Pablo Picasso - litho uit Le Gout du Bonheur" - 1964 kopen? Bied vanaf 75!
Pablo Picasso (1881-1973) Spaans Frans litho uit Le Gout du Bonheur" - 1964
Techniek Litho
Afmetingen 32.5 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Antoni Miralda - Mixed-média "jouyce the general's wife" 1970 kopen? Bied vanaf 150!
Antoni Miralda (1942) Amerikaans Spaans Mixed-média "jouyce the general's wife" 1970
Techniek Overig
Afmetingen 70 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Salvador Dali - litho kopen? Bied vanaf 250!
Salvador Dali (1904-1989) Spaans litho
Techniek Litho
Afmetingen 75 x 95 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Ramon Dilley - Élégante à Deauville, LITHOGRAPHIE originale signée, 250ex kopen? Bied vanaf 60!
Ramon Dilley (1932) Spaans Elegant in Deauville, originele gesigneerde LITHOGRAAF, 250 exemplaren
Techniek Overig
Afmetingen 74 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Direct kopen
Imanol Marrodán - EL29 (Emotionale Landschaften) kopen? Bied vanaf 85!
Imanol Marrodán (1964) Spaans EL29 (Emotionele Landschappen)
Techniek Giclée
Afmetingen 40 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 85
Direct kopen
Pablo Picasso - Litho uit de reeks 'Le goût du bonheur' kopen? Bied vanaf 49!
Pablo Picasso (1881-1973) Spaans Frans Litho uit de reeks 'Le goût du bonheur'
Techniek Litho
Afmetingen 44 x 34 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 49
Direct kopen
Antoni Tapies - In druk gesigneerde affiche voor Roland Garros 2000 kopen? Bied vanaf 20!
Antoni Tapies (1923-2012) Spaans In druk gesigneerde affiche voor Roland Garros 2000
Techniek Offset
Afmetingen 75 x 57 cm (h x b)
€ 20
Direct kopen
Joan Gardy Artigas - 'Tauromachie chinoise', litho kopen? Bied vanaf 49!
Joan Gardy Artigas (1938) Frans Spaans 'Tauromachie chinoise', litho
Techniek Litho
Afmetingen 56 x 68 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Gabriel Casarrubios - La cocina después de la pesca kopen? Bied vanaf 150!
Gabriel Casarrubios (1953) Spaans La cocina después de la pesca
Afmetingen 33 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
€ 150
Direct kopen
Joan Gardy Artigas - 'Le bijou blanc', litho kopen? Bied vanaf 49!
Joan Gardy Artigas (1938) Frans Spaans 'Le bijou blanc', litho
Techniek Litho
Afmetingen 81 x 57.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Joan Gardy Artigas - 'Journal sur la plage', litho kopen? Bied vanaf 49!
Joan Gardy Artigas (1938) Frans Spaans 'Journal sur la plage', litho
Techniek Litho
Afmetingen 56 x 68 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Joan Miro - Twee tentoonstellingsaffiches voor Juan MIRO (1982 en 1983) kopen? Bied vanaf 20!
Joan Miro (1893-1983) Spaans Twee tentoonstellingsaffiches voor Juan MIRO (1982 en 1983)
Techniek Offset
Afmetingen 42 x 29.5 cm (h x b)
€ 20
Direct kopen
Imanol Marrodán - Ohne Titel kopen? Bied vanaf 195!
Imanol Marrodán (1964) Spaans Zonder titel
Techniek C-Print
Afmetingen 18 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 195
Direct kopen
Joan Hernandez Pijuan - Lithografie "Sin Título" kopen? Bied vanaf 170!
Joan Hernandez Pijuan (1931-2005) Spaans Lithografie "Sin Título"
Techniek Litho
Afmetingen 78 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 170
Direct kopen
Nuria Quevedo - Ereignis - Erschlossene Formen - rare Orig Lithographie handsigniert kopen? Bied vanaf 190!
Nuria Quevedo (1938) Duits Spaans Ontwikkelde vormen - zeldzame originele lithografie, handgesigneerd
Techniek Litho
Afmetingen 42 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 190
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 67 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 895
Direct kopen
Salvador Dali - Surrealistisch schaakbord van Salvador Dali kopen? Bied vanaf 690!
Salvador Dali (1904-1989) Spaans Surrealistisch schaakbord van Salvador Dali
Techniek Metaal
Afmetingen 33 x 33 x 5 cm (h x b x d)
€ 690
Direct kopen
Enric Adsera Riba - Litho: Concepcion - 1996 kopen? Bied vanaf 55!
Enric Adsera Riba (1939) Spaans Nederlands Litho: Concepcion - 1996
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Robert Anglada - "Komposition" Barcelona, 1968/69, Spanien kopen? Bied vanaf 99!
Robert Anglada (1944-2015) Spaans "Compositie" Barcelona,
Afmetingen 28 x 28.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 99
Direct kopen
Joan Miro - Yellow Egg Moneybox - Naar Miró’s 'Monsieur et Madame' 1969 kopen? Bied vanaf 25!
Joan Miro (1893-1983) Spaans Yellow Egg Moneybox - Naar Miró’s 'Monsieur et Madame' 1969
Techniek Keramiek
Afmetingen 12 x 8 x 8 cm (h x b x d)
Gewicht 240 g
€ 25
Direct kopen
Jorge Castillo - 2 vintage plia eetkamerstoelen van Castelli kopen? Bied vanaf 135!
Jorge Castillo (1933) Spaans 2 vintage plia eetkamerstoelen van Castelli
Afmetingen 75.1 x 46.9 x 50.8 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongemerkt
€ 135
Direct kopen
Carlos Pazos - handsigniert + nummeriert - Vorzugsausgabe Galerie Prats Barcelona 1993 kopen? Bied vanaf 75!
Carlos Pazos (1949) Spaans handgesigneerd + genummerd - speciale editie Galerie Prats Barcelona 1993
Techniek Offset
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Miguel Ybanez - Onbekend kopen? Bied vanaf 75!
Miguel Ybanez (1946) Spaans Nederlands Onbekend
Afmetingen 30 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen