Pablo Picasso - 1945-1973 - Klaus Gallwitz - éditions Denoël kopen? Bied vanaf 35!
Pablo Picasso (1881-1973) Spaans Frans 1945-1973 - Klaus Gallwitz - Denoël-edities
Techniek Hardcover
Afmetingen 37 x 25 cm (h x b)
€ 35
Direct kopen
Salvador Dali - 50 secrets of magic craftsmanship kopen? Bied vanaf 125!
Salvador Dali (1904-1989) Spaans 50 secrets of magic craftsmanship
Techniek Hardcover
Afmetingen 31.5 x 24 cm (h x b)
€ 125
Direct kopen
Antoni Tapies - Kleurenoffset-litho. Affiche: ROLAND GARROS 2000 kopen? Bied vanaf 29!
Antoni Tapies (1923-2012) Spaans Kleurenoffset-litho. Affiche: ROLAND GARROS 2000
Techniek Offset
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
€ 29
Direct kopen
Joan Miro - “Lithografie origineel VIII" Mourlot 864. kopen? Bied vanaf 79!
Joan Miro (1893-1983) Spaans “Lithografie origineel VIII" Mourlot 864.
Techniek Litho
Afmetingen 33 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 79
Direct kopen
Joan Miro - Prachtige uitgave - Kleurenlitho - 1983 - Beperkte oplage - 'Testa II' kopen? Bied vanaf 145!
Joan Miro (1893-1983) Spaans Prachtige uitgave - Kleurenlitho - 1983 - Beperkte oplage - 'Testa II'
Techniek Litho
Afmetingen 51.5 x 36.5 cm (h x b)
€ 145
Direct kopen
Pere Formiguera - Pere Fomrguera's Chronos project kopen? Bied vanaf 800!
Pere Formiguera (1952-2013) Spaans Pere Fomrguera's Chronos project
Techniek Hardcover
Afmetingen 19.5 x 15 cm (h x b)
€ 800
Direct kopen
Carlos Castanedo - Bronzen sculptuur van liggend naakt figuur op marmeren sokkel kopen? Bied vanaf 250!
Carlos Castanedo (1963) Spaans Bronzen sculptuur van liggend naakt figuur op marmeren sokkel
Techniek Brons
Afmetingen 15.5 x 22 x 14 cm (h x b x d)
Gewicht 5900 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Joan Miro - Sculptures en Montagne - 5/150 - groot formaat kopen? Bied vanaf 4200!
Joan Miro (1893-1983) Spaans Sculptures en Montagne - 5/150 - groot formaat
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 54.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 4.200
Direct kopen
Miguel Berrocal - blinddruk, ‘David’, handgesigneerd, 1971 kopen? Bied vanaf 99!
Miguel Berrocal (1933-2006) Spaans blinddruk, ‘David’, handgesigneerd, 1971
Techniek Preeg/Blinddruk
Afmetingen 34 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 99
Direct kopen
Pablo Picasso - Litho - 1959 - Uit serie: "Toros y Toreros" - Oplage 150 ex. - Perfecte conditie kopen? Bied vanaf 110!
Pablo Picasso (1881-1973) Spaans Frans Litho - 1959 - Uit serie: "Toros y Toreros" - Oplage 150 ex. - Perfecte conditie
Techniek Litho
Afmetingen 37 x 27 cm (h x b)
€ 110
Direct kopen
Pablo Picasso - Lithographie - 1959 - From: "Toros y Toreros" - 150 copies - Perfect condition kopen? Bied vanaf 110!
Pablo Picasso (1881-1973) Spaans Frans Lithographie - 1959 - From: "Toros y Toreros" - 150 copies - Perfect condition
Techniek Litho
Afmetingen 37 x 27 cm (h x b)
€ 110
Direct kopen
Salvador Dali - Salvatore Dali kopen? Bied vanaf 2900!
Salvador Dali (1904-1989) Spaans Salvatore Dali
Techniek Gravure
Afmetingen 76 x 96 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 2.900
Direct kopen
Luis Penin - gala di sullas de Ruedas kopen? Bied vanaf 55!
Luis Penin (1968) Spaans gala di sullas de Ruedas
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Isabel Pons - Zonder titel kopen? Bied vanaf 20!
Isabel Pons (1912-2002) Braziliaans Spaans Zonder titel
Techniek Ets
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Oscar Munar - Playboy girl laatste kans kopen? Bied vanaf 499!
Oscar Munar Spaans Playboy girl laatste kans
Techniek Litho
Afmetingen 180 x 120 cm (h x b)
€ 499
Direct kopen
Oscar Munar - 1/75 gecertificeerd kopen? Bied vanaf 499!
Oscar Munar Spaans 1/75 gecertificeerd
Techniek Litho
€ 499
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Miguel Ybanez - Zonder titel kopen? Bied vanaf 200!
Miguel Ybanez (1946) Spaans Nederlands Zonder titel
Afmetingen 55 x 117 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Francisco Perez Anguita - Scheveningen promenade in de morgen kopen? Bied vanaf 50!
Francisco Perez Anguita (1930) Spaans Scheveningen promenade in de morgen
Techniek Potlood
Afmetingen 51 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Pablo Picasso - Catalogue Raisonné - Picasso in his posters - 4 delen kopen? Bied vanaf 300!
Pablo Picasso (1881-1973) Spaans Frans Catalogue Raisonné - Picasso in his posters - 4 delen
Techniek Hardcover
Afmetingen 31 x 25 cm (h x b)
€ 300
Direct kopen
Pablo Picasso - Homage to Picasso - met kleurenlitho en 7 linosnedes kopen? Bied vanaf 125!
Pablo Picasso (1881-1973) Spaans Frans Homage to Picasso - met kleurenlitho en 7 linosnedes
Techniek Hardcover
Afmetingen 31 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Signatuur meegedrukt
€ 125
Direct kopen
Antonio Guirado - Herhaling/Reiteracion kopen? Bied vanaf 200!
Antonio Guirado (1932-2010) Spaans Herhaling/Reiteracion
Techniek Droge Naald
Afmetingen 30 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 200
Direct kopen
Antonio Guirado - HOUT EN HUIS / LA CASA Y EL TEMPO (MARCOS ANA CYCLUS) kopen? Bied vanaf 200!
Antonio Guirado (1932-2010) Spaans HOUT EN HUIS / LA CASA Y EL TEMPO (MARCOS ANA CYCLUS)
Techniek Droge Naald
Afmetingen 22 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Direct kopen
Dora Dolz - geen titel kopen? Bied vanaf 35!
Dora Dolz (1941-2008) Spaans Nederlands geen titel
Techniek Litho
Afmetingen 42 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Joan Miro - “Lithografie origineel IV”. kopen? Bied vanaf 79!
Joan Miro (1893-1983) Spaans “Lithografie origineel IV”.
Techniek Litho
Afmetingen 32 x 50 cm (h x b)
€ 79
Direct kopen
Pablo Picasso - Kleuren lithografie, “Jacqueline op paard”. kopen? Bied vanaf 70!
Pablo Picasso (1881-1973) Spaans Frans Kleuren lithografie, “Jacqueline op paard”.
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 27 cm (h x b)
€ 70
Direct kopen
Pablo Picasso - “Toros y Toreros, Bullfighters". kopen? Bied vanaf 45!
Pablo Picasso (1881-1973) Spaans Frans “Toros y Toreros, Bullfighters".
Techniek Litho
Afmetingen 37 x 27 cm (h x b)
€ 45
Direct kopen
Miguel Ybanez - niet getiteld kopen? Bied vanaf 35!
Miguel Ybanez (1946) Spaans Nederlands niet getiteld
Afmetingen 38 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Direct kopen
Pablo Picasso - Brieven(servet)houder 'Le Guerrier Fatigué' kopen? Bied vanaf 35!
Pablo Picasso (1881-1973) Spaans Frans Brieven(servet)houder 'Le Guerrier Fatigué'
Afmetingen 8 x 18 x 7 cm (h x b x d)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 35
Direct kopen
Joan Miro - Joan Miro, der LithographVI, Werkverzeichnis kopen? Bied vanaf 210!
Joan Miro (1893-1983) Spaans Joan Miro, de litho VI, Catalog Raisonné Works
Techniek Hardcover
Afmetingen 32.5 x 25.5 cm (h x b)
€ 210
Direct kopen
Salvador Dali - Don Quichot kopen? Bied vanaf 35!
Salvador Dali (1904-1989) Spaans Don Quichot
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 34 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Direct kopen
Imanol Marrodán - Ludmila in de rivier op een zomermiddag. Lithografie HC kopen? Bied vanaf 175!
Imanol Marrodán (1964) Spaans Ludmila in de rivier op een zomermiddag. Lithografie HC
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Direct kopen
Raquel Maulwurf - 2 boeken: 2010 & 2011 kopen? Bied vanaf 50!
Raquel Maulwurf (1975) Nederlands Spaans 2 boeken: 2010 & 2011
Techniek Hardcover
Afmetingen 28 x 24 cm (h x b)
€ 50
Direct kopen
Salvador Dali - De logische duivel (Canto 27) - Houtgravue 1960 kopen? Bied vanaf 178!
Salvador Dali (1904-1989) Spaans De logische duivel (Canto 27) - Houtgravue 1960
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 33 x 26 cm (h x b)
€ 178
Direct kopen
Salvador Dali - 2 hardcovers, waarvan 1 met een kleurenlitho (31x44 cm) kopen? Bied vanaf 100!
Salvador Dali (1904-1989) Spaans 2 hardcovers, waarvan 1 met een kleurenlitho (31x44 cm)
Techniek Hardcover
Afmetingen 32 x 25 cm (h x b)
€ 100
Direct kopen
Lucio Munoz - Xylografie Houtsnede kopen? Bied vanaf 150!
Lucio Munoz (1929-1998) Spaans Xylografie Houtsnede
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 55 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Joan Miro - " HOMMAGE HARTMANN AMADEUS " kopen? Bied vanaf 200!
Joan Miro (1893-1983) Spaans "HOMMAGE HARTMANN AMADEUS"
Techniek Litho
Afmetingen 48 x 38 cm (h x b)
€ 200
Direct kopen
Imanol Marrodán - Bilbao, 30.09.2010, 15:22 Uhr (Serie „Identitätsversprechen“) kopen? Bied vanaf 75!
Imanol Marrodán (1964) Spaans Bilbao 30/09/2010 15:22u. (Serie Identiteitsbeloften)
Techniek C-Print
Afmetingen 18 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Imanol Marrodán - Vision des Lichts kopen? Bied vanaf 85!
Imanol Marrodán (1964) Spaans Visioen van licht
Techniek Digitale Print
Afmetingen 18 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 85
Direct kopen
Jordi Traveria - Raku design schaal kopen? Bied vanaf 75!
Jordi Traveria (1975) Spaans Raku design schaal
Afmetingen 40 x 35 x 6 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Joan Miro - Parler seul kopen? Bied vanaf 129!
Joan Miro (1893-1983) Spaans Parler seul
Techniek Litho
Afmetingen 60 x 45 cm (h x b)
€ 129
Direct kopen
Aleix Llull - Stilleven op doek kopen? Bied vanaf 500!
Aleix Llull (1933-1986) Spaans Stilleven op doek
Afmetingen 86 x 74 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 500
Direct kopen
Luis Penin - de gala casamento kopen? Bied vanaf 45!
Luis Penin (1968) Spaans de gala casamento
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Miguel Berrocal - Citius. Altius. Fortius, höher, schneller, stärker kopen? Bied vanaf 95!
Miguel Berrocal (1933-2006) Spaans Sneller. Hoger. Sterker, hoger, sneller, verder.
Techniek Gravure
Afmetingen 10.5 x 7.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 95
Direct kopen
Antoni Tapies - Derrière le miroir kopen? Bied vanaf 350!
Antoni Tapies (1923-2012) Spaans Derrière le miroir
Techniek Tijdschrift
Afmetingen 38 x 28 cm (h x b)
€ 350
Direct kopen
Antoni Clave - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 150!
Antoni Clave (1913-2005) Spaans Frans Abstracte compositie
Techniek Litho
Afmetingen 70 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen