5. Cercle Graphique

Cercle Graphique

Opgericht in 1970 - opgeheven in 1974

Cercle Graphique Européen

Techniek Litho
Afmetingen 62 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 799
Direct kopen
Lucebert - De Hemelse Goedheid kopen? Bied vanaf 6500!
Lucebert (1924-1994) Nederlands De Hemelse Goedheid
Afmetingen 82 x 102 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 6.500
Direct kopen
Corneille - La Traviata kopen? Bied vanaf 299!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch La Traviata
Techniek Litho
Afmetingen 78 x 69 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 299
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 53.34 x 35.56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 699
Direct kopen
Corneille - Rote exotische Katze der Südinseln kopen? Bied vanaf 590!
Techniek IJzer
Afmetingen 56 x 73 x 0.2 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 590
Direct kopen
Corneille - Hommage aan Verdi: Othello + Falstaff kopen? Bied vanaf 20!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Hommage aan Verdi: Othello + Falstaff
Techniek Offset
Afmetingen 55 x 45 cm (h x b)
€ 20
Direct kopen
Corneille - Birds cats kopen? Bied vanaf 1500!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Birds cats
Techniek Litho
Afmetingen 102 x 140 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.500
Direct kopen
Corneille - De gele kat, 2002 kopen? Bied vanaf 500!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch De gele kat, 2002
Techniek Litho
Afmetingen 66 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 500
Direct kopen
Corneille - Gravure Les Amants, 1975 - Proefdruk kopen? Bied vanaf 725!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Gravure Les Amants, 1975 - Proefdruk
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 67 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 725
Direct kopen
Corneille - Gesigneerd: Galerie Blanche lithografische poster, 1963 kopen? Bied vanaf 150!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Gesigneerd: Galerie Blanche lithografische poster, 1963
Techniek Litho
Afmetingen 67 x 49 cm (h x b)
€ 150
Direct kopen
Afmetingen 99 x 99 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
Ingelijst Ingelijst
€ 1.500
Direct kopen
Corneille - Tapijt Cobra 1951 - Zwart - Oplage van 5 exemplaren met echtheidscertificaat kopen? Bied vanaf 2000!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Tapijt Cobra 1951 - Zwart - Oplage van 5 exemplaren met echtheidscertificaat
Techniek Textiel
Afmetingen 295 x 200 x 2 cm (h x b x d)
€ 2.000
Direct kopen
Techniek Textiel
Afmetingen 220 x 210 x 2 cm (h x b x d)
€ 1.800
Direct kopen
Corneille - 'Don Carlos (mooi gelijst!) kopen? Bied vanaf 299!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 'Don Carlos (mooi gelijst!)
Afmetingen 74 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 299
Direct kopen
Corneille - Wagons lits kopen? Bied vanaf 50!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Wagons lits
Techniek Offset
Afmetingen 86 x 60 cm (h x b)
€ 50
Direct kopen
Corneille - Litho: 'Fantasie voorstelling met vrouw en vogels' (2009) kopen? Bied vanaf 335!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho: 'Fantasie voorstelling met vrouw en vogels' (2009)
Techniek Litho
Afmetingen 84 x 74 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 335
Direct kopen
Corneille - Roze vrouw met vogel en kat - Gesigneerd - 1994 kopen? Bied vanaf 550!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Roze vrouw met vogel en kat - Gesigneerd - 1994
Afmetingen 99.5 x 87.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 550
Direct kopen
Afmetingen 106 x 86 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 700
Direct kopen
Afmetingen 56 x 66.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 600
Direct kopen
Corneille - 2 Vrouwen met vogel - Handgesigneerd - 1978 kopen? Bied vanaf 400!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 2 Vrouwen met vogel - Handgesigneerd - 1978
Afmetingen 94 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Direct kopen
Corneille - Corneille - Image D'un été - Handgesigneerd - 1987 kopen? Bied vanaf 700!
Afmetingen 95 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 700
Direct kopen
Afmetingen 61 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Afmetingen 83 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 295
Direct kopen
Afmetingen 88 x 104.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Direct kopen
Corneille - Oiseaux en fete I - Venus - Gesigneerd - 2001 kopen? Bied vanaf 620!
Afmetingen 100 x 81 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 620
Direct kopen
Corneille - Venus sens Dessus - Handgesigneerd - 2001 kopen? Bied vanaf 620!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Venus sens Dessus - Handgesigneerd - 2001
Afmetingen 99.5 x 81 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 620
Direct kopen
Corneille - Le lit Rouge - Gesigneerd - 1998 kopen? Bied vanaf 620!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Le lit Rouge - Gesigneerd - 1998
Afmetingen 107 x 83 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 620
Direct kopen
Afmetingen 66 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Direct kopen
Corneille - Oiseaux en fete II - Venus - Gesigneerd - 2001 kopen? Bied vanaf 620!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Oiseaux en fete II - Venus - Gesigneerd - 2001
Afmetingen 75.5 x 93.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 620
Direct kopen
Corneille - Au coeur de l'ete, la femme - Gesigneerd - 1/200 Speciaal 1e druk kopen? Bied vanaf 1250!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Au coeur de l'ete, la femme - Gesigneerd - 1/200 Speciaal 1e druk
Techniek Litho
Afmetingen 106 x 105 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.250
Direct kopen
Afmetingen 83 x 95 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Direct kopen
Corneille - Cobra schilder,vrouw,masker en dieren kopen? Bied vanaf 2000!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Cobra schilder,vrouw,masker en dieren
Techniek Litho
Afmetingen 147 x 110 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 2.000
Direct kopen
Lucebert - Zonder titel kopen? Bied vanaf 235!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Zonder titel
Techniek Litho
Afmetingen 61 x 73.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 235
Direct kopen
Karel Appel - Karl Appel kopen? Bied vanaf 75!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Karl Appel
Techniek Hardcover
Afmetingen 34 x 25 cm (h x b)
€ 75
Direct kopen
Corneille - De zonnebadende vrouw -Uniek exemplaar Met de hand geaquarelleerde lithografie kopen? Bied vanaf 1800!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch De zonnebadende vrouw -Uniek exemplaar Met de hand geaquarelleerde lithografie
Techniek Aquarel
Afmetingen 90 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.800
Direct kopen
Cornelie Tollens - De jonge bruid kopen? Bied vanaf 100!
Cornelie Tollens (1964) Nederlands De jonge bruid
Techniek C-Print
Afmetingen 34 x 34 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Corneille - sans titre ( uit de Salomé- serie over Oscar Wilde) kopen? Bied vanaf 175!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch sans titre ( uit de Salomé- serie over Oscar Wilde)
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Direct kopen
Corneille - 'Femme et Oiseau' (fraai gelijst) kopen? Bied vanaf 325!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 'Femme et Oiseau' (fraai gelijst)
Afmetingen 58 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 325
Direct kopen
Corneille - Les Femmes de la Bible, 2000 kopen? Bied vanaf 1190!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch De vrouwen van de Bijbel, 2000
Techniek Terragravure
Afmetingen 73 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.190
Direct kopen
Lucebert - Gemengde techniek op papier | 1987 (UNIEK WERK) kopen? Bied vanaf 600!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Gemengde techniek op papier | 1987 (UNIEK WERK)
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 36 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 600
Direct kopen
Karel Appel - Loving Heads kopen? Bied vanaf 750!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Loving Heads
Techniek Litho
Afmetingen 71 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 750
Direct kopen
Lucebert - Gemengde techniek op papier | 1989 (UNIEK WERK) kopen? Bied vanaf 500!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Gemengde techniek op papier | 1989 (UNIEK WERK)
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 36 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 500
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 56.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 3.200
Direct kopen
Pol Bury - Etudes pour les desmoiselles d, avignon kopen? Bied vanaf 395!
Pol Bury (1922-2005) Belgisch Frans Etudes pour les desmoiselles d, avignon
Techniek Litho
Afmetingen 75 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 395
Direct kopen
Karel Appel - Happy Encounter kopen? Bied vanaf 850!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Happy Encounter
Techniek Litho
Afmetingen 87 x 107 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 850
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 56 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.800
Direct kopen
Corneille - Variaties op enkele lijnen, 1959 kopen? Bied vanaf 2800!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Variaties op enkele lijnen, 1959
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 31 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 2.800
Direct kopen
Karel Appel - 5 stuks Boeken kopen? Bied vanaf 49!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands 5 stuks Boeken
Techniek Softcover
Afmetingen 24.5 x 17.5 cm (h x b)
€ 49
Direct kopen
Karel Appel - Affiche – Viagalerie / Nikonfotogalerie kopen? Bied vanaf 49!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Affiche – Viagalerie / Nikonfotogalerie
Afmetingen 110 x 80 cm (h x b)
€ 49
Direct kopen
Karel Appel - Christian Dotremont - Affiche - Viagalerie kopen? Bied vanaf 49!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Christian Dotremont - Affiche - Viagalerie
Afmetingen 75 x 55.5 cm (h x b)
€ 49
Direct kopen