Vroeg werk uit 1959 van Fon Klement, lang voor hij zijn bekende boardsneden begon te maken. Prachtige droge naald ets in het originele passe partout. Ook de achterzijde van de originele omlijsting met beschrijving is nog aanwezig. De lijst is helaas kapot en niet meer aanwezig.
Zeer Goed
pas partout vergeeld maar de ets kraakhelder
Tot 5 kg.
€ 13,50
Naar België
€ 19,50
€ 19,50
Europese Unie
€ 19,50
Wereldwijd
€ 38,80