Corneille (1922-2010)
12 mooi ingelijste Corneille prentjes
| Techniek | Offset |
| Afmetingen | 14 x 10 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Ingelijst | Ingelijst |