5. Zuiderkring

Zuiderkring

Opgericht in 1953 - opgeheven in 1963

Kunstenaarsvereniging de Zuiderkring

Kunstenaarsvereniging de Zuiderkring was een kunstenaarsvereniging in Breda. De groep kunstenaars, ontstaan uit de Noord-Brabantse Vereniging van Beeldende Kunstenaars Jeroen Bosch, maakten zich hard voor de oprichting van een cultureel centrum. Onder de leden bevonden zich kunstenaars die afgestudeerd waren aan Sint Joost, de kunstacademie van Breda en Den Bosch.

Er worden 19 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Gerard Princee - Gesigneerd werk - gouache - mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 135!
Gerard Princee - Gesigneerd werk - gouache - mooi ingelijst

Geplaatst doorin2art

TechniekGouache
Afmetingen73 cm x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Nico Molenkamp - gouache op papier ‘zonder titel’ - 1953 - ingelijst kopen? Bied vanaf 325!
Nico Molenkamp - gouache op papier ‘zonder titel’ - 1953 - ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1953
TechniekGouache
Afmetingen54 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Nico Molenkamp - Zeefdruk, Giraffe kopen? Bied vanaf 1!
Nico Molenkamp - Zeefdruk, Giraffe

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen87 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Nico Molenkamp - Zeefdruk, Vogel bruin met zwart kopen? Bied vanaf 45!
Nico Molenkamp - Zeefdruk, Vogel bruin met zwart

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1993
Afmetingen24.5 cm x 28.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Gerard Princee - Personen en Figuren kopen? Bied vanaf 95!
Gerard Princee - Personen en Figuren

Geplaatst doorlaaexpressie

TechniekGouache
Afmetingen53 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Gerard Princee - Paard en Persoon kopen? Bied vanaf 95!
Gerard Princee - Paard en Persoon

Geplaatst doorlaaexpressie

TechniekGouache
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Nico Molenkamp - Masker kopen? Bied vanaf 175!
Nico Molenkamp - Masker

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorkunst_online

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Nico Molenkamp - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Nico Molenkamp - zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1993
Afmetingen28.5 cm x 24.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Nico Molenkamp - Abstracte compositie - Mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 95!
Nico Molenkamp - Abstracte compositie - Mooi ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal1993
Afmetingen48.5 cm x 48.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Nico Molenkamp - zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1993
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Nico Molenkamp - Vogel kopen? Bied vanaf 100!
Nico Molenkamp - Vogel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorArtDumay

Jaartal1997
Afmetingen80 cm x 87 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Nico Molenkamp - Zeefdruk, Theater figuur kopen? Bied vanaf 150!
Nico Molenkamp - Zeefdruk, Theater figuur

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Nico Molenkamp - Zeefdruk, Vogel kopen? Bied vanaf 150!
Nico Molenkamp - Zeefdruk, Vogel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Nico Molenkamp - Ingelijste zeefdruk : Theaterfiguur (keurige lijst) kopen? Bied vanaf 200!
Nico Molenkamp - Ingelijste zeefdruk : Theaterfiguur (keurige lijst)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Afmetingen98 cm x 88.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Nico Molenkamp - Zeefdruk, Giraffe kopen? Bied vanaf 150!

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Nico Molenkamp - Zeefdruk, Vogel - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 250!
Nico Molenkamp - Zeefdruk, Vogel - Ingelijst (Groot)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen116.5 cm x 107 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Nico Molenkamp - Zeefdruk, Vogel - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 100!

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1997
TechniekLitho
Afmetingen108 cm x 113 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Nico Molenkamp - Zeefdruk, Theaterfiguur - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 150!
Nico Molenkamp - Zeefdruk, Theaterfiguur - Ingelijst (Groot)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen110 cm x 101 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Nico Molenkamp - Zeefdruk: Giraffe kopen? Bied vanaf 350!
Nico Molenkamp - Zeefdruk: Giraffe

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1997
Afmetingen120 cm x 96 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst