5. Rotterdamse Kunstenaarssociëteit

Rotterdamse Kunstenaarssociëteit

Opgericht in 1930

De Rotterdamse Kunstenaarssociëteit is een vereniging voor Rotterdamse kunstschilders. Het doel van de vereniging was om het werk van Rotterdamse kunstenaars meer onder de aandacht te brengen. Dit werd gedaan door middel van jaarlijkse ledententoonstellingen. Deze tentoonstellingen, die ondermeer in Museum Boymans van Beuningen plaats vonden, waren speciaal bedoeld voor de Rotterdamse kunstschilders om hun werk te laten zien.

Gerrit David Labots - "Sneeuwijs in de Scheren" - Stockholm kopen? Bied vanaf 280!
Gerrit David Labots (1869-1959) Nederlands "Sneeuwijs in de Scheren" - Stockholm
Afmetingen 37.5 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 280
Co Westerik - Ingelijste kleurenlitho - 2003 (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 250!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands Ingelijste kleurenlitho - 2003 (nette lijst!)
Techniek Litho
Afmetingen 46 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Co Westerik - Ingelijste kleurenlitho: "Am Waldrand" - 1995 (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 250!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands Ingelijste kleurenlitho: "Am Waldrand" - 1995 (nette lijst!)
Techniek Litho
Afmetingen 46 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Co Westerik - Ingelijste zeefdruk - 1996 (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 250!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands Ingelijste zeefdruk - 1996 (nette lijst!)
Afmetingen 51 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Gijsbertus van Overbeek - Schilderij kopen? Bied vanaf 725!
Gijsbertus van Overbeek (1882-1947) Nederlands Schilderij
Afmetingen 69 x 88 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 725
Ad Beekmans - Gouache op papier, Geabstraheerd naakt - Ingelijst kopen? Bied vanaf 30!
Ad Beekmans (1904-1978) Nederlands Gouache op papier, Geabstraheerd naakt - Ingelijst
Techniek Gouache
Afmetingen 50.5 x 34.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 30
Albert Verkade - Tekening van lijnen, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
Albert Verkade (1945) Nederlands Tekening van lijnen, Zonder titel - Ingelijst
Techniek Overig
Afmetingen 9 x 8.5 x 2.5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Marie Willeboordse - Landschap met brug kopen? Bied vanaf 200!
Marie Willeboordse (1902-1989) Nederlands Landschap met brug
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 39 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Andre J. Verhorst - Duinen aan de Noordzee kopen? Bied vanaf 50!
Andre J. Verhorst (1889-1977) Nederlands Duinen aan de Noordzee
Techniek Potlood
Afmetingen 45 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Marius de Jongere - Rotterdam Waalhaven kopen? Bied vanaf 875!
Marius de Jongere (1912-1977) Nederlands Rotterdam Waalhaven
Afmetingen 64.5 x 94.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 875
Co Westerik - Ingelijste zeefdruk: "een familie treffen" - 1986 kopen? Bied vanaf 150!
Afmetingen 51 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Co Westerik - westerik 93 1/20 kopen? Bied vanaf 185!
Co Westerik (1924-2018) westerik 93 1/20
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 185
Marius de Jongere - Langs de Rotte kopen? Bied vanaf 900!
Marius de Jongere (1912-1977) Nederlands Langs de Rotte
Afmetingen 75 x 115 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 900
Hendrik Schaap - Boompjes, Rotterdam kopen? Bied vanaf 400!
Hendrik Schaap (1878-1955) Nederlands Boompjes, Rotterdam
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 70 x 85 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Hendrik Schaap - Zicht op Rotterdam kopen? Bied vanaf 250!
Hendrik Schaap (1878-1955) Nederlands Zicht op Rotterdam
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 50 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Jaap Benschop - Sant Pere Pescador kopen? Bied vanaf 35!
Jaap Benschop (1928-2011) Nederlands Sant Pere Pescador
Techniek Aquarel
Afmetingen 30 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Co Westerik - westerik 78 kopen? Bied vanaf 175!
Co Westerik (1924-2018) westerik 78
Techniek Litho
Afmetingen 32 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Co Westerik - Zeefdruk, Paar in landschap - Ingelijst kopen? Bied vanaf 180!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands Zeefdruk, Paar in landschap - Ingelijst
Afmetingen 72.5 x 89.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 180
Gerard Wiegman - Rivierzicht van Gerard Wiegman kopen? Bied vanaf 350!
Gerard Wiegman (1875-1964) Nederlands Rivierzicht van Gerard Wiegman
Afmetingen 43 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Gerard Wiegman - Riviergezicht kopen? Bied vanaf 250!
Gerard Wiegman (1875-1964) Nederlands Riviergezicht
Afmetingen 58 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Co Westerik - Aardbeiplukkende man kopen? Bied vanaf 200!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands Aardbeiplukkende man
Techniek Litho
Afmetingen 15.9 x 19.2 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Afmetingen 37 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Co Westerik - onbekend (sc3) kopen? Bied vanaf 195!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands onbekend (sc3)
Techniek Ets
Afmetingen 23 x 18 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 195
Gerard Wiegman - Bloemen kopen? Bied vanaf 150!
Gerard Wiegman (1875-1964) Nederlands Bloemen
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150