Fon Klement - Zicht op stadstuinen

Fon Klement - Zicht op stadstuinen kopen? Bied vanaf 75!
Fon Klement - Zicht op stadstuinen kopen? Bied vanaf 75!Fon Klement - Zicht op stadstuinen kopen? Bied vanaf 75!Fon Klement - Zicht op stadstuinen kopen? Bied vanaf 75!
  • Fon Klement (1930-2000)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1959
Techniek Ets/Aquatint
Ingelijst Alleen in Passe-partout
Afmetingen 23 x 20 cm (h x b)
Passe-partout 37 x 37.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Vroeg werk uit 1959 van Fon Klement, lang voor hij zijn bekende boardsneden begon te maken.
Prachtige droge naald ets in het originele passe partout. Ook de achterzijde van de originele omlijsting met beschrijving is nog aanwezig. De lijst is helaas kapot en niet meer aanwezig.
pas partout vergeeld maar de ets kraakhelder
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 19,50
Naar Duitsland € 19,50
Europese Unie € 19,50
Wereldwijd € 38,80