Leo Collard - Aquarel, Titel, "Tarragona II".

Leo Collard - Aquarel, Titel, "Tarragona II". kopen? Bied vanaf 50!
Leo Collard - Aquarel, Titel, "Tarragona II". kopen? Bied vanaf 50!Leo Collard - Aquarel, Titel, "Tarragona II". kopen? Bied vanaf 50!Leo Collard - Aquarel, Titel, "Tarragona II". kopen? Bied vanaf 50!Leo Collard - Aquarel, Titel, "Tarragona II". kopen? Bied vanaf 50!Leo Collard - Aquarel, Titel, "Tarragona II". kopen? Bied vanaf 50!Leo Collard - Aquarel, Titel, "Tarragona II". kopen? Bied vanaf 50!Leo Collard - Aquarel, Titel, "Tarragona II". kopen? Bied vanaf 50!Leo Collard - Aquarel, Titel, "Tarragona II". kopen? Bied vanaf 50!Leo Collard - Aquarel, Titel, "Tarragona II". kopen? Bied vanaf 50!
  • Leo Collard (1930-1975)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Techniek Aquarel
Stijl Modern
Onderwerp Stadsgezicht
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 36 x 48 cm (h x b)
Incl. lijst 51 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd

Leonardus Marinus Leo Collard, geboren op 18 november 1930 in Amsterdam, overleed op 27 mei 1975 in Amsterdam
. Hij woonde en werkte daar, in Rotterdam en later in Amsterdam.

Hij studeerde aan de Amsterdamse Hogeschool voor Grafische Kunsten, de Amsterdamse Hogeschool voor Kunst en Vormgeving en de Academie voor Beeldende Kunsten in Rotterdam onder de begeleiding van J. Kaas en A. Glansdorp. Zijn werk omvatte
kleuren, aquarellen en tekeningen, en werd in zijn latere jaren wat moderner, figuratief met abstracte invloeden.
Hij was lid van de Federatie van Beeldende Kunstenaars (BBK), De Brug en De Onafhankelijken in Amsterdam. Zijn
werk maakt deel uit van de nationale collectie en omvat onder andere: Sandbagger, 1956, aquarel/krijt.
Werk is in een zeer goede conditie . Er zit in het glas een kleine beschadiging, bijna niet te zien maar zit er wel.
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 14,50
Naar Duitsland € 16,50