5. Cercle Graphique

Cercle Graphique

Opgericht in 1970 - opgeheven in 1974

Cercle Graphique Européen

Afmetingen 123 x 105 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 695
Direct kopen
Hans Hartung - Pastel P. 1960-76 - Offsetlithografie gesigneerd - 1961 kopen? Bied vanaf 100!
Hans Hartung (1904-1989) Duits Frans Pastel P. 1960-76 - Offsetlithografie gesigneerd - 1961
Techniek Litho
Afmetingen 35.5 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Hans Hartung - Pastel P.-1958-91 - Offsetlithografie gesigneerd - 1961 kopen? Bied vanaf 100!
Hans Hartung (1904-1989) Duits Frans Pastel P.-1958-91 - Offsetlithografie gesigneerd - 1961
Techniek Litho
Afmetingen 27.2 x 34.8 cm (h x b)
€ 100
Direct kopen
Hans Hartung - Pastel P. 1950-3 - Offset lithography signed - 1961 kopen? Bied vanaf 100!
Hans Hartung (1904-1989) Duits Frans Pastel P. 1950-3 - Offset lithography signed - 1961
Techniek Litho
Afmetingen 23.3 x 35.5 cm (h x b)
€ 100
Direct kopen
Hans Hartung - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 450!
Hans Hartung (1904-1989) Duits Frans Abstracte compositie
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 68 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 450
Direct kopen
Hans Hartung - Pastel P. 1947-20 - Offset lithography signed - 1961 kopen? Bied vanaf 100!
Hans Hartung (1904-1989) Duits Frans Pastel P. 1947-20 - Offset lithography signed - 1961
Techniek Litho
Afmetingen 26.4 x 35.5 cm (h x b)
€ 100
Direct kopen
Corneille - ontwerp voor Swatch horloge + Swatch horloge kopen? Bied vanaf 375!
Afmetingen 52 x 34 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 375
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 73 x 93 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 73 x 93 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
Pierre Alechinsky - kleurenets L’origine du monde 2 - 1993 kopen? Bied vanaf 595!
Pierre Alechinsky (1927) Belgisch kleurenets L’origine du monde 2 - 1993
Techniek Ets
Afmetingen 38 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 595
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 38 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 595
Direct kopen
Corneille - litho ‘Le Divan Bleu’ - 1979. kopen? Bied vanaf 365!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch litho ‘Le Divan Bleu’ - 1979.
Techniek Litho
Afmetingen 49.5 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 365
Direct kopen
Pierre Alechinsky - Galactic Flying Objects kopen? Bied vanaf 1225!
Pierre Alechinsky (1927) Belgisch Galactic Flying Objects
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 47.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.225
Direct kopen
Techniek Overig
Afmetingen 7 x 6 x 2 cm (h x b x d)
Gewicht 42 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 800
Direct kopen
Techniek Keramiek
Afmetingen 26.5 x 26.5 x 2 cm (h x b x d)
Gesigneerd Signatuur meegedrukt
€ 90
Direct kopen
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 60 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 450
Direct kopen
Lucebert - Droge naald - Mona Lisa kopen? Bied vanaf 130!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Droge naald - Mona Lisa
Techniek Droge Naald
Afmetingen 68 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 130
Direct kopen
Corneille - litho 17/50, gesigneerd r.o. - 1997 kopen? Bied vanaf 199!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch litho 17/50, gesigneerd r.o. - 1997
Techniek Litho
Afmetingen 78 x 92 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 199
Direct kopen
Corneille - Ingelijste litho: 'Indifférent' - 1975 kopen? Bied vanaf 375!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Ingelijste litho: 'Indifférent' - 1975
Techniek Litho
Afmetingen 72 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 375
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 51 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Direct kopen
Corneille - Litho: 'Sans titre (Femme de Nuit et d'aube)' (1967) kopen? Bied vanaf 200!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho: 'Sans titre (Femme de Nuit et d'aube)' (1967)
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Direct kopen
Corneille - Lithograph: 'Nu blue' (1998) kopen? Bied vanaf 295!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Lithograph: 'Nu blue' (1998)
Techniek Litho
Afmetingen 51 x 65.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 295
Direct kopen
Corneille - Compositie met vrouw, vogel en boom, kleurenlitho. kopen? Bied vanaf 385!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Compositie met vrouw, vogel en boom, kleurenlitho.
Techniek Litho
Afmetingen 91 x 74 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 385
Direct kopen
Corneille - 'Le Divan Bleu' kopen? Bied vanaf 395!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 'Le Divan Bleu'
Techniek Litho
Afmetingen 75 x 91 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 395
Direct kopen
Afmetingen 90.5 x 75.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.500
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 53 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 280
Direct kopen
Techniek Potlood
Afmetingen 29 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.395
Direct kopen
Corneille - Lithograph: 'Oiseau Cobra - Grande lithographie signee' (1999). kopen? Bied vanaf 260!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Lithograph: 'Oiseau Cobra - Grande lithographie signee' (1999).
Techniek Litho
Afmetingen 55 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 260
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 55.5 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 285
Direct kopen
Corneille - Keramiek ovenschaal en schaaltjes 2x kopen? Bied vanaf 69!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Keramiek ovenschaal en schaaltjes 2x
Techniek Keramiek
Afmetingen 18 x 24 x 5 cm (h x b x d)
€ 69
Direct kopen
Karel Appel - gesigneerde hardcover kopen? Bied vanaf 190!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands gesigneerde hardcover
Techniek Hardcover
Afmetingen 28 x 30 cm (h x b)
€ 190
Direct kopen
Corneille - Kat en 2 mensen kopen? Bied vanaf 425!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Kat en 2 mensen
Techniek Litho
Afmetingen 29 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 425
Direct kopen
Corneille - Femme au Masque et Chat kopen? Bied vanaf 325!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Femme au Masque et Chat
Afmetingen 78 x 98 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 325
Direct kopen
Corneille - Bord 30 cm kopen? Bied vanaf 35!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Bord 30 cm
Techniek Keramiek
Afmetingen 3 x 30 x 30 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Corneille - l'Oiseau attentif uit de serie Le Paradis kopen? Bied vanaf 350!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch l'Oiseau attentif uit de serie Le Paradis
Afmetingen 72 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
Karel Appel - Here I am again kopen? Bied vanaf 600!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Here I am again
Afmetingen 88 x 108 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 600
Direct kopen
Techniek Keramiek
Afmetingen 10.5 x 10.5 x 0.7 cm (h x b x d)
€ 54
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 39 x 49.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 995
Direct kopen
Corneille - Dame met vogel kopen? Bied vanaf 350!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Dame met vogel
Afmetingen 60 x 78.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Direct kopen
Techniek Proefdruk
Afmetingen 63 x 77 cm (h x b)
€ 300
Direct kopen
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 300
Direct kopen
Afmetingen 33 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
€ 225
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 47.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 895
Direct kopen
Corneille - zeefdruk met aquarel ondergrond - Cobra kat- 1950/2003 kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch zeefdruk met aquarel ondergrond - Cobra kat- 1950/2003
Afmetingen 21 x 29.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Karel Appel - Gekleurde reliefdruk van een houtdruk met carborundum: ‘Tigre de papier’ - 1978 kopen? Bied vanaf 1895!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Gekleurde reliefdruk van een houtdruk met carborundum: ‘Tigre de papier’ - 1978
Techniek Carborundum
Afmetingen 77 x 99 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.895
Direct kopen
Corneille - 6 onderzetters kopen? Bied vanaf 35!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 6 onderzetters
Afmetingen 1 x 9 x 1 cm (h x b x d)
Gewicht 720 g
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 35
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 93 x 93 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 990
Direct kopen
Pierre Alechinsky - Le Pinceau Voyageur - Fondation Boghossian kopen? Bied vanaf 110!
Pierre Alechinsky (1927) Belgisch Le Pinceau Voyageur - Fondation Boghossian
Techniek Offset
Afmetingen 118 x 84 cm (h x b)
€ 110
Direct kopen
Karel Appel - Circus Poster - LAAC kopen? Bied vanaf 60!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Circus Poster - LAAC
Techniek Offset
Afmetingen 60 x 40 cm (h x b)
€ 60
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 50.2 x 65.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 599
Direct kopen