Joan Miro (1893-1983).
Abstractie.
Kleurlithografie op papier. Geen copy of offset.
Monogram in de plaat.
Geen nummering.
(1975).
Boekomslag van Joan Miro, Lithographs, Volume II.
Maeght Editeurs Paris in opdracht van Leon Amiel Publisher New York.
De Catalogue Raisonnés van de grafiek van Joan Miro werden allen met een kleurlithografie als boekomslag uitgegeven.
Catalogue Raissonné, Volume II, door Raymond Queneau, n° 198.
Blad: 33x30cm.
Volledige boekomslag: 84x30cm.
Proper blad.
Verzekerde verzending via Bpost met volgnummer.
België: 12.50 euro.
Nederland: 14.50 euro.
France, Deutschland, Luxembourg: 16.50 euro.
Europa: 18.50 euro.
Ophalen steeds mogelijk na afspraak: Kunsthuis.be (Brasschaat, BE).