Wim Heinecke - Oud Rotterdam

Wim Heinecke - Oud Rotterdam kopen? Bied vanaf 100!
Wim Heinecke - Oud Rotterdam kopen? Bied vanaf 100!Wim Heinecke - Oud Rotterdam kopen? Bied vanaf 100!Wim Heinecke - Oud Rotterdam kopen? Bied vanaf 100!Wim Heinecke - Oud Rotterdam kopen? Bied vanaf 100!Wim Heinecke - Oud Rotterdam kopen? Bied vanaf 100!Wim Heinecke - Oud Rotterdam kopen? Bied vanaf 100!Wim Heinecke - Oud Rotterdam kopen? Bied vanaf 100!Wim Heinecke - Oud Rotterdam kopen? Bied vanaf 100!
  • Wim Heinecke (1895-1978)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 1900 t/m 1944
Drager Marouflé
Stijl Impressionistisch
Onderwerp Havengezicht
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 36 x 51 cm (h x b)
Incl. lijst 42 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Mooie impressie van het oude Rotterdam.

De Nederlandse kunstenaar Wim Heinecke werd in 1895 in Rotterdam geboren en stierf in 1978. Hij schilderde al op jonge leeftijd als reclame- en decoratieschilder. 's Avonds studeerde hij aan de Rotterdamse Academie voor Beeldende Kunsten, waar hij les kreeg van J.G. Heijberg en David Bautz. Hij schilderde voornamelijk scènes uit Rotterdam, het water, schepen in de havens, dwarsliggers en zandkarren, de rommelmarkt op het Noordplein, straten in de zomer of winter. Maar ook de Laurenskerk en de havens na het bombardement van mei 1940. Hij schilderde ook landschappen en stillevens met bloemen. (RKD)
ConditieRedelijk
Het werk heeft ouderdomssporen (Zie foto s )
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Ruinen, Nederland
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,00
Naar België € 30,00
Naar Duitsland € 40,00
Europese Unie € 40,00
Wereldwijd € 100,00