Fon Klement (1930-2000)
Haven - Hout/Linosnede
| Techniek | Hout/Linosnede |
| Afmetingen | 23 x 28 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |

| Techniek | Hout/Linosnede |
| Drager | Papier |
| Techniek | Hout/Linosnede |
| Afmetingen | 29 x 30 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 108 x 108 cm (h x b) |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 107 x 107 cm (h x b) |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 68 x 70 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Hardcover |
| Afmetingen | 35 x 28.5 cm (h x b) |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 30 x 30 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Hout/Linosnede |
| Afmetingen | 62 x 30 cm (h x b) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 52 x 52 cm (h x b) |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 72.5 x 89 cm (h x b) |
| Drager | Geschept Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Hout/Linosnede |
| Afmetingen | 45 x 35 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Hout/Linosnede |
| Drager | Geschept Papier |