906-1976) Nederlands Abstracte voorstelling met vogels
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 10.550
Techniek Fotocollage
Afmetingen 52 x 34.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 695