3. items
  5. Land

Spanje Spanje

Kunst uit Spanje – ontdek werken van Spaanse kunstenaars

Welkom bij het actuele aanbod van kunst uit Spanje. Hier vindt u werken van Spaanse kunstenaars die afkomstig zijn uit Spanje of daar een belangrijk deel van hun carrière hebben doorgebracht.

Kunst uit Spanje staat bekend om zijn unieke stijl, culturele invloeden en onderscheidende technieken. Of u nu op zoek bent naar moderne kunst, klassieke schilderijen of grafiek, op deze pagina ontdekt u zowel bekende namen als opkomende talenten uit Spanje.

Bekijk het aanbod van Spaanse kunst dat momenteel via Kunstveiling beschikbaar is!

Selecteer hier werken van kunstenaars uit andere landen:

Joan Gardy Artigas - Kleurenlitho MULTICOLORE Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 69!
Joan Gardy Artigas (1938) Frans Spaans Kleurenlitho MULTICOLORE Handgesigneerd
Techniek Litho
Afmetingen 55 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 69
Adolfo Ramon Torcal - Berglandschap - Ets kopen? Bied vanaf 45!
Adolfo Ramon Torcal (1947) Spaans Nederlands Berglandschap - Ets
Techniek Ets
Afmetingen 20 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Ignasi Sumoy - "Irracional '' kopen? Bied vanaf 25!
Ignasi Sumoy (1953) Spaans "Irracional ''
Afmetingen 91 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Huidig bod
€ 25
1 bieding
Joan Gardy Artigas - Kleurenlitho LA PLAGE Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 20!
Joan Gardy Artigas (1938) Frans Spaans Kleurenlitho LA PLAGE Handgesigneerd
Techniek Litho
Afmetingen 56 x 68 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Joan Gardy Artigas - Kleurenlitho -----SINGAPORE Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 75!
Joan Gardy Artigas (1938) Frans Spaans Kleurenlitho -----SINGAPORE Handgesigneerd
Techniek Litho
Afmetingen 54 x 69 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Cesar Manrique - Boerin met zonnehoed. kopen? Bied vanaf 69!
Cesar Manrique (1920-1992) Spaans Boerin met zonnehoed.
Afmetingen 69 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 69
Salvador Dali - Le Decameron 1972 kopen? Bied vanaf 350!
Salvador Dali (1904-1989) Spaans Le Decameron 1972
Techniek Ets
Afmetingen 69 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Pablo Picasso - DORA MAAR im FAUTEUL . kopen? Bied vanaf 250!
Pablo Picasso (1881-1973) Spaans Frans Dora, maar dan in de fauteuil.
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 29 cm (h x b)
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 250
Ignasi Sumoy - " Quanta Masme Paso Contigo " kopen? Bied vanaf 25!
Ignasi Sumoy (1953) Spaans " Quanta Masme Paso Contigo "
Afmetingen 91 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Ignasi Sumoy - " PAIS " !!! kopen? Bied vanaf 30!
Ignasi Sumoy (1953) Spaans " PAIS " !!!
Afmetingen 91 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Salvador Dali - Porseleinen bord "Aquarius" diameter 21 cm kopen? Bied vanaf 50!
Salvador Dali (1904-1989) Spaans Porseleinen bord "Aquarius" diameter 21 cm
Afmetingen 21 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 50
Joan Miro - Barcelona - 1949 - Lithografie met sjabloonkleuring kopen? Bied vanaf 120!
Joan Miro (1893-1983) Spaans Barcelona - 1949 - Lithografie met sjabloonkleuring
Techniek Sjabloondruk
Afmetingen 24 x 31.5 cm (h x b)
€ 120
Luis Penin - Gala de duda kopen? Bied vanaf 23!
Luis Penin (1968) Spaans Gala de duda
Afmetingen 65 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 23
Pepe Doñate - Apateamiento bajo un sol inclemente kopen? Bied vanaf 400!
Pepe Doñate (1949) Spaans Apateamiento bajo un sol inclemente
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 73 x 92 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 400
Francisco de Goya - Gravure, Capricho nº 16: Dios la perdone. Y era su madre kopen? Bied vanaf 70!
Francisco de Goya (1746-1828) Spaans Gravure, Capricho nº 16: Dios la perdone. Y era su madre
Techniek Gravure
Afmetingen 35 x 29.5 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 70
Lita Cabellut - Y. Juan kopen? Bied vanaf 3000!
Lita Cabellut (1961) Spaans Nederlands Y. Juan
Afmetingen 50 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 3.000
Lita Cabellut - Ecce Homo kopen? Bied vanaf 1400!
Lita Cabellut (1961) Spaans Nederlands Ecce Homo
Afmetingen 65 x 70 cm (h x b)
€ 1.400
Ignacio Agudo Agudo Clara - Bomenlandschap kopen? Bied vanaf 250!
Ignacio Agudo Agudo Clara (1880-1966) Spaans Bomenlandschap
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 26 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Salvador Dali - Die sieben Todsünden kopen? Bied vanaf 180!
Salvador Dali (1904-1989) Spaans De zeven hoofdzonden
Techniek Litho
Afmetingen 63.5 x 43.5 cm (h x b)
€ 180
Joan Miro - Abstrakt Tierkreiszeichen "Fische kopen? Bied vanaf 100!
Joan Miro (1893-1983) Spaans Abstracte weergave van het sterrenbeeld Vissen
Techniek Litho
Afmetingen 54 x 44 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Luis Penin - Gala de ruedas kopen? Bied vanaf 23!
Luis Penin (1968) Spaans Gala de ruedas
Afmetingen 65 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 23
Salvador Dali - Filius Prodigus kopen? Bied vanaf 205!
Salvador Dali (1904-1989) Spaans Filius Prodigus
Techniek Litho
Afmetingen 49 x 35 cm (h x b)
€ 205
Enric Adsera Riba - Zeefdruk, Foto collage. kopen? Bied vanaf 35!
Enric Adsera Riba (1939) Spaans Nederlands Zeefdruk, Foto collage.
Afmetingen 74.5 x 62.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 35
1 bieding
Emilio Grau-Sala - Lithographie "Fenêtre ouverte avec cage à oiseau et poissons rouges" kopen? Bied vanaf 105!
Emilio Grau-Sala (1911-1975) Frans Spaans Lithografie "Open raam met vogelkooi en goudvis"
Techniek Overig
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 105
Joan Miro - ABSTRACTIE / KLEURLITHO / BOEKOMSLAG / 33x30cm / 1975 / MAEGHT EDITEUR PARIS kopen? Bied vanaf 25!
Joan Miro (1893-1983) Spaans ABSTRACTIE / KLEURLITHO / BOEKOMSLAG / 33x30cm / 1975 / MAEGHT EDITEUR PARIS
Techniek Litho
Afmetingen 33 x 30 cm (h x b)
€ 25
Joan Miro - De originele 1973 uitnodiging + kleuren litho Galerie Maeght "Sobreteixims" kopen? Bied vanaf 48!
Joan Miro (1893-1983) Spaans De originele 1973 uitnodiging + kleuren litho Galerie Maeght "Sobreteixims"
Techniek Litho
Afmetingen 16.5 x 50 cm (h x b)
€ 48
Direct kopen
Pablo Picasso - Reproductie Minotaur in the arena, vanquished by a youth kopen? Bied vanaf 100!
Pablo Picasso (1881-1973) Spaans Frans Reproductie Minotaur in the arena, vanquished by a youth
Techniek Potlood
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Pablo Picasso - Tegel 'Guernica' kopen? Bied vanaf 99!
Pablo Picasso (1881-1973) Spaans Frans Tegel 'Guernica'
Afmetingen 1 x 31 x 19 cm (h x b x d)
€ 99
Direct kopen
Salvador Dali - 400 Obras de Salvador Dali de 1914 a 1983 kopen? Bied vanaf 30!
Salvador Dali (1904-1989) Spaans 400 Obras de Salvador Dali de 1914 a 1983
Techniek Hardcover
Afmetingen 31.5 x 23.5 cm (h x b)
€ 30
Direct kopen
Salvador Dali - " THE DIVINE COMEDY " 1960 kopen? Bied vanaf 200!
Salvador Dali (1904-1989) Spaans "GODDELIJKE KOMEDIE" 1960
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 24 x 19 cm (h x b)
€ 200
Direct kopen
Alfonso Moreno - Salvador Dali in zijn atelier in New York kopen? Bied vanaf 395!
Alfonso Moreno (1947) Spaans Salvador Dali in zijn atelier in New York
Afmetingen 83 x 103 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 395
Direct kopen
Joan Miro - Personnage dans la nuit - 1958 - Pochoir kopen? Bied vanaf 100!
Joan Miro (1893-1983) Spaans Personnage dans la nuit - 1958 - Pochoir
Techniek Sjabloondruk
Afmetingen 31.5 x 24.5 cm (h x b)
€ 100
Direct kopen
Joan Miro - Vogel in de nacht - 1958 - Lithografie kopen? Bied vanaf 100!
Joan Miro (1893-1983) Spaans Vogel in de nacht - 1958 - Lithografie
Techniek Litho
€ 100
Direct kopen
Salvador Dali - Biblia Sacra, Female Passion, 1967 kopen? Bied vanaf 30!
Salvador Dali (1904-1989) Spaans Vrouwelijke passie
Techniek Offset
Afmetingen 35 x 25 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 30
Direct kopen
Luis Martinez Lafuente - Jongen met viool kopen? Bied vanaf 125!
Luis Martinez Lafuente (1935-2005) Spaans Jongen met viool
Techniek Brons
Afmetingen 32 x 10 x 7 cm (h x b x d)
Gewicht 1690 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Miguel Ybanez - onbekend kopen? Bied vanaf 25!
Miguel Ybanez (1946) Spaans Nederlands onbekend
Afmetingen 38 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 25
Direct kopen
Joan Miro - vriendinnen kopen? Bied vanaf 35!
Joan Miro (1893-1983) Spaans vriendinnen
Afmetingen 43 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Direct kopen
Enric Adsera Riba - Ets: zonder titel kopen? Bied vanaf 49!
Enric Adsera Riba (1939) Spaans Nederlands Ets: zonder titel
Techniek Litho
Afmetingen 25 x 20.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Pablo Picasso - “Toros y Toreros, Bullfighters". kopen? Bied vanaf 40!
Pablo Picasso (1881-1973) Spaans Frans “Toros y Toreros, Bullfighters".
Techniek Litho
Afmetingen 37 x 27 cm (h x b)
€ 40
Direct kopen
Salvador Dali - By James Thrall Soby, 1941 - Museum of Modern Art, NY. kopen? Bied vanaf 35!
Salvador Dali (1904-1989) Spaans By James Thrall Soby, 1941 - Museum of Modern Art, NY.
Techniek Hardcover
Afmetingen 26 x 20 cm (h x b)
€ 35
Direct kopen
Pablo Picasso - "La Presse". kopen? Bied vanaf 30!
Pablo Picasso (1881-1973) Spaans Frans "La Presse".
Techniek Hardcover
Afmetingen 28 x 20 cm (h x b)
€ 30
Direct kopen
Pablo Picasso - “ Toros y Toreros, Bullfighters". kopen? Bied vanaf 30!
Pablo Picasso (1881-1973) Spaans Frans “ Toros y Toreros, Bullfighters".
Techniek Litho
Afmetingen 37 x 27 cm (h x b)
€ 30
Direct kopen
Pablo Picasso - 2 nieuwe boeken met werken van Pablo Picasso. kopen? Bied vanaf 30!
Pablo Picasso (1881-1973) Spaans Frans 2 nieuwe boeken met werken van Pablo Picasso.
Techniek Hardcover
Afmetingen 30 x 25 cm (h x b)
€ 30
Direct kopen
Joan Gardy Artigas - Kleurenlitho ANTILLAISE Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 55!
Joan Gardy Artigas (1938) Frans Spaans Kleurenlitho ANTILLAISE Handgesigneerd
Techniek Litho
Afmetingen 49 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Gaspar Camps Y Junyent - Spaanse dame. kopen? Bied vanaf 20!
Gaspar Camps Y Junyent (1874-1942) Spaans Spaanse dame.
Techniek Litho
Afmetingen 51.5 x 31.5 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Direct kopen
Joan Miro - "Litografía original IV" 1970. Werkverzeichnis Cramer 160; Mourlot 860 kopen? Bied vanaf 95!
Joan Miro (1893-1983) Spaans "Litografía original IV" 1970. Raisonné Catalogus Cramer 160; Mourlot 860
Techniek Litho
Afmetingen 32 x 49.5 cm (h x b)
€ 95
Direct kopen