5. Federatie Kunstenaars Amsterdam

Federatie Kunstenaars Amsterdam

Federatie van Verenigingen van Beroeps Beeldende Kunstenaars (Amsterdam)

Er worden 127 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Gerard Princee - Gesigneerd werk - gouache - mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 135!
Gerard Princee - Gesigneerd werk - gouache - mooi ingelijst

Geplaatst doorin2art

TechniekGouache
Afmetingen73 cm x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Willy Rieser - Prachtige gesigneerde kleurenlitho/alugrafie - 39/70 - "Ashkalon" kopen? Bied vanaf 55!
Willy Rieser - Prachtige gesigneerde kleurenlitho/alugrafie - 39/70 - "Ashkalon"

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorin2art

TechniekLitho
Afmetingen70 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Harry van Kruiningen - Litho: Gilgamesj - 1955 kopen? Bied vanaf 55!
Harry van Kruiningen - Litho: Gilgamesj - 1955

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Jaartal1955
TechniekLitho
Afmetingen19.5 cm x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Flip van der Burgt - Storm Burgerdam - Ets kopen? Bied vanaf 45!
Flip van der Burgt - Storm Burgerdam - Ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1957
TechniekEts
Afmetingen34 cm x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Willy Rieser - Prachtige gesigneerde kleurenlitho/steendruk - 19/50 - "Dode zee bij Masada" kopen? Bied vanaf 55!
Willy Rieser - Prachtige gesigneerde kleurenlitho/steendruk - 19/50 - "Dode zee bij Masada"

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorin2art

TechniekLitho
Afmetingen76 cm x 105 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Nico Molenkamp - gouache op papier ‘zonder titel’ - 1953 - ingelijst kopen? Bied vanaf 325!
Nico Molenkamp - gouache op papier ‘zonder titel’ - 1953 - ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1953
TechniekGouache
Afmetingen54 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Snoeck - Vaas 'Holland' 39/100 kopen? Bied vanaf 50!
Jan Snoeck - Vaas 'Holland' 39/100

Design

Geplaatst doorAlwin1

Afmetingen30 cm x 20 cm (h x b)
Gewicht965 g
GesigneerdHandgesigneerd
Herman Berserik - MARIJKE kopen? Bied vanaf 45!
Herman Berserik - MARIJKE

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorkunstpeer

TechniekLitho
Afmetingen33.5 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Snoeck - Remus 7 kopen? Bied vanaf 125!
Jan Snoeck - Remus 7

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorAlwin1

Jaartal1996
Afmetingen52 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Herman Berserik - Gouache, Interieur met tuinzicht - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1000!
Herman Berserik - Gouache, Interieur met tuinzicht - Ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1945
TechniekGouache
Afmetingen38 cm x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Snoeck - Remus & hondje kopen? Bied vanaf 50!
Jan Snoeck - Remus & hondje

Design

Geplaatst doorAlwin1

Afmetingen7 cm x 10 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Jan Snoeck - e'l revu d'artiste 1996 kopen? Bied vanaf 175!
Jan Snoeck - e'l revu d'artiste 1996

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorAlwin1

Jaartal1996
Afmetingen58 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Snoeck - Black and White '87 (45/50) kopen? Bied vanaf 175!
Jan Snoeck - Black and White '87 (45/50)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorAlwin1

Jaartal1987
Afmetingen48 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstGlasschade
Laatste
kans
Geerhard Kuipers - De Duinen - Ets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 30!
Geerhard Kuipers - De Duinen - Ets, Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doordaanj

Jaartal1972
TechniekEts
Afmetingen51 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Kees Spermon - CONVERSATION PIECE GREEN / KLEURZEEFDRUK / 56x78cm / SIG / 1973 / PRENT190 kopen? Bied vanaf 25!
Kees Spermon - CONVERSATION PIECE GREEN / KLEURZEEFDRUK / 56x78cm / SIG / 1973 / PRENT190

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Jaartal1973
Afmetingen56 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Nico Molenkamp - Zeefdruk, Giraffe kopen? Bied vanaf 1!
Nico Molenkamp - Zeefdruk, Giraffe

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen87 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Henk Melgers - Sonogno-Tessin kopen? Bied vanaf 2000!
Henk Melgers - Sonogno-Tessin

Geplaatst doorAyesha

Afmetingen65 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Pieter Defesche - Hardcover boek EEN TERUGBLIK Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 50!
Pieter Defesche - Hardcover boek EEN TERUGBLIK Handgesigneerd

Kunstboeken

Geplaatst doorkleurrijkekunstfriesland

Jaartal1998
TechniekHardcover
Afmetingen21 cm x 24 cm (h x b)
Poppe Damave - zonder titel kopen? Bied vanaf 55!
Poppe Damave - zonder titel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstbedrijf

TechniekPastel/Krijt
Afmetingen12 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Pieter Defesche - Hemelse en Aardse liefde IV kopen? Bied vanaf 45!
Pieter Defesche - Hemelse en Aardse liefde IV

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1998
TechniekLitho
Afmetingen38 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Nico Molenkamp - Zeefdruk, Vogel bruin met zwart kopen? Bied vanaf 45!
Nico Molenkamp - Zeefdruk, Vogel bruin met zwart

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1993
Afmetingen24.5 cm x 28.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Pieter Pouwels - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!
Pieter Pouwels - zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

TechniekHout/Linosnede
Afmetingen24 cm x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Nico Molenkamp - Zeefdruk, Giraffe - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 300!
Nico Molenkamp - Zeefdruk, Giraffe - Ingelijst (Groot)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1997
Afmetingen129 cm x 104 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Harry van Kruiningen - Complete portfolio met 8 kleurenlitho's | 'Halewijn' | 1956 kopen? Bied vanaf 300!
Harry van Kruiningen - Complete portfolio met 8 kleurenlitho's | 'Halewijn' | 1956

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1956
TechniekLitho
Afmetingen40 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Pieter Defesche - zonder titel kopen? Bied vanaf 75!
Pieter Defesche - zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1978
TechniekLitho
Afmetingen55 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Kees Spermon - A voice… imagine, lithografie - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Kees Spermon - A voice… imagine, lithografie - Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doornoemezedakunst

Jaartal1988
TechniekLitho
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Pieter Defesche - Aubade kopen? Bied vanaf 50!
Pieter Defesche - Aubade

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doormeisen

Jaartal1998
TechniekLitho
Afmetingen49.5 cm x 38.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Kees Spermon - Portrait, droge naald ets kopen? Bied vanaf 30!
Kees Spermon - Portrait, droge naald ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1979
TechniekDroge Naald
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Poppe Damave - Ome Frans, aquatint ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

TechniekEts/Aquatint
Afmetingen32 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Gerard Princee - Personen en Figuren kopen? Bied vanaf 95!
Gerard Princee - Personen en Figuren

Geplaatst doorlaaexpressie

TechniekGouache
Afmetingen53 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Gerard Princee - Paard en Persoon kopen? Bied vanaf 95!
Gerard Princee - Paard en Persoon

Geplaatst doorlaaexpressie

TechniekGouache
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Poppe Damave - Spaans landschap kopen? Bied vanaf 45!
Poppe Damave - Spaans landschap

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstbedrijf

TechniekAquarel
Afmetingen26 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Poppe Damave - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Poppe Damave - zonder titel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstbedrijf

TechniekAquarel
Afmetingen18.5 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Nico Molenkamp - Masker kopen? Bied vanaf 175!
Nico Molenkamp - Masker

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorkunst_online

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Nico Molenkamp - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Nico Molenkamp - zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1993
Afmetingen28.5 cm x 24.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Wim Bosma - Afrikaans dorp kopen? Bied vanaf 900!
Wim Bosma - Afrikaans dorp

Geplaatst doorMargie

TechniekGouache
Afmetingen77.5 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Kees Spermon - litho - 'No.... words I' - 1981 kopen? Bied vanaf 50!
Kees Spermon - litho - 'No.... words I' - 1981

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1981
TechniekLitho
Afmetingen48 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Kees Spermon - Grote kleurenets - 'Het gewapende hoofd' - 1988 (Kleine oplage) kopen? Bied vanaf 80!
Kees Spermon - Grote kleurenets - 'Het gewapende hoofd' - 1988 (Kleine oplage)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1988
TechniekEts
Afmetingen76 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Willem Sandberg - Felicitation, zeefdruk - Gratis verzending! kopen? Bied vanaf 50!
Willem Sandberg - Felicitation, zeefdruk - Gratis verzending!

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorRosser

Jaartal1999
TechniekVaria
Afmetingen55 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Kees Spermon - conversation piece green kopen? Bied vanaf 45!
Kees Spermon - conversation piece green

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1973
Afmetingen55 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Kees Franse - zonder titel kopen? Bied vanaf 75!
Kees Franse - zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1980
TechniekLitho
Afmetingen55 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Willem Jans Dijk - De Beurtman kopen? Bied vanaf 60!
Willem Jans Dijk - De Beurtman

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorjosienkapma

TechniekHout/Linosnede
Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Willem Jans Dijk - Winter 1923 -'24 kopen? Bied vanaf 60!
Willem Jans Dijk - Winter 1923 -'24

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorjosienkapma

TechniekHout/Linosnede
Afmetingen51 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Willem Jans Dijk - Grauw. Eendekorf met zeilende schepen kopen? Bied vanaf 40!
Willem Jans Dijk - Grauw. Eendekorf met zeilende schepen

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorjosienkapma

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen50 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Nico Molenkamp - Abstracte compositie - Mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 95!
Nico Molenkamp - Abstracte compositie - Mooi ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal1993
Afmetingen48.5 cm x 48.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Kees Spermon - Litho "No....words I" kopen? Bied vanaf 34!
Kees Spermon - Litho "No....words I"

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorCello1

Jaartal1981
TechniekLitho
Afmetingen62 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Nico Molenkamp - zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1993
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Mensinga - Ets: le jeu- 1963 kopen? Bied vanaf 40!
Jan Mensinga - Ets: le jeu- 1963

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1963
TechniekEts
Afmetingen18 cm x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Jan Mensinga - Ets: Une charogne - 1963 kopen? Bied vanaf 40!
Jan Mensinga - Ets: Une charogne - 1963

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1963
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
Jan van der Veer - Waterleiding duinen kopen? Bied vanaf 65!
Jan van der Veer - Waterleiding duinen

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstbedrijf

TechniekHoutskool
Afmetingen17.5 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst