5. Federatie Kunstenaars Amsterdam

Federatie Kunstenaars Amsterdam

Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 149
Direct kopen
Poppe Damave - geen titel kopen? Bied vanaf 35!
Poppe Damave (1921-1988) Nederlands geen titel
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 39 x 29.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Ed Dukkers - oliepastel - Portret kopen? Bied vanaf 225!
Ed Dukkers (1923-1996) Nederlands oliepastel - Portret
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 41 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Direct kopen
Maaike Braat - Bergbeek. kopen? Bied vanaf 89!
Maaike Braat (1907-1992) Nederlands Bergbeek.
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 49 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 89
Direct kopen
Herman Berserik - Herman Berserik – ingekleurde 2e staat - gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 149!
Herman Berserik (1921-2002) Nederlands Herman Berserik – ingekleurde 2e staat - gesigneerde ets
Techniek Ets
Afmetingen 43 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 149
Direct kopen
Frits Weiland - de jonge violist kopen? Bied vanaf 59!
Frits Weiland (1888-1950) Nederlands de jonge violist
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 64 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 59
Direct kopen
Marijke Cosse - Bronzen sculptuur: Knielend kind kopen? Bied vanaf 125!
Marijke Cosse (1929) Nederlands Bronzen sculptuur: Knielend kind
Techniek Brons
Afmetingen 17 x 6 x 6 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Nico Molenkamp - monografie 1978 > gesigneerd < kopen? Bied vanaf 40!
Nico Molenkamp (1920-1998) Nederlands monografie 1978 > gesigneerd <
Techniek Softcover
Afmetingen 25.5 x 25.5 cm (h x b)
€ 40
Direct kopen
Erasmus Bernhard van Dulmen Krumpelman - 1897-1987 kopen? Bied vanaf 2000!
Erasmus Bernhard van Dulmen Krumpelman (1897-1987) Nederlands 1897-1987
Afmetingen 70 x 106 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 2.000
Direct kopen
Jerre Hakse - Onbekend kopen? Bied vanaf 400!
Jerre Hakse (1937) Nederlands Onbekend
Afmetingen 64 x 86 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Direct kopen
Kees Spermon - Litho - 1980 kopen? Bied vanaf 40!
Kees Spermon (1941-1992) Nederlands Litho - 1980
Techniek Litho
Afmetingen 60 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Kees Spermon - Potloodtekening - 1969 kopen? Bied vanaf 75!
Kees Spermon (1941-1992) Nederlands Potloodtekening - 1969
Techniek Potlood
Afmetingen 51.5 x 51.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
€ 75
Direct kopen
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 62.5 x 75.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Ed Dukkers - Twee naakten in een interieur kopen? Bied vanaf 80!
Ed Dukkers (1923-1996) Nederlands Twee naakten in een interieur
Techniek Aquarel
Afmetingen 36 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 80
Direct kopen
Nico Molenkamp - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Nico Molenkamp (1920-1998) Nederlands zonder titel
Afmetingen 28.5 x 24.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Jan Stroosma - Kleurets Jan Stroosma kopen? Bied vanaf 30!
Jan Stroosma (1928-1983) Nederlands Kleurets Jan Stroosma
Techniek Ets
Afmetingen 33 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 30
Direct kopen
Jan Mensinga - 5 Ratten kopen? Bied vanaf 70!
Jan Mensinga (1924-1998) Nederlands 5 Ratten
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Glasschade
€ 70
Direct kopen
Kees Broerse - Brug in het bos kopen? Bied vanaf 100!
Kees Broerse (1900-1972) Nederlands Brug in het bos
Techniek Aquarel
Afmetingen 28 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Pieter Defesche - zonder titel (litho, 1990) kopen? Bied vanaf 225!
Pieter Defesche (1921-1998) Nederlands zonder titel (litho, 1990)
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 81 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Direct kopen
Ton Albers - Kleurrijk fantasiedier kopen? Bied vanaf 250!
Ton Albers (1923) Nederlands Kleurrijk fantasiedier
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 79 x 99 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Herman Berserik - Stadsgezicht, aquatint ets kopen? Bied vanaf 195!
Herman Berserik (1921-2002) Nederlands Stadsgezicht, aquatint ets
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 52 x 68 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 195
Direct kopen
Rudi Bierman - Schetsen van Pepijn. Ongeveer 1 jaar oud. (dit is mijn broer) kopen? Bied vanaf 45!
Rudi Bierman (1921-1972) Nederlands Schetsen van Pepijn. Ongeveer 1 jaar oud. (dit is mijn broer)
Techniek Houtskool
Afmetingen 27 x 21 cm (h x b)
€ 45
Direct kopen
Jan Mensinga - Ets: man met vogels kopen? Bied vanaf 40!
Jan Mensinga (1924-1998) Nederlands Ets: man met vogels
Techniek Ets
Afmetingen 30 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Pieter Defesche - Gouache 'Ontwaken' 1960-1970 kopen? Bied vanaf 700!
Pieter Defesche (1921-1998) Nederlands Gouache 'Ontwaken' 1960-1970
Techniek Gouache
Afmetingen 80.5 x 95.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 700
Direct kopen
Jan van der Veer - Rozen kopen? Bied vanaf 60!
Jan van der Veer (1912-2001) Nederlands Rozen
Techniek Aquarel
Afmetingen 36 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Direct kopen
Piet van Dokkum - eigen druk okt'31 kopen? Bied vanaf 20!
Piet van Dokkum (1910-1990) Nederlands eigen druk okt'31
Techniek Ets
Afmetingen 26 x 22 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Herman Berserik - Ets: Uitvliegende eenden - 1989 kopen? Bied vanaf 75!
Herman Berserik (1921-2002) Nederlands Ets: Uitvliegende eenden - 1989
Techniek Ets
Afmetingen 34.5 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Herman Berserik - Ets: Bij wiegeliedjes Paul v Ostayen - 1970 kopen? Bied vanaf 75!
Herman Berserik (1921-2002) Nederlands Ets: Bij wiegeliedjes Paul v Ostayen - 1970
Techniek Ets
Afmetingen 22.5 x 27.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Afmetingen 55 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Signatuur meegedrukt
€ 50
Direct kopen
Jan Mensinga - Portret Lithografie kopen? Bied vanaf 75!
Jan Mensinga (1924-1998) Nederlands Portret Lithografie
Techniek Litho
Afmetingen 51 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Marius van Beek - Liggend naakt kopen? Bied vanaf 40!
Marius van Beek (1921-2003) Nederlands Liggend naakt
Techniek Houtskool
Afmetingen 43 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Kees Spermon - Ets/aquatint: Family scene - 1970 kopen? Bied vanaf 49!
Kees Spermon (1941-1992) Nederlands Ets/aquatint: Family scene - 1970
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 63.5 x 58.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Geert van Fastenhout - gesigneerd linnen boek kopen? Bied vanaf 50!
Geert van Fastenhout (1935) Nederlands gesigneerd linnen boek
Techniek Hardcover
Afmetingen 30.5 x 24 cm (h x b)
€ 50
Direct kopen
Jan Snoeck - Theepot 4 kopen? Bied vanaf 109!
Jan Snoeck (1927-2018) Nederlands Theepot 4
Afmetingen 35 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 109
Direct kopen
Jan Snoeck - Theepot serie kopen? Bied vanaf 109!
Jan Snoeck (1927-2018) Nederlands Theepot serie
Afmetingen 30 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 109
Direct kopen
Jan Snoeck - I love my tit’s kopen? Bied vanaf 2995!
Jan Snoeck (1927-2018) Nederlands I love my tit’s
Techniek Kunststof
Afmetingen 80 x 40 x 55 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 2.995
Direct kopen
Nico Molenkamp - Olieverf op karton op hout - abstracte voorstelling kopen? Bied vanaf 1000!
Nico Molenkamp (1920-1998) Nederlands Olieverf op karton op hout - abstracte voorstelling
Afmetingen 56 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
€ 1.000
Direct kopen
Ed Dukkers - Twee monochrome jaren 60 Litho's "Zandvoort en Familie" potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 37!
Ed Dukkers (1923-1996) Nederlands Twee monochrome jaren 60 Litho's "Zandvoort en Familie" potloodgesigneerd
Techniek Litho
Afmetingen 22 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 37
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 21 x 15.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Techniek Litho
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Techniek Litho
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Hans van Efferen - 2 knappe droge naald Etsen "stilleven en zelfportret" kleine oplage kopen? Bied vanaf 36!
Hans van Efferen (1934) Nederlands 2 knappe droge naald Etsen "stilleven en zelfportret" kleine oplage
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 83 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 36
Direct kopen
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 72.5 x 61.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Harry van Kruiningen - Gilgamesj en Enkidu op reis kopen? Bied vanaf 100!
Harry van Kruiningen (1906-1996) Nederlands Gilgamesj en Enkidu op reis
Techniek Ets
Afmetingen 51 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Rob Figee - Ogivi kopen? Bied vanaf 150!
Rob Figee (1937) Nederlands Ogivi
Techniek Ets
Afmetingen 30 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Herman Berserik - Grafiek kopen? Bied vanaf 20!
Herman Berserik (1921-2002) Nederlands Grafiek
Techniek Softcover
Afmetingen 25 x 15 cm (h x b)
€ 20
Direct kopen