Rudi Bierman - ZONDER TITEL (PRIJSVERLAGING)

Rudi Bierman - ZONDER TITEL (PRIJSVERLAGING) kopen? Bied vanaf 129!
Rudi Bierman - ZONDER TITEL (PRIJSVERLAGING) kopen? Bied vanaf 129!Rudi Bierman - ZONDER TITEL (PRIJSVERLAGING) kopen? Bied vanaf 129!Rudi Bierman - ZONDER TITEL (PRIJSVERLAGING) kopen? Bied vanaf 129!Rudi Bierman - ZONDER TITEL (PRIJSVERLAGING) kopen? Bied vanaf 129!Rudi Bierman - ZONDER TITEL (PRIJSVERLAGING) kopen? Bied vanaf 129!Rudi Bierman - ZONDER TITEL (PRIJSVERLAGING) kopen? Bied vanaf 129!Rudi Bierman - ZONDER TITEL (PRIJSVERLAGING) kopen? Bied vanaf 129!Rudi Bierman - ZONDER TITEL (PRIJSVERLAGING) kopen? Bied vanaf 129!Rudi Bierman - ZONDER TITEL (PRIJSVERLAGING) kopen? Bied vanaf 129!Rudi Bierman - ZONDER TITEL (PRIJSVERLAGING) kopen? Bied vanaf 129!
  • Rudi Bierman (1921-1972)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1954
Stijl Modern
Onderwerp Figuren
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 56 x 89 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Dit werk is onderdeel van de Moderne Schilderkunst Special > 100 euro special.
Olieverf op doek, later gespijkerd op een behoorlijk zware houten ondergrond.
Klein plekje verfverlies (detailfoto)
Hout heeft last (gehad) van houtwurm, gezien de vele gaatjes. (Detailfoto)
Afmeting 56 x 89,5 cm.

Gezien de afmeting geen verzending mogelijk.
ConditieRedelijk
Houtwurmgaatjes aan achterkant. Volgens mij op een klein plekje verfverlies. (Detailfoto)