5. Nul Groep

Nul Groep

Opgericht in 1960 - opgeheven in 1965

Nul-groep

De werken van de Nul-groep kunnen worden omschreven als ‘anti-schilderkunstig’. Traditionele materialen, zoals verf en steen, werden vervangen door veelal industriële materialen. Er zijn enkele kenmerken te vinden binnen werken van de Nul-groep, namelijk monochromie, herhaling, serialiteit en directheid van materiaal. De groep kan worden gezien als een reactie op de informele schilderkunst uit de jaren vijftig waarvan er geen plan vooraf wordt gebruikt en er geen schoonheidsideaal wordt nagestreefd. De vier leden van de Nul-groep vormden voor het ontstaan van de Nul-groep de Nederlandse Informele Groep. Nul ontstond in de internationale context van o.a. Zero in Duitsland.

Armando - Kleurengiclee DAS FENSTER Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee DAS FENSTER Handgesigneerd
Techniek Giclée
Afmetingen 54 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 169
Armando - Kleurengiclee DER BAUM Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee DER BAUM Handgesigneerd
Techniek Giclée
Afmetingen 48 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 169
Armando - Kleurengiclee DIE BRUCKE Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee DIE BRUCKE Handgesigneerd
Techniek Giclée
Afmetingen 54 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 169
Armando - Kleurengiclee DAS BUCH Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee DAS BUCH Handgesigneerd
Techniek Giclée
Afmetingen 54 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 169
Armando - Kleurengiclee DER FLUSS Handgesigneerd--Groot!! kopen? Bied vanaf 179!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee DER FLUSS Handgesigneerd--Groot!!
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 179
Armando - Fraaie giclée - 26/30 - Uitstekende staat kopen? Bied vanaf 125!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Fraaie giclée - 26/30 - Uitstekende staat
Techniek Giclée
Afmetingen 60 x 37.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Armando - das Grab kopen? Bied vanaf 250!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Het graf
Techniek Giclée
Afmetingen 106 x 106 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
€ 250
Techniek Fotocollage
Afmetingen 52 x 34.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 695
Jan Henderikse - 'Topps' - collage van baseball cards - mint condition kopen? Bied vanaf 35!
Jan Henderikse (1937) Nederlands 'Topps' - collage van baseball cards - mint condition
Techniek Collage
Afmetingen 27.5 x 22 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Jan Schoonhoven - Zeefdruk: Formatie A kopen? Bied vanaf 250!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands Zeefdruk: Formatie A
Afmetingen 50 x 32.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Armando - Litho: Das rad - 1992 kopen? Bied vanaf 250!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Litho: Das rad - 1992
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Jan Schoonhoven - Zeefdruk: Formatie H kopen? Bied vanaf 250!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands Zeefdruk: Formatie H
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Jan Schoonhoven - Zeefdruk: formatie - 1987 kopen? Bied vanaf 250!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands Zeefdruk: formatie - 1987
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Armando - Kleurengiclee BLUE MOUNTAIN Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee BLUE MOUNTAIN Handgesigneerd
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 169
Jan Henderikse - Nickel kopen? Bied vanaf 599!
Jan Henderikse (1937) Nederlands Nickel
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 25 x 25 x 6 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 599
Henk Peeters - Glasparels op papier kopen? Bied vanaf 500!
Henk Peeters (1925-2013) Nederlands Glasparels op papier
Techniek Aquarel
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
€ 500
Henk Peeters - Burn-out top kopen? Bied vanaf 400!
Henk Peeters (1925-2013) Nederlands Burn-out top
Techniek Textiel
Afmetingen 50 x 50 x 1 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 400
Armando - Litho: het plechtige, het dondere... kopen? Bied vanaf 150!
Techniek Litho
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Armando - giclee: Damals - 2015 kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits giclee: Damals - 2015
Techniek Giclée
Afmetingen 55 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 169
Armando - Zeer grote giclee op linnen: Gestalt kopen? Bied vanaf 250!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Zeer grote giclee op linnen: Gestalt
Techniek Giclée
Afmetingen 121 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
€ 250
Armando - Zeer grote giclee op linnen: Landschaft kopen? Bied vanaf 275!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Zeer grote giclee op linnen: Landschaft
Techniek Giclée
Afmetingen 87 x 106 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
€ 275
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Jan Schoonhoven - Zeefdruk: Formatie C kopen? Bied vanaf 250!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands Zeefdruk: Formatie C
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Jan Schoonhoven - minimalistische zeefdruk - 1987 - oplage B/Z kopen? Bied vanaf 275!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands minimalistische zeefdruk - 1987 - oplage B/Z
Afmetingen 50 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 275
Armando - litho : de naam in een kamer - 1998 kopen? Bied vanaf 149!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits litho : de naam in een kamer - 1998
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 149
Techniek Litho
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Techniek Litho
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Jan Schoonhoven - Structureel abstract - uit "Formatie" kopen? Bied vanaf 249!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands Structureel abstract - uit "Formatie"
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 249
Jan Schoonhoven - Abstracte ordening - uit portfolio "Formatie" kopen? Bied vanaf 249!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands Abstracte ordening - uit portfolio "Formatie"
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 249
Jan Schoonhoven - Abstracte compositie - uit portfolio "Formatie" kopen? Bied vanaf 249!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands Abstracte compositie - uit portfolio "Formatie"
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 249
Kees van Bohemen - Affiche FIAC 80, Parijs - Galerie Delta Rotterdam kopen? Bied vanaf 39!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Affiche FIAC 80, Parijs - Galerie Delta Rotterdam
Afmetingen 72 x 43.5 cm (h x b)
€ 39
Techniek Litho
Afmetingen 100 x 79.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Afmetingen 77 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Armando - Klurengiclee GESTALT Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Klurengiclee GESTALT Handgesigneerd
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 169
Armando - giclee op linnen: Das Grab kopen? Bied vanaf 275!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits giclee op linnen: Das Grab
Techniek Giclée
Afmetingen 100 x 101 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
€ 275
Armando - Grote litho: Der kopf - 1988 kopen? Bied vanaf 395!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Grote litho: Der kopf - 1988
Techniek Litho
Afmetingen 91 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 395
Bart Drost - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Bart Drost (1955) Nederlands zonder titel
Afmetingen 53 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Jan Schoonhoven - Prachtig zeefdruk, gesigneerd & fraai ingelijst & Art Book : ZERO 4321 kopen? Bied vanaf 490!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands Prachtig zeefdruk, gesigneerd & fraai ingelijst  & Art Book : ZERO 4321
Afmetingen 74 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 490
Armando - 'Figure' kopen? Bied vanaf 175!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits 'Figure'
Techniek Giclée
Afmetingen 64 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Jan Henderikse - Originele Inkt Tekening + Art Book : ZERO kopen? Bied vanaf 740!
Jan Henderikse (1937) Nederlands Originele Inkt Tekening + Art Book : ZERO
Techniek Penseel (Inkt)
Afmetingen 69 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 740
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 169
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 169
Armando - grote giclee: Gestalt - 2015 kopen? Bied vanaf 229!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits grote giclee: Gestalt - 2015
Techniek Giclée
Afmetingen 74 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 229
Armando - giclee: Pflanze - 2016 kopen? Bied vanaf 159!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits giclee: Pflanze - 2016
Techniek Giclée
Afmetingen 63 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 159
Armando - giclee: der Krieger - 2015 kopen? Bied vanaf 149!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits giclee: der Krieger - 2015
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 149
Techniek Litho
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Armando - giclee: Bäume kopen? Bied vanaf 159!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits giclee: Bäume
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 159
Armando - "Der Krieger 2015 " - handgesigneerd - kleurengiclée - oplage 30 + e.a. kopen? Bied vanaf 99!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits "Der Krieger 2015 " - handgesigneerd - kleurengiclée - oplage 30 + e.a.
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 99
Armando - " Fundstück " 2017 - handgesigneerd - kleurengiclée - oplage 25 + e.a. kopen? Bied vanaf 119!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits " Fundstück " 2017 - handgesigneerd - kleurengiclée - oplage 25 + e.a.
Techniek Giclée
Afmetingen 53 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 119