5. Nul Groep

Nul Groep

Opgericht in 1960 - opgeheven in 1965

Nul-groep

De werken van de Nul-groep kunnen worden omschreven als ‘anti-schilderkunstig’. Traditionele materialen, zoals verf en steen, werden vervangen door veelal industriële materialen. Er zijn enkele kenmerken te vinden binnen werken van de Nul-groep, namelijk monochromie, herhaling, serialiteit en directheid van materiaal. De groep kan worden gezien als een reactie op de informele schilderkunst uit de jaren vijftig waarvan er geen plan vooraf wordt gebruikt en er geen schoonheidsideaal wordt nagestreefd. De vier leden van de Nul-groep vormden voor het ontstaan van de Nul-groep de Nederlandse Informele Groep. Nul ontstond in de internationale context van o.a. Zero in Duitsland.

TechniekGiclée
Afmetingen54 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Armando - Kleurengiclée GESTALT IV --- HANDGESIGNEERD - SLECHTS 25 EXEMPLAREN! kopen? Bied vanaf 169!
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
TechniekGiclée
Afmetingen63 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
TechniekLitho
Afmetingen50 x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
TechniekGiclée
Afmetingen63 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Jan Schoonhoven - Zeefdruk: Formatie H kopen? Bied vanaf 250!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands Zeefdruk: Formatie H
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Armando - Kleurengiclee DER DURCHGANG (GEEN VEILINGKOSTEN)!! kopen? Bied vanaf 159!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee DER DURCHGANG (GEEN VEILINGKOSTEN)!!
TechniekGiclée
Afmetingen54 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 159
Armando - Kleurengiclee DAS MEER (GEEN VEILINGKOSTEN) kopen? Bied vanaf 159!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee DAS MEER (GEEN VEILINGKOSTEN)
TechniekGiclée
Afmetingen63 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 159
Armando - Kleurengiclee DAS FENSTER II GEEN VEILINGKOSTEN !!!! kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee DAS FENSTER II GEEN VEILINGKOSTEN !!!!
TechniekGiclée
Afmetingen57 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Armando - Kleurengiclee DER FLUSS (GEEN VELINGKOSTEN!!! kopen? Bied vanaf 189!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee DER FLUSS (GEEN VELINGKOSTEN!!!
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 189
Armando - Bokje kopen? Bied vanaf 250!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Bokje
TechniekLitho
Afmetingen44 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Armando - Zeer grote giclee op linnen: Gestalt kopen? Bied vanaf 250!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Zeer grote giclee op linnen: Gestalt
TechniekGiclée
Afmetingen121 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
€ 250
Kees van Bohemen - Litho: Els - 1978 kopen? Bied vanaf 250!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Litho: Els - 1978
TechniekLitho
Afmetingen74 x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Kees van Bohemen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 209!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Zonder titel
Afmetingen82 x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 209
Armando - gemonografeerde litho kopen? Bied vanaf 175!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits gemonografeerde litho
TechniekLitho
Afmetingen33 x 23.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 175
Armando - Kleurengiclee DER DURCHGANG Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 159!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee DER DURCHGANG Handgesigneerd.
TechniekGiclée
Afmetingen54 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 159
Armando - ." Der Krieger 2015 " - handgesigneerd - kleurengiclée - oplage 30 + e.a. kopen? Bied vanaf 109!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits ." Der Krieger 2015 " - handgesigneerd - kleurengiclée - oplage 30 + e.a.
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 43.9 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 109
Armando - Kleurengiclee BAUME Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee BAUME Handgesigneerd
TechniekGiclée
Afmetingen48 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Armando - Kleurengiclee SEASCAPE Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 159!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee SEASCAPE Handgesigneerd.
TechniekGiclée
Afmetingen54 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 159
Armando - WP - zonder titel kopen? Bied vanaf 160!
Armando (1929-2018) WP - zonder titel
TechniekGiclée
Afmetingen53 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 160
Armando - Kleurengiclee DIE SONNE Handgesigneerd, kopen? Bied vanaf 189!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee DIE SONNE Handgesigneerd,
TechniekGiclée
Afmetingen64 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 189
Armando - Kleurengiclee op Linnen DER TISCH Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 159!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee op Linnen DER TISCH Handgesigneerd.
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
€ 159
Armando - Kleurengiclee DAS BUCH Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 159!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee DAS BUCH Handgesigneerd
TechniekGiclée
Afmetingen54 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 159
Kees van Bohemen - zonder titel kopen? Bied vanaf 220!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands zonder titel
Afmetingen73 x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 220
Armando - Kleurengiclee DER FLUGEL Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee DER FLUGEL Handgesigneerd
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
TechniekCarborundum
Afmetingen50 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 865
Jan Schoonhoven - T83-8 kopen? Bied vanaf 2250!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands T83-8
TechniekPenseel (Inkt)
Afmetingen64 x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 2.250
Kees van Bohemen - Vrouw met vosje, zeefdruk (groot) kopen? Bied vanaf 225!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Vrouw met vosje, zeefdruk (groot)
Afmetingen86 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Jan Schoonhoven - "T86-74" Tekening in Oost-Indische inkt kopen? Bied vanaf 2600!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands "T86-74" Tekening in Oost-Indische inkt
TechniekPenseel (Inkt)
Afmetingen72.5 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 2.600
Jan Henderikse - Unieke tekening kopen? Bied vanaf 350!
Jan Henderikse (1937) Nederlands Unieke tekening
TechniekStift
Afmetingen32 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Kees van Bohemen - zonder titel kopen? Bied vanaf 225!
Kees van Bohemen (1928-1985) zonder titel
Afmetingen86 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Armando - Kleurengiclee ROTES GEWAND Handgesigneerd, kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee ROTES GEWAND Handgesigneerd,
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Jan Schoonhoven - minimalistische zeefdruk - 1987 - oplage 100 ex kopen? Bied vanaf 275!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands minimalistische zeefdruk - 1987 - oplage 100 ex
Afmetingen50 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 275
Armando - Kleurengiclee WOLKEN II Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 159!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee WOLKEN II Handgesigneerd.
TechniekGiclée
Afmetingen58 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 159
Armando - Kleurengiclee FLUGEL Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 159!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee FLUGEL Handgesigneerd
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 159
Armando - Kleurengiclee LANDSCHAFT (blau) Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee LANDSCHAFT (blau) Handgesigneerd
TechniekGiclée
Afmetingen54 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Armando - Kleurengiclee WALDRAND Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 189!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee WALDRAND Handgesigneerd
TechniekGiclée
Afmetingen56 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 189
Jan Schoonhoven - minimalistische zeefdruk - 1987 - oplage B/Z kopen? Bied vanaf 275!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands minimalistische zeefdruk - 1987 - oplage B/Z
Afmetingen50 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 275
Armando - Kleurengiclee DIE HAND III Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 149!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee DIE HAND III Handgesigneerd
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 149
Armando - Kleurengiclee WEISSES BILD Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 159!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee WEISSES BILD Handgesigneerd.
TechniekGiclée
Afmetingen63 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 159
Armando - 3 boekwerken kopen? Bied vanaf 50!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits 3 boekwerken
TechniekSoftcover
Afmetingen30 x 21 cm (h x b)
€ 50
Armando - Armando De tand des tijds Der Zahn der Zeit kopen? Bied vanaf 50!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Armando De tand des tijds Der Zahn der Zeit
TechniekHardcover
Afmetingen21.5 x 24.5 cm (h x b)
€ 50
Kees van Bohemen - Ingelijste zeefdruk: Doortje - 1978 (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 250!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Ingelijste zeefdruk: Doortje - 1978 (nette lijst!)
Afmetingen77 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Jan Henderikse - Nickel kopen? Bied vanaf 650!
Jan Henderikse (1937) Nederlands Nickel
Afmetingen25 x 25 x 6 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 650
Henk Peeters - Nul = 0 Zero op Zee kaarten met originele nul postzegels kopen? Bied vanaf 30!
Henk Peeters (1925-2013) Nederlands Nul = 0 Zero op Zee kaarten met originele nul postzegels
TechniekOverig
Afmetingen11 x 15 x 0 cm (h x b x d)
Gewicht45 g
€ 30