5. Zuiderkring

Zuiderkring

Opgericht in 1953 - opgeheven in 1963

Kunstenaarsvereniging de Zuiderkring

Kunstenaarsvereniging de Zuiderkring was een kunstenaarsvereniging in Breda. De groep kunstenaars, ontstaan uit de Noord-Brabantse Vereniging van Beeldende Kunstenaars Jeroen Bosch, maakten zich hard voor de oprichting van een cultureel centrum. Onder de leden bevonden zich kunstenaars die afgestudeerd waren aan Sint Joost, de kunstacademie van Breda en Den Bosch.

Nico Molenkamp - Houtskooltekening: tijger kopen? Bied vanaf 375!
Nico Molenkamp (1920-1998) Nederlands Houtskooltekening: tijger
Techniek Houtskool
Afmetingen 70.5 x 75.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 375
Kees Bol - Lente kopen? Bied vanaf 800!
Kees Bol (1916-2009) Nederlands Lente
Afmetingen 58 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 800
Nico Molenkamp - Zeefdruk op stevig papier, Masker - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 80!
Nico Molenkamp (1920-1998) Nederlands Zeefdruk op stevig papier, Masker - Ingelijst (Groot)
Afmetingen 113 x 103 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 80
Kees Bol - Kunstboek, geschreven door Marten beks (gesigneerd) kopen? Bied vanaf 59!
Kees Bol (1916-2009) Nederlands Kunstboek, geschreven door Marten beks (gesigneerd)
Techniek Hardcover
Afmetingen 29 x 29 cm (h x b)
€ 59
Direct kopen
Nico Molenkamp - Kraai kopen? Bied vanaf 45!
Nico Molenkamp (1920-1998) Nederlands Kraai
Afmetingen 24.5 x 28.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Nico Molenkamp - monografie 1978 > gesigneerd < kopen? Bied vanaf 40!
Nico Molenkamp (1920-1998) Nederlands monografie 1978 > gesigneerd <
Techniek Softcover
Afmetingen 25.5 x 25.5 cm (h x b)
€ 40
Direct kopen
Nico Molenkamp - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Nico Molenkamp (1920-1998) Nederlands zonder titel
Afmetingen 28.5 x 24.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Nico Molenkamp - Olieverf op karton op hout - abstracte voorstelling kopen? Bied vanaf 1000!
Nico Molenkamp (1920-1998) Nederlands Olieverf op karton op hout - abstracte voorstelling
Afmetingen 56 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
€ 1.000
Direct kopen