3. items
  5. Land

Spanje Spanje

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Spaans.

Joan Gardy Artigas - La part des autres kopen? Bied vanaf 49!
Joan Gardy Artigas (1938) Frans Spaans La part des autres
TechniekLitho
Afmetingen55 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Joan Miro - Kleurenoffset-litho. Affiche: SALA SAN PRUDENCIO uit 1986 kopen? Bied vanaf 55!
Joan Miro (1893-1983) Spaans Kleurenoffset-litho. Affiche: SALA SAN PRUDENCIO uit 1986
TechniekOffset
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
€ 55
Andres Segovia - Zonder titel kopen? Bied vanaf 40!
Andres Segovia (1929-1996) Spaans Zonder titel
Afmetingen80 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 40
1 bieding
Imanol Marrodán - „Sag mir, dass du auf mich wartest“ (Serie Coded Paintings) Lackmalerei auf Aluminium kopen? Bied vanaf 1250!
Imanol Marrodán (1964) Spaans "Zeg me dat je op mij wacht" (serie Coded Paintings) Lackmalerei auf Aluminium
TechniekSpuitbus
Afmetingen29.4 x 47.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
€ 1.250
TechniekLitho
Afmetingen32.5 x 25 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 75
TechniekLitho
€ 75
TechniekLitho
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Enric Adsera Riba - Zeefdruk: "Vignet" kopen? Bied vanaf 50!
Enric Adsera Riba (1939) Spaans Nederlands Zeefdruk: "Vignet"
Afmetingen6 x 9 cm (h x b)
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 50
Alberto Ricardo - Simio kopen? Bied vanaf 70!
Alberto Ricardo Spaans Simio
TechniekGiclée
Afmetingen88 x 91 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
€ 70
Antoni Tapies - "Homage to Joan Miro" 1993 - drucksigniert kopen? Bied vanaf 90!
Antoni Tapies (1923-2012) Spaans "Eerbetoon aan Joan Miro" 1993
TechniekOffset
Afmetingen84 x 59 cm (h x b)
€ 90
Joan Miro - Le Chaton Curieux - 1975 - Litografía originalVII - Mourlot 1043 - Deel II kopen? Bied vanaf 149!
Joan Miro (1893-1983) Spaans Le Chaton Curieux - 1975 - Litografía originalVII - Mourlot 1043 - Deel II
TechniekLitho
Afmetingen32 x 24 cm (h x b)
€ 149
Joan Miro - Le Dauphin et le perroques - 1975 - Litho original X - Mourlot 1043 - Deel II kopen? Bied vanaf 119!
Joan Miro (1893-1983) Spaans Le Dauphin et le perroques - 1975 - Litho original X - Mourlot 1043 - Deel II
TechniekLitho
Afmetingen31.8 x 49.6 cm (h x b)
€ 119
Joan Gardy Artigas - Afrika kopen? Bied vanaf 40!
Joan Gardy Artigas (1938) Frans Spaans Afrika
TechniekLitho
Afmetingen74 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 40
1 bieding
Pablo Picasso - Affiche Musée Picasso Antibes (1982) kopen? Bied vanaf 85!
Pablo Picasso (1881-1973) Spaans Frans Affiche Musée Picasso Antibes (1982)
TechniekOverig
Afmetingen73 x 53 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 85
1 bieding
Joan Miro - Litho uit Derriere le Miroir kopen? Bied vanaf 145!
Joan Miro (1893-1983) Spaans Litho uit Derriere le Miroir
TechniekLitho
Afmetingen38 x 28 cm (h x b)
€ 145
TechniekLitho
Afmetingen38 x 28 cm (h x b)
€ 145
Miguel Berrocal - Ets: Hommage to Trasso 1979 kopen? Bied vanaf 60!
Miguel Berrocal (1933-2006) Spaans Ets: Hommage to Trasso 1979
TechniekEts
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
TechniekLitho
€ 75
TechniekLitho
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
TechniekLitho
€ 75
TechniekLitho
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Josep Guinovart - Komposition kopen? Bied vanaf 100!
Josep Guinovart (1927-2007) Spaans samenstelling
TechniekLitho
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
TechniekLitho
€ 75
TechniekLitho
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
TechniekLitho
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Pablo Picasso - d'après Toros y Toreros Cogida kopen? Bied vanaf 90!
Pablo Picasso (1881-1973) Spaans Frans d'après Toros y Toreros Cogida
TechniekLitho
Afmetingen37 x 27 cm (h x b)
€ 90
Pablo Picasso - 2 Persfoto's begin jaren 70 kopen? Bied vanaf 40!
Pablo Picasso (1881-1973) Spaans Frans 2 Persfoto's begin jaren 70
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen24 x 18 cm (h x b)
€ 40
Salvador Dali - Ets "La Tentation" uit de serie PARADIS TERRESTRE kopen? Bied vanaf 550!
Salvador Dali (1904-1989) Spaans Ets "La Tentation" uit de serie PARADIS TERRESTRE
TechniekDroge Naald
Afmetingen56 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 550
Enrique Marin Munoz - gemengde techniek (o.a. collage) "el voyeur" gesigneerd - met catalogi - kopen? Bied vanaf 270!
Enrique Marin Munoz (1935-1992) Spaans gemengde techniek (o.a. collage) "el voyeur" gesigneerd - met catalogi -
TechniekCollage
Afmetingen38 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 270
Joan Miro - Kleurenoffset-litho. Affiche: XIII CONGRESO NATIONAL uit 1980 kopen? Bied vanaf 55!
Joan Miro (1893-1983) Spaans Kleurenoffset-litho. Affiche: XIII CONGRESO NATIONAL uit 1980
TechniekOffset
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
€ 55
Joan Miro - Kleurenoffset-litho. Affiche: OBRA GRAFICA uit 1982 kopen? Bied vanaf 55!
Joan Miro (1893-1983) Spaans Kleurenoffset-litho. Affiche: OBRA GRAFICA uit 1982
TechniekOffset
Afmetingen69 x 48 cm (h x b)
€ 55
Antoni Tapies - "Lettre A" - drucksigniert kopen? Bied vanaf 90!
TechniekLitho
Afmetingen55 x 75.5 cm (h x b)
€ 90
Enric Adsera Riba - La dame lila kopen? Bied vanaf 25!
Enric Adsera Riba (1939) Spaans Nederlands La dame lila
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Pablo Picasso - Pablo Picasso - Amazona XII. Suite Toros y Toreros kopen? Bied vanaf 85!
Pablo Picasso (1881-1973) Spaans Frans Pablo Picasso - Amazona XII. Suite Toros y Toreros
TechniekLitho
Afmetingen26.7 x 37 cm (h x b)
€ 85
Joan Miro - Kleurenoffset-litho. Affiche: FUNDACIO JOAN MIRO uit 1982 kopen? Bied vanaf 55!
Joan Miro (1893-1983) Spaans Kleurenoffset-litho. Affiche: FUNDACIO JOAN MIRO uit 1982
TechniekOffset
Afmetingen70 x 50 cm (h x b)
€ 55
Luis Martinez Lafuente - Jongen met viool kopen? Bied vanaf 135!
Luis Martinez Lafuente (1935-2005) Spaans Jongen met viool
TechniekBrons
Afmetingen33 x 11 x 8 cm (h x b x d)
Gewicht1620 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 135
Ramiro Undabeytia - Cristal kopen? Bied vanaf 1!
Ramiro Undabeytia (1952) Spaans Cristal
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen49 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 3
2 biedingen
Ramiro Undabeytia - Café I en Café II kopen? Bied vanaf 1!
Ramiro Undabeytia (1952) Spaans Café I en Café II
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen48 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 1
1 bieding
Salvador Dali - originele illustratie van Salvador Dali voor La Divine Comedie de Dante kopen? Bied vanaf 1!
Salvador Dali (1904-1989) Spaans originele illustratie van Salvador Dali voor La Divine Comedie de Dante
TechniekGravure
Afmetingen30 x 20 cm (h x b)
Huidig bod
€ 25
6 biedingen
TechniekGravure
Afmetingen30 x 20 cm (h x b)
Huidig bod
€ 10
3 biedingen
Luis Penin - Gala de Auda kopen? Bied vanaf 40!
Luis Penin (1968) Spaans Gala de Auda
Afmetingen122 x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Eduardo Chillida - Samenstelling kopen? Bied vanaf 139!
Eduardo Chillida (1924-2002) Spaans Samenstelling
TechniekLitho
Afmetingen13.5 x 13.5 cm (h x b)
€ 139