5. Cercle Graphique

Cercle Graphique

Opgericht in 1970 - opgeheven in 1974

Cercle Graphique Européen

Corneille - 12 mooi ingelijste Corneille prentjes kopen? Bied vanaf 50!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 12 mooi ingelijste Corneille prentjes
Techniek Offset
Afmetingen 14 x 10 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 60
2 biedingen
Corneille - Litho zonder titel kopen? Bied vanaf 150!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho zonder titel
Techniek Litho
Afmetingen 41 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Victor Vasarely - Ingelijste zeefdruk: Japet kopen? Bied vanaf 495!
Victor Vasarely (1906-1997) Frans Hongaars Ingelijste zeefdruk: Japet
Afmetingen 62.5 x 57.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 495
Corneille - Zilveren broche met doosje kopen? Bied vanaf 65!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Zilveren broche met doosje
Techniek Zilver
Afmetingen 2.5 x 3.8 x 0.5 cm (h x b x d)
€ 65
Afmetingen 1 x 10 x 10 cm (h x b x d)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 39
Corneille - Ingelijste zeefdruk: Sterrenbeelden - 1989 kopen? Bied vanaf 299!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Ingelijste zeefdruk: Sterrenbeelden - 1989
Afmetingen 109 x 79.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 299
Techniek Litho
Afmetingen 50.5 x 65.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 499
Corneille - 6 schaaltjes groot model kopen? Bied vanaf 35!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 6 schaaltjes groot model
Afmetingen 2.5 x 12 cm (h x b)
€ 35
Techniek Litho
Afmetingen 102 x 83 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 399
Corneille - Le Matin kopen? Bied vanaf 320!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Le Matin
Afmetingen 65 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 320
Afmetingen 60 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 245
Corneille - Kleurenzeefdruk NOORD HOLLAND Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 245!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Kleurenzeefdruk NOORD HOLLAND Handgesigneerd
Afmetingen 60 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 245
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 50 cm (h x b)
€ 65
Corneille - Mens, vogel, boot kopen? Bied vanaf 210!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Mens, vogel, boot
Afmetingen 92 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
Ingelijst Ingelijst
€ 210
Jean René Bazaine - Compositie abstract - 1959 - Lithografie met sjabloon gesigneerd en gedateerd kopen? Bied vanaf 60!
Jean René Bazaine (1904-2001) Frans Compositie abstract - 1959 - Lithografie met sjabloon gesigneerd en gedateerd
Techniek Sjabloondruk
Afmetingen 24.5 x 31.5 cm (h x b)
€ 60
Bram van Velde - Composition en Violet kopen? Bied vanaf 110!
Bram van Velde (1895-1981) Nederlands Composition en Violet
Techniek Litho
Afmetingen 58 x 78 cm (h x b)
€ 110
Afmetingen 60 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Corneille - Unique kopen? Bied vanaf 20!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Unique
Afmetingen 30 x 24 cm (h x b)
€ 20
Karel Appel - 'Tibetan Bird' nieuw gelijst kopen? Bied vanaf 955!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands 'Tibetan Bird' nieuw gelijst
Techniek Litho
Afmetingen 95 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 955
Direct kopen
Karel Appel - "A sunny day with a loving car" kopen? Bied vanaf 150!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands "A sunny day with a loving car"
Techniek Hardcover
Afmetingen 33 x 33 cm (h x b)
€ 150
Direct kopen
Alfred Manessier - Litho, Vietnam kopen? Bied vanaf 30!
Alfred Manessier (1911-1993) Frans Litho, Vietnam
Techniek Litho
Afmetingen 56 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Direct kopen
Karel Appel - Kikker kopen? Bied vanaf 600!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Kikker
Afmetingen 41 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 600
Direct kopen
Corneille - Three Compositions kopen? Bied vanaf 345!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Three Compositions
Techniek Litho
Afmetingen 55 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 345
Direct kopen
Corneille - ongekend kopen? Bied vanaf 375!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch ongekend
Techniek Litho
Afmetingen 69 x 84 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 375
Direct kopen
Hans Hartung - "Farandole" 1971 - Lithographie - (86 x 60 cm) kopen? Bied vanaf 100!
Hans Hartung (1904-1989) Duits Frans "Farandole" 1971 - Lithografie - (86 x 60 cm)
Techniek Litho
Afmetingen 60 x 86 cm (h x b)
€ 100
Direct kopen
Corneille - Grote schaal/bord gelimiteerde oplage kopen? Bied vanaf 125!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Grote schaal/bord gelimiteerde oplage
Techniek Keramiek
Afmetingen 3 x 33 x 33 cm (h x b x d)
€ 125
Direct kopen
Corneille - Tuin der Lusten / Jardin des Delices XXL Groot - Handgesigneerd - 1991 - 11/50 kopen? Bied vanaf 2200!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Tuin der Lusten / Jardin des Delices XXL Groot - Handgesigneerd - 1991 - 11/50
Afmetingen 150 x 210 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 2.200
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 26 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 799
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 185
Direct kopen
Corneille - Naakt met vogel in rood kopen? Bied vanaf 325!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Naakt met vogel in rood
Techniek Litho
Afmetingen 75 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 325
Direct kopen
Lucebert - Grote litho - 1993 kopen? Bied vanaf 199!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Grote litho - 1993
Techniek Litho
Afmetingen 65.5 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 199
Direct kopen
Corneille - Ingelijste zeefdruk: Oiseau né du paysage - 1992 kopen? Bied vanaf 399!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Ingelijste zeefdruk: Oiseau né du paysage - 1992
Afmetingen 78 x 89 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 399
Direct kopen
Corneille - Zeefdruk: Clown - 1994 kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Zeefdruk: Clown - 1994
Afmetingen 45 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Corneille - Litho - 1988 kopen? Bied vanaf 299!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho - 1988
Techniek Litho
Afmetingen 60 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 299
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 53.5 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 299
Direct kopen
Corneille - 2 boeken, waarvan 1 gesigneerd kopen? Bied vanaf 99!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 2 boeken, waarvan 1 gesigneerd
Techniek Hardcover
Afmetingen 31 x 25 cm (h x b)
€ 99
Direct kopen
Corneille - Unique - zeefdruk - 1997 kopen? Bied vanaf 59!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Unique - zeefdruk - 1997
Afmetingen 21 x 15 cm (h x b)
€ 59
Direct kopen
Corneille - Unique - Proefdruk kopen? Bied vanaf 100!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Unique - Proefdruk
Afmetingen 21 x 15 cm (h x b)
€ 100
Direct kopen
Afmetingen 21 x 15 cm (h x b)
€ 100
Direct kopen
Karel Appel - Pepie en Jaco, genummerd! kopen? Bied vanaf 150!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Pepie en Jaco, genummerd!
Techniek Hardcover
Afmetingen 34 x 27 cm (h x b)
€ 150
Direct kopen
Corneille - Songs d'été - laatste exemplaar ! kopen? Bied vanaf 350!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Songs d'été - laatste exemplaar !
Afmetingen 64 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
Graham Sutherland - Hommage à San Lazzaro - 1975 - Originele lithografie kopen? Bied vanaf 80!
Graham Sutherland (1903-1980) Engels Hommage à San Lazzaro - 1975 - Originele lithografie
Techniek Litho
Afmetingen 35.5 x 26.5 cm (h x b)
€ 80
Direct kopen