Jose van Kleef
zonder titel
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 35 x 40 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Board |

Lid sinds 2013 / Utrecht, Nederland
16 aangeboden items / 592 verkochte items
| Techniek | Olieverf |
| Drager | Board |
| Techniek | Hout |
| Afmetingen | 67 x 15 x 8 cm (h x b x d) |
| Techniek | Verbronsd |
| Afmetingen | 32 x 32 x 9 cm (h x b x d) |
| Techniek | Pen (Inkt) |
| Afmetingen | 37 x 26.5 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Potlood |
| Afmetingen | 37 x 25 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 13.5 x 9 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Potlood |
| Afmetingen | 31 x 25 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Houtskool |
| Afmetingen | 45 x 34 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Pen (Inkt) |
| Afmetingen | 28 x 19 cm (h x b) |
| Drager | Karton |
| Techniek | Gouache |
| Afmetingen | 33 x 25 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 21 x 16 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Afmetingen | 38 x 28 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Drager | Papier |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 70 x 60 cm (h x b) |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 65 x 80 cm (h x b) |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 48 x 38 cm (h x b) |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |