5. Nul Groep

Nul Groep

Opgericht in 1960 - opgeheven in 1965

filters 1

Nul-groep

De werken van de Nul-groep kunnen worden omschreven als ‘anti-schilderkunstig’. Traditionele materialen, zoals verf en steen, werden vervangen door veelal industriële materialen. Er zijn enkele kenmerken te vinden binnen werken van de Nul-groep, namelijk monochromie, herhaling, serialiteit en directheid van materiaal. De groep kan worden gezien als een reactie op de informele schilderkunst uit de jaren vijftig waarvan er geen plan vooraf wordt gebruikt en er geen schoonheidsideaal wordt nagestreefd. De vier leden van de Nul-groep vormden voor het ontstaan van de Nul-groep de Nederlandse Informele Groep. Nul ontstond in de internationale context van o.a. Zero in Duitsland.

Armando - Kleurengiclee DIE BIRGE Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee DIE BIRGE Handgesigneerd
Techniek Giclée
Afmetingen 54 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 169
Armando - Kleurengiclee DIE BIRGE Handgesign, kopen? Bied vanaf 148!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee DIE BIRGE Handgesign,
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 148
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 169
Armando - Kleurengiclee GESTALT Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 189!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee GESTALT Handgesigneerd
Techniek Giclée
Afmetingen 63 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 189
Afmetingen 83 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 189
Afmetingen 99 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Armando (1929-2018) Nederlands Duits handgesigneerde kleurenlitho | 'Der Leiter' | 1993
Techniek Litho
Afmetingen 100 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 600
Kees van Bohemen - Grote zeefdruk "voloptueus naakt in slaapkamer" kleine oplage - in nieuwstaat kopen? Bied vanaf 62!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Grote zeefdruk "voloptueus naakt in slaapkamer" kleine oplage - in nieuwstaat
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 62
Direct kopen
Afmetingen 77 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Jan Schoonhoven - Zeefdruk - Gesigneerd - 65x50 cm - 1989 kopen? Bied vanaf 690!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands Zeefdruk - Gesigneerd - 65x50 cm - 1989
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 690
Direct kopen
Armando - Kreuz kopen? Bied vanaf 250!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kruis
Techniek Giclée
Afmetingen 106.5 x 106.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
€ 250
Direct kopen
Armando - Litho: das blatt kopen? Bied vanaf 250!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Litho: das blatt
Techniek Litho
Afmetingen 32 x 42.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Armando - Litho: Das rad - 1992 kopen? Bied vanaf 250!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Litho: Das rad - 1992
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Techniek Giclée
Afmetingen 64 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 219
Direct kopen
Armando - Giclee DAS FENSTER Handgesignee kopen? Bied vanaf 189!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Giclee DAS FENSTER Handgesignee
Techniek Giclée
Afmetingen 52 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 189
Direct kopen
Afmetingen 92.5 x 68.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 259
Direct kopen
Afmetingen 69 x 93 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 259
Direct kopen
Armando - gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 149!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits gesigneerde litho
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 149
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 149
Direct kopen
Jan Schoonhoven - XXV ( Delft grafiek) kopen? Bied vanaf 775!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands XXV ( Delft grafiek)
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 775
Direct kopen
Jan Schoonhoven - Formatie met lijst! kopen? Bied vanaf 345!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands Formatie met lijst!
Afmetingen 73 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 345
Direct kopen
Armando - Kleurengiclee op Canvas DER TISCH Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 229!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee op Canvas DER TISCH Handgesigneerd.
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
€ 229
Direct kopen
Afmetingen 94.5 x 69 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Afmetingen 90.5 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Armando - Kleurengiclee GESTALT BLAU Handgesign kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee GESTALT BLAU Handgesign
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 169
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 100 x 79.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Techniek Giclée
Afmetingen 64 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 189
Direct kopen
Armando - Giclee KORPERLICH Handgesign. kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Giclee KORPERLICH Handgesign.
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 169
Direct kopen
Jan Henderikse - Susie (coins american) kopen? Bied vanaf 350!
Jan Henderikse (1937) Nederlands Susie (coins american)
Techniek Preeg/Blinddruk
Afmetingen 79.5 x 59.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Direct kopen
Kees van Bohemen - zonder titel kopen? Bied vanaf 175!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands zonder titel
Afmetingen 73 x 59 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Direct kopen
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 50.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 81 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 51
Direct kopen
Armando - 'Figure' kopen? Bied vanaf 175!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits 'Figure'
Techniek Giclée
Afmetingen 60 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Direct kopen
Armando - De Kop kopen? Bied vanaf 350!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits De Kop
Techniek Litho
Afmetingen 65.5 x 86.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
Kees van Bohemen - Stilleven, zeefdruk kopen? Bied vanaf 175!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Stilleven, zeefdruk
Afmetingen 76 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 32.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Direct kopen
Jan Schoonhoven - Zeefdruk: Formatie C kopen? Bied vanaf 250!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands Zeefdruk: Formatie C
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Jan Schoonhoven - Structureel abstract - uit "Formatie" kopen? Bied vanaf 239!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands Structureel abstract - uit "Formatie"
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 239
Direct kopen
Afmetingen 50 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Afmetingen 50 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Armando - Giclee: der Baum - 2013 kopen? Bied vanaf 159!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Giclee: der Baum - 2013
Techniek Giclée
Afmetingen 54 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 159
Direct kopen
Armando - Armando - Giclee: der Baum - 2013 kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Armando - Giclee: der Baum - 2013
Techniek Giclée
Afmetingen 48 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 169
Direct kopen
Kees van Bohemen - Vrouw met vosje, zeefdruk (groot) kopen? Bied vanaf 250!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Vrouw met vosje, zeefdruk (groot)
Afmetingen 85 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Techniek Carborundum
Afmetingen 50 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 865
Direct kopen
Kees van Bohemen - Vrouw tussen de gordijnen. kopen? Bied vanaf 199!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Vrouw tussen de gordijnen.
Techniek Litho
Afmetingen 94 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 199
Direct kopen
Armando - gemonografeerde litho kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits gemonografeerde litho
Techniek Litho
Afmetingen 33 x 23.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 169
Direct kopen
Armando - Giclee: Blatter kopen? Bied vanaf 175!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Giclee: Blatter
Techniek Giclée
Afmetingen 63 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 36.5 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.000
Direct kopen