5. Federatie Kunstenaars Amsterdam

Federatie Kunstenaars Amsterdam

Federatie van Verenigingen van Beroeps Beeldende Kunstenaars (Amsterdam)

Er worden 118 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Henk Melgers - Rustende boeren kopen? Bied vanaf 325!
Henk Melgers - Rustende boeren

Geplaatst doorLichtendonk

Jaartal1928
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen14 cm x 19 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Berserik - THEATERPOP MET TAMBOERIJN kopen? Bied vanaf 80!
Herman Berserik - THEATERPOP MET TAMBOERIJN

Geplaatst doorloverendale

Jaartal1972
TechniekLitho
Afmetingen32 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Poppe Damave - Aquarel, haven gezicht. kopen? Bied vanaf 50!
Poppe Damave - Aquarel, haven gezicht.

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorduif

TechniekAquarel
Afmetingen70 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Dolf Breetvelt - Gouache - abstracte compositie kopen? Bied vanaf 399!
Dolf Breetvelt - Gouache - abstracte compositie

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekGouache
Afmetingen59 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Berserik - Ets, Marken - Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!
Herman Berserik - Ets, Marken - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1980
TechniekEts
Afmetingen40.5 cm x 40.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Herman Berserik - Olieverf en tempera op hardboard, Zelfportret in landschap - Ingelijst kopen? Bied vanaf 2500!
Herman Berserik - Olieverf en tempera op hardboard, Zelfportret in landschap - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1968
Afmetingen48 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerHardboard
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Wim Bosma - Vissershaven kopen? Bied vanaf 559!
Wim Bosma - Vissershaven

Geplaatst door2127

Afmetingen55 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Harry van Kruiningen - 8 litho's: Gilgamish - 1955 kopen? Bied vanaf 295!
Harry van Kruiningen - 8 litho's: Gilgamish - 1955

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1955
TechniekLitho
Afmetingen40 cm x 27.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Herman Berserik - ets - 1971 kopen? Bied vanaf 110!
Herman Berserik - ets - 1971

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1971
TechniekEts
Afmetingen63.5 cm x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Harry van Kruiningen - Litho: Gilgamesj - 1955 kopen? Bied vanaf 55!
Harry van Kruiningen - Litho: Gilgamesj - 1955

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Jaartal1955
TechniekLitho
Afmetingen19.5 cm x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Jaartal1955
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd

Jaartal1955
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd

Jaartal1955
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd

Jaartal1955
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
Poppe Damave - ets: 2 mannen kopen? Bied vanaf 49!
Poppe Damave - ets: 2 mannen

TechniekEts
Afmetingen21.5 cm x 11.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Poppe Damave - Slapende baby - Ets kopen? Bied vanaf 30!
Poppe Damave - Slapende baby - Ets

Geplaatst doorlenteman

TechniekEts
Afmetingen6 cm x 7.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Harry van Kruiningen - LANDSCHAP ZUID FRANKRIJK kopen? Bied vanaf 120!
Harry van Kruiningen - LANDSCHAP ZUID FRANKRIJK

Geplaatst doorloverendale

Jaartal1946
TechniekLitho
Afmetingen28 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Nico Molenkamp - Zeefdruk: Giraffe kopen? Bied vanaf 350!
Nico Molenkamp - Zeefdruk: Giraffe

Geplaatst doorduif

Jaartal1997
Afmetingen120 cm x 96 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Nico Molenkamp - Zeefdruk, Vogel kopen? Bied vanaf 1!
Nico Molenkamp - Zeefdruk, Vogel

Geplaatst doorVeilingmeesterCollecties

Jaartal1993
Afmetingen28 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Berserik - Gouache, Interieur met tuinzicht - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1500!
Herman Berserik - Gouache, Interieur met tuinzicht - Ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1945
TechniekGouache
Afmetingen38 cm x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Peter Blokhuis - Acryl op papier, Winters bos - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
Peter Blokhuis - Acryl op papier, Winters bos - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1963
TechniekAcryl
Afmetingen64 cm x 80.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Poppe Damave - Aquarel, Dorpsgezicht met kerk - Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!
Poppe Damave - Aquarel, Dorpsgezicht met kerk - Ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekAquarel
Afmetingen49 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Jan Mensinga - Zelfportret met borrel - Litho kopen? Bied vanaf 40!
Jan Mensinga - Zelfportret met borrel - Litho

Geplaatst doorlenteman

TechniekLitho
Afmetingen28 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Mieke Burgers-Witteveen - Vader en kinderen aan tafel, linosnede kopen? Bied vanaf 35!
Mieke Burgers-Witteveen - Vader en kinderen aan tafel, linosnede

Geplaatst doorRosser

Jaartal1967
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Pieter Defesche - Hemels en aards - ingelijste grote kleurenlitho uit 1991 - oplage 80 kopen? Bied vanaf 100!
Pieter Defesche - Hemels en aards - ingelijste grote kleurenlitho uit 1991 - oplage 80

Geplaatst doorMiles

Jaartal1991
TechniekLitho
Afmetingen71 cm x 86 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Nico Molenkamp - Zeefdruk, Masker - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 50!
Nico Molenkamp - Zeefdruk, Masker - Ingelijst (Groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen116 cm x 107 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Nico Molenkamp - Ingelijste zeefdruk : Theaterfiguur (keurige lijst) kopen? Bied vanaf 195!
Nico Molenkamp - Ingelijste zeefdruk : Theaterfiguur (keurige lijst)

Geplaatst doorKiewitKunst

Afmetingen98 cm x 88.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Nico Molenkamp - Theaterfiguur 4 (groot werk met schitterende lijst) kopen? Bied vanaf 199!
Nico Molenkamp - Theaterfiguur 4 (groot werk met schitterende lijst)

Geplaatst doorKunstSiets

Afmetingen105 cm x 114 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan van Riel - zonder titel kopen? Bied vanaf 55!
Jan van Riel - zonder titel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1956
TechniekMonotype
Afmetingen42 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Cees Bantzinger - Ingelijste aquarel: vrouw kopen? Bied vanaf 250!
Cees Bantzinger - Ingelijste aquarel: vrouw

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekAquarel
Afmetingen94 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstIngelijst
Fred Carasso - Zittend naakt kopen? Bied vanaf 140!
Fred Carasso - Zittend naakt

Beeld / Object

Geplaatst doorKunstPuttertje

TechniekBrons
Afmetingen9 cm x 9 cm x 3 cm (h x b x d)
Kees Spermon - 3 potlood/pen tekeningen kopen? Bied vanaf 149!
Kees Spermon - 3 potlood/pen tekeningen

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen43 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Nico Molenkamp - zonder titel (groot) kopen? Bied vanaf 145!
Nico Molenkamp - zonder titel (groot)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1997
Afmetingen79 cm x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Fred Carasso - 50 jarig bestaan KLM kopen? Bied vanaf 50!
Fred Carasso - 50 jarig bestaan KLM

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorPensioenman

Jaartal1969
TechniekPenning
Afmetingen6 cm x 6 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Fred Carasso - Opening Amsterdam-Rijnkanaal kopen? Bied vanaf 95!
Fred Carasso - Opening Amsterdam-Rijnkanaal

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorPensioenman

Jaartal1952
TechniekPenning
Afmetingen6.0 cm x 6.0 cm (h x b)
Kees Spermon - Conversation piece yellow, zeefdruk kopen? Bied vanaf 40!
Kees Spermon - Conversation piece yellow, zeefdruk

Geplaatst doorRosser

Jaartal1973
Afmetingen57 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Harry van Kruiningen - Complete portfolio met 8 kleurenlitho's | 'Halewijn' | 1956 kopen? Bied vanaf 300!
Harry van Kruiningen - Complete portfolio met 8 kleurenlitho's | 'Halewijn' | 1956

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1956
TechniekLitho
Afmetingen40 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Pieter Defesche - zonder titel kopen? Bied vanaf 75!
Pieter Defesche - zonder titel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1978
TechniekLitho
Afmetingen55 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Frits Weiland - Botters in Volendam - potloodtekening kopen? Bied vanaf 50!
Frits Weiland - Botters in Volendam - potloodtekening

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorMiles

TechniekPotlood
Afmetingen42 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Kees Spermon - A voice… imagine, lithografie - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Kees Spermon - A voice… imagine, lithografie - Ingelijst

Geplaatst doornoemezedakunst

Jaartal1988
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Pieter Defesche - Aubade kopen? Bied vanaf 50!
Pieter Defesche - Aubade

Geplaatst doormeisen

Jaartal1998
TechniekLitho
Afmetingen49.5 cm x 38.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Kees Spermon - Portrait, droge naald ets kopen? Bied vanaf 30!
Kees Spermon - Portrait, droge naald ets

Geplaatst doorRosser

Jaartal1979
TechniekDroge Naald
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Poppe Damave - Ome Frans, aquatint ets

Geplaatst doorRosser

TechniekEts/Aquatint
Afmetingen32 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Gerard Princee - Personen en Figuren kopen? Bied vanaf 95!
Gerard Princee - Personen en Figuren

Geplaatst doorlaaexpressie

TechniekGouache
Afmetingen53 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Gerard Princee - Paard en Persoon kopen? Bied vanaf 95!
Gerard Princee - Paard en Persoon

Geplaatst doorlaaexpressie

TechniekGouache
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Poppe Damave - Spaans landschap kopen? Bied vanaf 45!
Poppe Damave - Spaans landschap

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstbedrijf

TechniekAquarel
Afmetingen26 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Poppe Damave - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Poppe Damave - zonder titel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstbedrijf

TechniekAquarel
Afmetingen18.5 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Henk Albers - De hooischelf - grote ingelijste potloodtekening kopen? Bied vanaf 35!
Henk Albers - De hooischelf - grote ingelijste potloodtekening

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorMiles

TechniekPotlood
Afmetingen57 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Wim Heinecke - Wachtende paardenkoets op een Rotterdamse kade - groot schilderij kopen? Bied vanaf 250!
Wim Heinecke - Wachtende paardenkoets op een Rotterdamse kade - groot schilderij

Geplaatst doorMiles

Afmetingen68 cm x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Geerhard Kuipers - De Duinen - Ets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 30!
Geerhard Kuipers - De Duinen - Ets, Ingelijst

Geplaatst doordaanj

Jaartal1972
TechniekEts
Afmetingen51 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst