5. Federatie Kunstenaars Amsterdam

Federatie Kunstenaars Amsterdam

Federatie van Verenigingen van Beroeps Beeldende Kunstenaars (Amsterdam)

Er worden 130 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Harry van Kruiningen - Litho: Gilgamesj - 1955 kopen? Bied vanaf 55!
Harry van Kruiningen - Litho: Gilgamesj - 1955

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Jaartal1955
TechniekLitho
Afmetingen19.5 cm x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Herman Berserik - Ets: dame - 1952 kopen? Bied vanaf 80!
Herman Berserik - Ets: dame - 1952

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1952
TechniekEts
Afmetingen50 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1955
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1955
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
Jan Snoeck - Golf 3 kopen? Bied vanaf 75!
Jan Snoeck - Golf 3

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunsthandelOlafWijman

Jaartal2000
Afmetingen26 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Snoeck - Golf 2 kopen? Bied vanaf 75!
Jan Snoeck - Golf 2

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal2000
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Pieter Defesche - Litho in kleur kopen? Bied vanaf 65!
Pieter Defesche - Litho in kleur

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorcolourfulartlimburg

Jaartal1978
TechniekLitho
Afmetingen56.5 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Pieter Defesche - Don Quichotte kopen? Bied vanaf 75!
Pieter Defesche - Don Quichotte

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1998
TechniekLitho
Afmetingen38 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Pieter Defesche - Dionysos kopen? Bied vanaf 75!
Pieter Defesche - Dionysos

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1998
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Stroosma - 5 etsen kopen? Bied vanaf 125!
Jan Stroosma - 5 etsen

Varia

Geplaatst doordaafse

Jaartal1962
Afmetingen55 cm x 43 cm (h x b)
Herman Berserik - grote ets:1981 kopen? Bied vanaf 85!
Herman Berserik - grote ets:1981

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1981
TechniekEts
Afmetingen58 cm x 39.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Nico Molenkamp - Zeefdruk, Vogel - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 250!
Nico Molenkamp - Zeefdruk, Vogel - Ingelijst (Groot)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen116.5 cm x 107 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Herman Berserik - Ets: Stilleven met eieren - 1982 kopen? Bied vanaf 85!
Herman Berserik - Ets: Stilleven met eieren - 1982

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1982
TechniekEts
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Berserik - Ets: meisje met pop - 1977 kopen? Bied vanaf 85!
Herman Berserik - Ets: meisje met pop - 1977

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1977
TechniekEts
Afmetingen25 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Herman Berserik - Ets:Leerlingen in de klas - 1981 kopen? Bied vanaf 85!
Herman Berserik - Ets:Leerlingen in de klas - 1981

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1981
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Henk Melgers - Sonogno-Tessin kopen? Bied vanaf 2000!
Henk Melgers - Sonogno-Tessin

Geplaatst doorAyesha

Afmetingen65 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Nico Molenkamp - Zeefdruk, Vogel - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 100!

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1997
TechniekLitho
Afmetingen108 cm x 113 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Nico Molenkamp - Vogel kopen? Bied vanaf 1!
Nico Molenkamp - Vogel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorArtDumay

Jaartal1997
Afmetingen80 cm x 87 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Dolf Breetvelt - Gouache - abstracte compositie kopen? Bied vanaf 399!
Dolf Breetvelt - Gouache - abstracte compositie

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekGouache
Afmetingen59 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Nico Molenkamp - Zeefdruk, Theaterfiguur - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 150!
Nico Molenkamp - Zeefdruk, Theaterfiguur - Ingelijst (Groot)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen110 cm x 101 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Johannes K. Veerman - Olieverf op doek, Kennemerduinen kopen? Bied vanaf 50!
Johannes K. Veerman - Olieverf op doek, Kennemerduinen

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1968
Afmetingen70 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Piet Franz - Olieverf op doek, Ecluse - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 150!
Piet Franz - Olieverf op doek, Ecluse - Ingelijst (Groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1984
Afmetingen101 cm x 101 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Piet Franz - Olieverf op doek, Verticale structuur - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 150!
Piet Franz - Olieverf op doek, Verticale structuur - Ingelijst (Groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1984
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Nico Molenkamp - Zeefdruk: Giraffe kopen? Bied vanaf 350!
Nico Molenkamp - Zeefdruk: Giraffe

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1997
Afmetingen120 cm x 96 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Snoeck - Half ronde vaas kopen? Bied vanaf 50!
Jan Snoeck - Half ronde vaas

Glas / Keramiek

Geplaatst doorMargie

Afmetingen20 cm x 17.5 cm x 9 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Jan Snoeck - driedelig object kopen? Bied vanaf 75!
Jan Snoeck - driedelig object

Glas / Keramiek

Geplaatst doorMargie

Afmetingen22 cm x 18 cm x 10 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1955
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
Pieter Defesche - Hardcover boek EEN TERUGBLIK Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 50!
Pieter Defesche - Hardcover boek EEN TERUGBLIK Handgesigneerd

Kunstboeken

Geplaatst doorkleurrijkekunstfriesland

Jaartal1998
TechniekHardcover
Afmetingen21 cm x 24 cm (h x b)
Gerard Princee - Gesigneerd werk - gouache - mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 135!
Gerard Princee - Gesigneerd werk - gouache - mooi ingelijst

Geplaatst doorin2art

TechniekGouache
Afmetingen73 cm x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Willy Rieser - Prachtige gesigneerde kleurenlitho/alugrafie - 39/70 - "Ashkalon" kopen? Bied vanaf 55!
Willy Rieser - Prachtige gesigneerde kleurenlitho/alugrafie - 39/70 - "Ashkalon"

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorin2art

TechniekLitho
Afmetingen70 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1955
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
Laatste
kans
Willy Rieser - Prachtige gesigneerde kleurenlitho/steendruk - 19/50 - "Dode zee bij Masada" kopen? Bied vanaf 55!
Willy Rieser - Prachtige gesigneerde kleurenlitho/steendruk - 19/50 - "Dode zee bij Masada"

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorin2art

TechniekLitho
Afmetingen76 cm x 105 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Nico Molenkamp - gouache op papier ‘zonder titel’ - 1953 - ingelijst kopen? Bied vanaf 325!
Nico Molenkamp - gouache op papier ‘zonder titel’ - 1953 - ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1953
TechniekGouache
Afmetingen54 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Snoeck - Vaas 'Holland' 39/100 kopen? Bied vanaf 50!
Jan Snoeck - Vaas 'Holland' 39/100

Design

Geplaatst doorAlwin1

Afmetingen30 cm x 20 cm (h x b)
Gewicht965 g
GesigneerdHandgesigneerd
Jan Snoeck - Remus 7 kopen? Bied vanaf 125!
Jan Snoeck - Remus 7

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorAlwin1

Jaartal1996
Afmetingen52 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Herman Berserik - Gouache, Interieur met tuinzicht - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1000!
Herman Berserik - Gouache, Interieur met tuinzicht - Ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1945
TechniekGouache
Afmetingen38 cm x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Snoeck - Remus & hondje kopen? Bied vanaf 50!
Jan Snoeck - Remus & hondje

Design

Geplaatst doorAlwin1

Afmetingen7 cm x 10 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Jan Snoeck - e'l revu d'artiste 1996 kopen? Bied vanaf 175!
Jan Snoeck - e'l revu d'artiste 1996

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorAlwin1

Jaartal1996
Afmetingen58 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Snoeck - Black and White '87 (45/50) kopen? Bied vanaf 175!
Jan Snoeck - Black and White '87 (45/50)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorAlwin1

Jaartal1987
Afmetingen48 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstGlasschade
Laatste
kans
Geerhard Kuipers - De Duinen - Ets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 30!
Geerhard Kuipers - De Duinen - Ets, Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doordaanj

Jaartal1972
TechniekEts
Afmetingen51 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Kees Spermon - CONVERSATION PIECE GREEN / KLEURZEEFDRUK / 56x78cm / SIG / 1973 / PRENT190 kopen? Bied vanaf 25!
Kees Spermon - CONVERSATION PIECE GREEN / KLEURZEEFDRUK / 56x78cm / SIG / 1973 / PRENT190

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Jaartal1973
Afmetingen56 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Nico Molenkamp - Zeefdruk, Giraffe kopen? Bied vanaf 1!
Nico Molenkamp - Zeefdruk, Giraffe

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen87 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Fred Carasso - 50 jarig bestaan KLM kopen? Bied vanaf 50!
Fred Carasso - 50 jarig bestaan KLM

Penningen

Geplaatst doorPensioenman

Jaartal1969
TechniekPenning
Afmetingen6 cm x 6 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Fred Carasso - Opening Amsterdam-Rijnkanaal kopen? Bied vanaf 95!
Fred Carasso - Opening Amsterdam-Rijnkanaal

Penningen

Geplaatst doorPensioenman

Jaartal1952
TechniekPenning
Afmetingen6.0 cm x 6.0 cm (h x b)
Harry van Kruiningen - Complete portfolio met 8 kleurenlitho's | 'Halewijn' | 1956 kopen? Bied vanaf 300!
Harry van Kruiningen - Complete portfolio met 8 kleurenlitho's | 'Halewijn' | 1956

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1956
TechniekLitho
Afmetingen40 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Pieter Defesche - zonder titel kopen? Bied vanaf 75!
Pieter Defesche - zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1978
TechniekLitho
Afmetingen55 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Kees Spermon - A voice… imagine, lithografie - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Kees Spermon - A voice… imagine, lithografie - Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doornoemezedakunst

Jaartal1988
TechniekLitho
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Pieter Defesche - Aubade kopen? Bied vanaf 50!
Pieter Defesche - Aubade

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doormeisen

Jaartal1998
TechniekLitho
Afmetingen49.5 cm x 38.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Kees Spermon - Portrait, droge naald ets kopen? Bied vanaf 30!
Kees Spermon - Portrait, droge naald ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1979
TechniekDroge Naald
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Poppe Damave - Ome Frans, aquatint ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

TechniekEts/Aquatint
Afmetingen32 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst