3. items
  5. Exclusief aanbod

Exclusief aanbod

U vindt hier een overzicht van het exclusieve aanbod op Kunstveiling. Op Kunstveiling vindt u items in vele prijscategorieën: vanaf 1 euro tot vele duizenden euro’s. In dit overzicht vindt u het aanbod met een openingsbod boven de 500 euro. Onderaan de pagina kunt u klikken op “bekijk al het exclusieve veilingaanbod” en de resultaten verder verfijnen door te filteren op categorie of type kunst. Wilt u al het aanbod zien, klik dan op “volledig aanbod”.

Er worden 631 kunstwerken aangeboden
Jaap ter Haar - Bloemen kopen? Bied vanaf 1000!
Jaap ter Haar - BloemenTekening / Aquarel
Geplaatst doorschulpie
TechniekAquarel
Afmetingen70 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Carine van Steen - Oneiros kopen? Bied vanaf 850!
Carine van Steen - OneirosBeeld / Object
Geplaatst doorliesko
Jaartal1996
TechniekBrons
Afmetingen23 cm x 27.5 cm x 8 cm (h x b x d)
Luc Verschuuren - Man met fastfood kopen? Bied vanaf 1000!
Luc Verschuuren - Man met fastfoodSchilderij
Geplaatst doorJeroenkringloop
Jaartal2012
TechniekAcryl
Afmetingen120 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Gelbgoldring in 14 Karat mit Brillanten - ausgefallener Halbmemory kopen? Bied vanaf 1000!
Gelbgoldring in 14 Karat mit Brillanten - ausgefallener HalbmemorySieraden
Geplaatst doorschmuckschroll
Verzending Internationaal
TechniekGoud
Afmetingen2.38 cm x 2.38 cm (h x b)
Gewicht5.73 g
GesigneerdDuits keur
Original Schaffrath Roségold Ring in 18 Karat mit Brillant kopen? Bied vanaf 1000!
Original Schaffrath Roségold Ring in 18 Karat mit BrillantSieraden
Geplaatst doorschmuckschroll
Verzending Internationaal
TechniekGoud
Afmetingen2.34 cm x 2.24 cm (h x b)
Gewicht4.54 g
GesigneerdDuits keur
Bicolor Ring in 18 Karat mit Brillanten kopen? Bied vanaf 800!
Bicolor Ring in 18 Karat mit BrillantenSieraden
Geplaatst doorschmuckschroll
Verzending Internationaal
TechniekGoud
Afmetingen2.8 cm x 2.1 cm (h x b)
Gewicht3.78 g
GesigneerdDuits keur
Andy Warhol - Siberian Tiger kopen? Bied vanaf 1995!
Andy Warhol - Siberian TigerPrenten & Uitgaves
Geplaatst doorMooiVoorThuis
Jaartal1983
Afmetingen112 cm x 112 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ohrringe in 585/-. Gelb und Weißgold mit orangen und blauen Saphiren + Brillant kopen? Bied vanaf 600!
Ohrringe in 585/-. Gelb und Weißgold mit orangen und blauen Saphiren + BrillantSieraden
Geplaatst doorschmuckschroll
Verzending Internationaal
TechniekGoud
Afmetingen2 cm x 0.92 cm (h x b)
Gewicht8.52 g
GesigneerdDuits keur
Bicolor Halbkreolen in 14 Karat mit Brillanten kopen? Bied vanaf 800!
Bicolor Halbkreolen in 14 Karat mit BrillantenSieraden
Geplaatst doorschmuckschroll
Verzending Internationaal
TechniekGoud
Afmetingen1.8 cm x 1 cm (h x b)
Gewicht7.95 g
GesigneerdDuits keur
Tricolor Ohrringe in 18Karat mit Brillanten kopen? Bied vanaf 1600!
Tricolor Ohrringe in 18Karat mit BrillantenSieraden
Geplaatst doorschmuckschroll
Verzending Internationaal
TechniekGoud
Afmetingen2.3 cm x 1.3 cm (h x b)
Gewicht13.96 g
GesigneerdDuits keur
Hochwertiges Collier mit über 1,10carat Brillanten in 14 Karat Weißgold kopen? Bied vanaf 1100!
Hochwertiges Collier mit über 1,10carat Brillanten in 14 Karat WeißgoldSieraden
Geplaatst doorschmuckschroll
Verzending Internationaal
TechniekGoud
Afmetingen42 cm x 0.15 cm (h x b)
Gewicht6.26 g
GesigneerdDuits keur
Anhänger 18 Karat (750) Gelbgold mit Rohdiamant Ehinger Schwarz mit 585/-. Kette kopen? Bied vanaf 1050!
Anhänger 18 Karat (750) Gelbgold mit Rohdiamant Ehinger Schwarz mit 585/-. KetteSieraden
Geplaatst doorschmuckschroll
Verzending Internationaal
TechniekGoud
Afmetingen45 cm x 0.2 cm (h x b)
Gewicht13.11 g
GesigneerdDuits keur
Gérard Grassère - Olieverf op Doek: 'moeder met kinderwagen' kopen? Bied vanaf 565!
Gérard Grassère - Olieverf op Doek: 'moeder met kinderwagen'Schilderij
Geplaatst doorMaison_d_art
Afmetingen112 cm x 102 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Massives Armband aus 750/-. Gelbgold mit Brillanten 0,80ct. - sehr schwer kopen? Bied vanaf 4800!
Massives Armband aus 750/-. Gelbgold mit Brillanten 0,80ct. - sehr schwerSieraden
Geplaatst doorschmuckschroll
Verzending Internationaal
TechniekGoud
Afmetingen20 cm x 0.9 cm (h x b)
Gewicht61.55 g
GesigneerdDuits keur
Herzcollier in 18 Karat Gelbgold mit natürlichen farbigen Brillanten, mit Kette kopen? Bied vanaf 1000!
Herzcollier in 18 Karat Gelbgold mit natürlichen farbigen Brillanten, mit KetteSieraden
Geplaatst doorschmuckschroll
Verzending Internationaal
TechniekGoud
Afmetingen45 cm x 2.5 cm (h x b)
Gewicht56.4 g
GesigneerdDuits keur
Platinbrosche in 950/-. mit Brillant von Heinrich & Denzel kopen? Bied vanaf 800!
Platinbrosche in 950/-. mit Brillant von Heinrich & DenzelSieraden
Geplaatst doorschmuckschroll
Verzending Internationaal
TechniekPlatina
Afmetingen10.7 cm x 0.5 cm (h x b)
Gewicht56.4 g
GesigneerdDuits keur
Pierre Alechinsky - Zeefdruk, ets en blinddruk, Plate II uit de serie Boréalité - Ingelijst kopen? Bied vanaf 800!
Pierre Alechinsky - Zeefdruk, ets en blinddruk, Plate II uit de serie Boréalité - IngelijstGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorVeilingmeester
Jaartal1976
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen102 cm x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Pierre Alechinsky - Aquatint en pochoir uit de portfolio Le Chien Roi , Gueule de proue - Ingelijst kopen? Bied vanaf 800!
Pierre Alechinsky - Aquatint en pochoir uit de portfolio Le Chien Roi , Gueule de proue - IngelijstGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorVeilingmeester
Jaartal1976
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen84 cm x 103 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Weißgold-Collier in 14 Karat mit Brillanten kopen? Bied vanaf 3800!
Weißgold-Collier in 14 Karat mit BrillantenSieraden
Geplaatst doorschmuckschroll
Verzending Internationaal
TechniekGoud
Afmetingen43 cm x 0.7 cm (h x b)
Gewicht56.4 g
GesigneerdDuits keur
Arnold van de Laar - Olieverf op doek, Elisabeth Bas naar Ferdinand Bol - Ingelijst (Goot) kopen? Bied vanaf 750!
Arnold van de Laar - Olieverf op doek, Elisabeth Bas naar Ferdinand Bol - Ingelijst (Goot)Schilderij
Geplaatst doorVeilingmeester
Afmetingen124 cm x 98 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - litho op geschept papier: 'Soleil' -Nieuw ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 535!
Corneille - litho op geschept papier: 'Soleil' -Nieuw ingelijst (Groot)Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorZuiverKunst
TechniekLitho
Afmetingen91 cm x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Aquagravure: 'L’Oiseau de la Liberté' - Nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 650!
Corneille - Aquagravure: 'L’Oiseau de la Liberté' - Nieuw ingelijstGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorZuiverKunst
Jaartal2008
TechniekAquagravure
Afmetingen94 cm x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Collier in 18 Karat (750/-.) Gelb-und Weißgold mit Brillanten kopen? Bied vanaf 2900!
Collier in 18 Karat (750/-.) Gelb-und Weißgold mit BrillantenSieraden
Geplaatst doorschmuckschroll
Verzending Internationaal
TechniekGoud
Afmetingen42 cm x 0.5 cm (h x b)
Gewicht38.86 g
GesigneerdDuits keur
Co Westerik - Tekening/ aquarel - Ingelijst (1993) kopen? Bied vanaf 675!
Co Westerik - Tekening/ aquarel - Ingelijst (1993)Tekening / Aquarel
Geplaatst doorZuiverKunst
Jaartal1993
TechniekAquarel
Afmetingen60 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Gustav Heinrich Wolff - “Helena und Elpenor” 1926 kopen? Bied vanaf 750!
Gustav Heinrich Wolff - “Helena und Elpenor” 1926Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorHenk17
Jaartal1926
TechniekHout/Linosnede
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Collier in 14 Karat Gelb-und Weißgold mit Brillanten kopen? Bied vanaf 2700!
Collier in 14 Karat Gelb-und Weißgold mit BrillantenSieraden
Geplaatst doorschmuckschroll
Verzending Internationaal
TechniekGoud
Afmetingen42 cm x 0.6 cm (h x b)
Gewicht38.72 g
GesigneerdDuits keur
Panzerarmband in 18 Karat Gelbgold mit Saphir-Cabochons kopen? Bied vanaf 2200!
Panzerarmband in 18 Karat Gelbgold mit Saphir-CabochonsSieraden
Geplaatst doorschmuckschroll
Verzending Internationaal
TechniekGoud
Afmetingen0.8 cm x 18.7 cm (h x b)
Gewicht34.55 g
GesigneerdDuits keur
Königsarmband in 585/-. Gelbgold kopen? Bied vanaf 1100!
Königsarmband in 585/-. GelbgoldSieraden
Geplaatst doorschmuckschroll
Verzending Internationaal
TechniekGoud
Afmetingen21 cm x 0.4 cm (h x b)
Gewicht23.27 g
GesigneerdDuits keur
Außergewöhnliches Armband in 14 Karat Gelbgold, mit Amethyst, Citrin, Peridot un kopen? Bied vanaf 3850!
Außergewöhnliches Armband in 14 Karat Gelbgold, mit Amethyst, Citrin, Peridot unSieraden
Geplaatst doorschmuckschroll
Verzending Internationaal
TechniekGoud
Afmetingen20.5 cm x 1.5 cm (h x b)
Gewicht62.5 g
GesigneerdDuits keur
Anja J.T. Duyvesteyn - Verdwenen tramhuisje kopen? Bied vanaf 1000!
Anja J.T. Duyvesteyn - Verdwenen tramhuisjeSchilderij
Geplaatst doorantjenette
Afmetingen101 cm x 101 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Kees van Dongen - Hendrik de Montherlant, auteur: "Les Lépreuses " kopen? Bied vanaf 850!
Kees van Dongen - Hendrik de Montherlant, auteur: "Les Lépreuses "Kunstboeken
Geplaatst doorCenterfo
Jaartal1947
TechniekHardcover
Afmetingen35 cm x 27 cm (h x b)
Hein Kever - "Grootmoeder met kind" - olieverf op doek kopen? Bied vanaf 790!
Hein Kever - "Grootmoeder met kind" - olieverf op doekSchilderij
Geplaatst doormartins
Periode1800 t/m 1899
Afmetingen62 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Herman Brood - Kleurenzeefdruk CHESS --- ZEER GROOT kopen? Bied vanaf 525!
Herman Brood - Kleurenzeefdruk CHESS --- ZEER GROOTGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKlippoKunst
Afmetingen95 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan te Wierik - gemengde techniek op board, ingelijst kopen? Bied vanaf 1000!
Jan te Wierik - gemengde techniek op board, ingelijstSchilderij
Geplaatst doormodernart
Jaartal1994
Afmetingen55 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
18k gouden broche 2 slangen koppen met opaal, saffier, robijn en diamant kopen? Bied vanaf 575!
18k gouden broche 2 slangen koppen met opaal, saffier, robijn en diamantSieraden
Geplaatst doorCBjewellery
TechniekGoud
Afmetingen1.0 cm x 6.0 cm (h x b)
Gewicht9.8 g
GesigneerdZonder keur
14k geel gouden schakel armband bezet met chrysopraas - 18,5 cm lang kopen? Bied vanaf 650!
14k geel gouden schakel armband bezet met chrysopraas - 18,5 cm langSieraden
Geplaatst doorCBjewellery
TechniekGoud
Afmetingen0.76 cm x 0.9 cm (h x b)
Gewicht18.5 g
GesigneerdNederlands keur
18k gouden collier en hanger met citrien en briljant geslepen diamant tot.0.18ct kopen? Bied vanaf 700!
18k gouden collier en hanger met citrien en briljant geslepen diamant tot.0.18ctSieraden
Geplaatst doorCBjewellery
TechniekGoud
Afmetingen1.9 cm x 0.67 cm (h x b)
Gewicht8.9 g
GesigneerdNederlands keur
14k rosé gouden collier mat hanger bezet met granaat - 50 cm lang kopen? Bied vanaf 575!
14k rosé gouden collier mat hanger bezet met granaat - 50 cm langSieraden
Geplaatst doorCBjewellery
TechniekGoud
Afmetingen3.7 cm x 2.3 cm (h x b)
Gewicht14.8 g
GesigneerdNederlands keur
Herman Brood - Goofballs kopen? Bied vanaf 650!
Herman Brood - GoofballsGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorBluntaxe123
Afmetingen90 cm x 125 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Paulus Reinhard - Marike (met bijbehorende litho) kopen? Bied vanaf 950!
Paulus Reinhard - Marike (met bijbehorende litho)Beeld / Object
Geplaatst doorNorush
TechniekBrons
Afmetingen16 cm x 26 cm x 16 cm (h x b x d)
Gewicht5000 g
GesigneerdHandgesigneerd
Hermanus Rijkelijkhuizen - Olieverf op paneel - "Boslandschap met figuur" kopen? Bied vanaf 750!
Hermanus Rijkelijkhuizen - Olieverf op paneel - "Boslandschap met figuur"Schilderij
Geplaatst doormartins
Periode1800 t/m 1899
Afmetingen68 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst