Joan Miro - ABSTRACTIE / KLEURLITHO / BOEKOMSLAG / 33x30cm / 1975 / MAEGHT EDITEUR PARIS

Joan Miro - ABSTRACTIE / KLEURLITHO / BOEKOMSLAG / 33x30cm / 1975 / MAEGHT EDITEUR PARIS kopen? Bied vanaf 25!
Joan Miro - ABSTRACTIE / KLEURLITHO / BOEKOMSLAG / 33x30cm / 1975 / MAEGHT EDITEUR PARIS kopen? Bied vanaf 25!Joan Miro - ABSTRACTIE / KLEURLITHO / BOEKOMSLAG / 33x30cm / 1975 / MAEGHT EDITEUR PARIS kopen? Bied vanaf 25!Joan Miro - ABSTRACTIE / KLEURLITHO / BOEKOMSLAG / 33x30cm / 1975 / MAEGHT EDITEUR PARIS kopen? Bied vanaf 25!Joan Miro - ABSTRACTIE / KLEURLITHO / BOEKOMSLAG / 33x30cm / 1975 / MAEGHT EDITEUR PARIS kopen? Bied vanaf 25!Joan Miro - ABSTRACTIE / KLEURLITHO / BOEKOMSLAG / 33x30cm / 1975 / MAEGHT EDITEUR PARIS kopen? Bied vanaf 25!Joan Miro - ABSTRACTIE / KLEURLITHO / BOEKOMSLAG / 33x30cm / 1975 / MAEGHT EDITEUR PARIS kopen? Bied vanaf 25!
  • Joan Miro (1893-1983)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Jaartal 1975
Techniek Litho
Stijl Abstract
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 33 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Joan Miro (1893-1983).
Abstractie.
Kleurlithografie op papier. Geen copy of offset.
Monogram in de plaat.
Geen nummering.
(1975).
Boekomslag van Joan Miro, Lithographs, Volume II.
Maeght Editeurs Paris in opdracht van Leon Amiel Publisher New York.
De Catalogue Raisonnés van de grafiek van Joan Miro werden allen met een kleurlithografie als boekomslag uitgegeven.
Catalogue Raissonné, Volume II, door Raymond Queneau, n° 198.
Blad: 33x30cm.
Volledige boekomslag: 84x30cm.
Proper blad.

Verzekerde verzending via Bpost met volgnummer.
België: 12.50 euro.
Nederland: 14.50 euro.
France, Deutschland, Luxembourg: 16.50 euro.
Europa: 18.50 euro.

Ophalen steeds mogelijk na afspraak: Kunsthuis.be (Brasschaat, BE).

Proper blad.
PrijsTot 10 kg.
Binnen België € 12,50
Naar Nederland € 14,50
Naar Duitsland € 16,50
Europese Unie € 18,50
Wereldwijd € 25,00
Naar België € 12,50

Joan Miro (1893-1983)

Spaans Spaans Alle items van deze kunstenaar (19)

Geplaatst door  KUNSTHUIS_BE
751 verkochte items
Alle items (30)
30 cm
33 cm