5. Rotterdamse Kunstenaarssociëteit

Rotterdamse Kunstenaarssociëteit

Opgericht in 1930

De Rotterdamse Kunstenaarssociëteit is een vereniging voor Rotterdamse kunstschilders. Het doel van de vereniging was om het werk van Rotterdamse kunstenaars meer onder de aandacht te brengen. Dit werd gedaan door middel van jaarlijkse ledententoonstellingen. Deze tentoonstellingen, die ondermeer in Museum Boymans van Beuningen plaats vonden, waren speciaal bedoeld voor de Rotterdamse kunstschilders om hun werk te laten zien.

Co Westerik - Onbekend kopen? Bied vanaf 499!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands Onbekend
TechniekLitho
Afmetingen52 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 499
Jan Andries Herfst - laurenskerk te rotterdam kopen? Bied vanaf 50!
Jan Andries Herfst (1888-1978) Nederlands laurenskerk te rotterdam
TechniekEts
Afmetingen67 x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Co Westerik - 6 boeken kopen? Bied vanaf 60!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands 6 boeken
TechniekHardcover
Afmetingen30.5 x 30.5 cm (h x b)
€ 60
Co Westerik - westerik 78 kopen? Bied vanaf 175!
Co Westerik (1924-2018) westerik 78
TechniekLitho
Afmetingen32 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 175
Frans van Eijk - Zonder Titel kopen? Bied vanaf 25!
Frans van Eijk (1938-2014) Nederlands Zonder Titel
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Hendrik Schaap - Vlissingen kopen? Bied vanaf 400!
Hendrik Schaap (1878-1955) Nederlands Vlissingen
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen43 x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 400
Co Westerik - westerik 93 1/20 kopen? Bied vanaf 210!
Co Westerik (1924-2018) westerik 93 1/20
TechniekLitho
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 210
Co Westerik - gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 255!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands gesigneerde ets
TechniekEts
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 255
Co Westerik (1924-2018) Nederlands Tekening/ aquarel - Ingelijst (1993)
TechniekAquarel
Afmetingen60 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 620
Co Westerik (1924-2018) Nederlands ingelijste gesigneerde ets
TechniekEts
Afmetingen40.5 x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 259
Gerard Wiegman - Bloemen kopen? Bied vanaf 150!
Gerard Wiegman (1875-1964) Nederlands Bloemen
Afmetingen50 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Co Westerik - Ingelijste zeefdruk: "een familie treffen" - 1986 kopen? Bied vanaf 150!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands Ingelijste zeefdruk: "een familie treffen" - 1986
Afmetingen51 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Herman Mees - Portret - Mevrouw Nijs kopen? Bied vanaf 110!
Herman Mees (1880-1964) Nederlands Portret - Mevrouw Nijs
Afmetingen120 x 96 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 110
Co Westerik - Kleurenlitho: Lezende man aan tafel - 1999 kopen? Bied vanaf 250!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands Kleurenlitho: Lezende man aan tafel - 1999
TechniekLitho
Afmetingen59.5 x 64.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Co Westerik - onbekend (sc3) kopen? Bied vanaf 195!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands onbekend (sc3)
TechniekEts
Afmetingen23 x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 195
Co Westerik - Ingelijste aquarel: Aan tafel - 2004 kopen? Bied vanaf 995!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands Ingelijste aquarel: Aan tafel - 2004
TechniekAquarel
Afmetingen51 x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 995