| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Jaartal | 1993 |
| Techniek | Ets |
| Drager | Papier |
| Onderwerp | Figuren |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 39.6 x 29.6 cm (h x b) |
| Incl. lijst | 68 x 53 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Oplage | 35 |
| Conditie | |||||
| Conditie | Zeer Goed | ||||
| De foto's geven een goed beeld van de conditie van het werk. | |||||
| Transport | |||||
| Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Zutphen, Nederland | ||||
| Verzenden | Pakketpost | ||||
| Prijs | Tot 10 kg.
| Garantie | |||||