5. Federatie Kunstenaars Amsterdam

Federatie Kunstenaars Amsterdam

Herman Berserik - Wielrenners kopen? Bied vanaf 200!
Herman Berserik (1921-2002) Nederlands Wielrenners
Techniek Ets
Afmetingen 45 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Harry van Kruiningen - Edgar Allan Poe 1977 kopen? Bied vanaf 60!
Harry van Kruiningen (1906-1996) Nederlands Edgar Allan Poe 1977
Techniek Litho
Afmetingen 48 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 60
Techniek Litho
Afmetingen 48 x 38 cm (h x b)
€ 60
Kees Spermon - Die Winterreise kopen? Bied vanaf 45!
Kees Spermon (1941-1992) Nederlands Die Winterreise
Techniek Ets
Afmetingen 60 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Jan Snoeck - Biologici kopen? Bied vanaf 65!
Jan Snoeck (1927-2018) Nederlands Biologici
Afmetingen 43 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 65
Pieter Defesche - Een aparte ...., om het weer goed te maken (2-zijdig kunstwerk) kopen? Bied vanaf 500!
Pieter Defesche (1921-1998) Nederlands Een aparte ...., om het weer goed te maken (2-zijdig kunstwerk)
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 30 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 500
Ed Dukkers - Zonder titel. kopen? Bied vanaf 150!
Ed Dukkers (1923-1996) Nederlands Zonder titel.
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 51 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Herman Berserik - gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 79!
Herman Berserik (1921-2002) Nederlands gesigneerde ets
Techniek Ets
Afmetingen 54.5 x 39 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 79
Techniek Ets
Afmetingen 52.5 x 38.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 89
Techniek Ets
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 89
Techniek Litho
Afmetingen 51 x 32.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 69
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 79
Herman Berserik - Zelfportret voor de ezel kopen? Bied vanaf 200!
Herman Berserik (1921-2002) Nederlands Zelfportret voor de ezel
Techniek Ets
Afmetingen 49.3 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Abraham Arnoldus Pakkoo - Oud Amsterdam (2 werken) kopen? Bied vanaf 90!
Abraham Arnoldus Pakkoo (1903-1979) Nederlands Oud Amsterdam (2 werken)
Afmetingen 82 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 90
Kees Bol - Kunstboek, geschreven door Marten beks (gesigneerd) kopen? Bied vanaf 59!
Kees Bol (1916-2009) Nederlands Kunstboek, geschreven door Marten beks (gesigneerd)
Techniek Hardcover
Afmetingen 29 x 29 cm (h x b)
€ 59
Johannes K. Veerman - Italiaans landschap kopen? Bied vanaf 40!
Johannes K. Veerman (1907-1989) Nederlands Italiaans landschap
Techniek Aquarel
Afmetingen 59 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Ben Ikelaar - Boodschap kopen? Bied vanaf 75!
Ben Ikelaar (1933) Nederlands Boodschap
Techniek Ets
Afmetingen 38 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Jan van Riel - Eigen druk. kopen? Bied vanaf 25!
Jan van Riel (1907-1988) Nederlands Eigen druk.
Techniek Ets
Afmetingen 34 x 39 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 25
Piet van Dokkum - Mooi Veere kopen? Bied vanaf 30!
Piet van Dokkum (1910-1990) Nederlands Mooi Veere
Afmetingen 30 x 40 cm (h x b)
€ 30
Afmetingen 30 x 40 cm (h x b)
€ 30
Wim Heinecke - Oud Rotterdam kopen? Bied vanaf 100!
Wim Heinecke (1895-1978) Nederlands Oud Rotterdam
Afmetingen 42 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Marouflé
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Kees Spermon - Het gewapende hoofd kopen? Bied vanaf 40!
Kees Spermon (1941-1992) Nederlands Het gewapende hoofd
Techniek Ets
Afmetingen 78 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Han Rehm - Telesphorus kopen? Bied vanaf 95!
Han Rehm (1908-1970) Nederlands Telesphorus
Techniek Verbronsd
Afmetingen 18.5 x 5.5 x 5 cm (h x b x d)
Gewicht 850 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 95
Techniek Hardcover
Afmetingen 26 x 26 cm (h x b)
€ 40
Kees Spermon - Ets/Aquatint, titel "Soldaten ". kopen? Bied vanaf 35!
Kees Spermon (1941-1992) Nederlands Ets/Aquatint, titel "Soldaten ".
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 62 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 35
Direct kopen
Pieter Defesche - Litho in kleur kopen? Bied vanaf 45!
Pieter Defesche (1921-1998) Nederlands Litho in kleur
Techniek Litho
Afmetingen 56 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 62 x 49.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Marijke Cosse - Bronzen sculptuur: 3 zittende kinderen kopen? Bied vanaf 250!
Marijke Cosse (1929) Nederlands Bronzen sculptuur: 3 zittende kinderen
Techniek Brons
Afmetingen 12 x 25 x 7 cm (h x b x d)
€ 250
Direct kopen
Nico Molenkamp - Kraai kopen? Bied vanaf 45!
Nico Molenkamp (1920-1998) Nederlands Kraai
Afmetingen 24.5 x 28.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 45 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 26
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 21 x 15 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 21 x 15.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 19.5 x 14 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Techniek Litho
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Techniek Litho
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Herman Berserik - Ets: Zelfportret met zwarte hoed - 1977 kopen? Bied vanaf 100!
Herman Berserik (1921-2002) Nederlands Ets: Zelfportret met zwarte hoed - 1977
Techniek Ets
Afmetingen 39 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Ed Dukkers - Figuren in interieur kopen? Bied vanaf 65!
Ed Dukkers (1923-1996) Nederlands Figuren in interieur
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 32 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 65
Direct kopen
Kees Spermon - 3 figuren kopen? Bied vanaf 35!
Kees Spermon (1941-1992) Nederlands 3 figuren
Techniek Litho
Afmetingen 35 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Direct kopen
Frits Weiland - Boerderij kopen? Bied vanaf 250!
Frits Weiland (1888-1950) Nederlands Boerderij
Afmetingen 84 x 114 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Pieter Defesche - Handgesigneerde kleurenlitho | 'Liefdespaar' | 1994 kopen? Bied vanaf 80!
Pieter Defesche (1921-1998) Nederlands Handgesigneerde kleurenlitho | 'Liefdespaar' | 1994
Techniek Litho
Afmetingen 73 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 80
Direct kopen
Techniek Litho
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Harry van Kruiningen - Halewijn 8 gesigneerde litho's - 1955 kopen? Bied vanaf 250!
Harry van Kruiningen (1906-1996) Nederlands Halewijn 8 gesigneerde litho's - 1955
Techniek Litho
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Herman Berserik - Einde van de zomer kopen? Bied vanaf 1600!
Herman Berserik (1921-2002) Nederlands Einde van de zomer
Techniek Acryl
Afmetingen 28.5 x 33.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.600
Direct kopen
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 149
Direct kopen
Poppe Damave - geen titel kopen? Bied vanaf 35!
Poppe Damave (1921-1988) Nederlands geen titel
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 39 x 29.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Ed Dukkers - oliepastel - Portret kopen? Bied vanaf 225!
Ed Dukkers (1923-1996) Nederlands oliepastel - Portret
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 41 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Direct kopen
Maaike Braat - Bergbeek. kopen? Bied vanaf 89!
Maaike Braat (1907-1992) Nederlands Bergbeek.
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 49 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 89
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 43 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 149
Direct kopen