Claude Monet - La Barque a giverny

Claude Monet - La Barque a giverny kopen? Bied vanaf 40!
Claude Monet - La Barque a giverny kopen? Bied vanaf 40!Claude Monet - La Barque a giverny kopen? Bied vanaf 40!Claude Monet - La Barque a giverny kopen? Bied vanaf 40!
  • Claude Monet (1840-1926)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Jaartal 1886
Techniek Rotaprint
Stijl Impressionistisch
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 24 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Dit is een geheel onbeschadigde reproductie gedrukt in Frankrijk van Claude Monet

Claude Monet (1840-1926)

Frans Frans Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  Hans214
Lid sinds 2026
0 verkochte items
Alle items (2)
30 cm
24 cm