Pol Bury - Fontaines du Palais Royal – gesigneerde kunstkaart

Pol Bury - Fontaines du Palais Royal – gesigneerde kunstkaart kopen? Bied vanaf 160!
Pol Bury - Fontaines du Palais Royal – gesigneerde kunstkaart kopen? Bied vanaf 160!Pol Bury - Fontaines du Palais Royal – gesigneerde kunstkaart kopen? Bied vanaf 160!
  • Pol Bury (1922-2005)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1985
Techniek Offset
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 11 x 15 cm (h x b)
Incl. lijst 21 x 26 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Dit werk is onderdeel van de CoBrA Special special.
De twee horizontale fonteinen van Pol Bury met langzaam bewegende metalen ballen werden in 1985 op het plein voor de Cour d'Orléans geplaatst, tussen de Constitutionele Raad en het Ministerie van Cultuur in Parijs, in opdracht van het ministerie van cultuur.
Offset kunstkaart handgesigneerd door de kunstenaar.
Professioneel ingelijst in een zilverkleurige composietlijst met passe-partout en helder glas. De achterzijde is geseald met zuurvrije tape in dezelfde kleur als de lijstkleur.
Buitenafmetingen 26 x 21 x 1,4 cm ( BxHxD).
Een uniek stuk.
© Pol Bury, Paris 1985.
PrijsTot 10 kg.
Binnen België € 13,50
Naar Nederland € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 26,50
Wereldwijd € 68,50

Pol Bury (1922-2005)

Belgisch Belgisch Frans Frans Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  CuRio
Lid sinds 2021
67 verkochte items
Alle items (10)
26 cm
21 cm
15 cm
11 cm