5. Cercle Graphique

Cercle Graphique

Opgericht in 1970 - opgeheven in 1974

Cercle Graphique Européen

Techniek Litho
Afmetingen 76 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 65
Corneille - ongekend kopen? Bied vanaf 375!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch ongekend
Techniek Litho
Afmetingen 69 x 84 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 375
Corneille - Three Compositions kopen? Bied vanaf 345!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Three Compositions
Techniek Litho
Afmetingen 55 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 345
Alfred Manessier - Litho, Vietnam kopen? Bied vanaf 30!
Alfred Manessier (1911-1993) Frans Litho, Vietnam
Techniek Litho
Afmetingen 56 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Karel Appel - "A sunny day with a loving car" kopen? Bied vanaf 150!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands "A sunny day with a loving car"
Techniek Hardcover
Afmetingen 33 x 33 cm (h x b)
€ 150
Corneille - Bord/schaal l'été commencant kopen? Bied vanaf 45!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Bord/schaal l'été commencant
Afmetingen 2.5 x 30 x 30 cm (h x b x d)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 45
Corneille - Unieke serie van 6 stuks Corneille zeefdrukken (zelfde oplage en net ingelijst) kopen? Bied vanaf 850!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Unieke serie van 6 stuks Corneille zeefdrukken (zelfde oplage en net ingelijst)
Afmetingen 44 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 850
Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT kopen? Bied vanaf 115!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Kleurenlitho HAPPY CAT
Techniek Litho
Afmetingen 64 x 82 cm (h x b)
Huidig bod
€ 115
1 bieding
Corneille - Corneille La Pieve Spumanti Gran Cuvee Corneille kopen? Bied vanaf 50!
Afmetingen 31 x 9 x 9 cm (h x b x d)
Gewicht 1 g
Gesigneerd Ongemerkt
€ 50
Corneille - Champagne fluitje (9) - Flute - Glas kopen? Bied vanaf 60!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Champagne fluitje (9) - Flute - Glas
Afmetingen 19 x 4.5 x 4.5 cm (h x b x d)
Gewicht 110 g
€ 60
Corneille - De terrils van Luik, 1945 kopen? Bied vanaf 3000!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch De terrils van Luik, 1945
Techniek Potlood
Afmetingen 32 x 39.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 3.000
Corneille - EK voetbal 2000 kopen? Bied vanaf 185!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch EK voetbal 2000
Afmetingen 43.5 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 185
Corneille - Corneille in de Looier 1988 kopen? Bied vanaf 150!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Corneille in de Looier 1988
Techniek Offset
Afmetingen 87 x 59 cm (h x b)
€ 150
Corneille - Grote litho Verliefde tijgers, 1996 kopen? Bied vanaf 450!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Grote litho Verliefde tijgers, 1996
Techniek Litho
Afmetingen 55 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 450
Techniek Overig
Afmetingen 140 x 140 x 1 cm (h x b x d)
Gesigneerd Signatuur meegedrukt
€ 180
Corneille - Rood naakt, 1982 kopen? Bied vanaf 850!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Rood naakt, 1982
Techniek Litho
Afmetingen 93 x 74 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 850
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 600
Corneille - Hart armband - genummerd - 50 exemplaren kopen? Bied vanaf 120!
Techniek Overig
Afmetingen 2 x 2 x 0.2 cm (h x b x d)
€ 120
Corneille - Dageraad op de berg, 1991 kopen? Bied vanaf 600!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Dageraad op de berg, 1991
Techniek Litho
Afmetingen 80 x 110 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 600
Corneille - Ingelijste lithografie: de muzikale vogel, 1992 kopen? Bied vanaf 450!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Ingelijste lithografie: de muzikale vogel, 1992
Techniek Litho
Afmetingen 54 x 61.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 450
Corneille - Kleurenzeefdruk FLEVOLAND Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 199!
Afmetingen 60 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 199
Victor Vasarely - Vasarely kopen? Bied vanaf 20!
Victor Vasarely (1906-1997) Frans Hongaars Vasarely
Techniek Hardcover
Afmetingen 28 x 21 cm (h x b)
€ 20
Corneille - Getiteld OISEAU, ingelijst met ontspiegeld glas kopen? Bied vanaf 425!
Techniek Litho
Afmetingen 69 x 88 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 425
Corneille - Oiseau, Femme Et Serpent kopen? Bied vanaf 350!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Vogel, vrouw en slang
Techniek Litho
Afmetingen 89 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Corneille - ohne Titel kopen? Bied vanaf 350!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch zonder titel
Techniek Litho
Afmetingen 62 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Corneille - 12 mooi ingelijste Corneille prentjes kopen? Bied vanaf 50!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 12 mooi ingelijste Corneille prentjes
Techniek Offset
Afmetingen 14 x 10 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 60
2 biedingen
Corneille - Litho zonder titel kopen? Bied vanaf 150!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho zonder titel
Techniek Litho
Afmetingen 41 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150