5. Nul Groep

Nul Groep

Opgericht in 1960 - opgeheven in 1965

Nul-groep

De werken van de Nul-groep kunnen worden omschreven als ‘anti-schilderkunstig’. Traditionele materialen, zoals verf en steen, werden vervangen door veelal industriële materialen. Er zijn enkele kenmerken te vinden binnen werken van de Nul-groep, namelijk monochromie, herhaling, serialiteit en directheid van materiaal. De groep kan worden gezien als een reactie op de informele schilderkunst uit de jaren vijftig waarvan er geen plan vooraf wordt gebruikt en er geen schoonheidsideaal wordt nagestreefd. De vier leden van de Nul-groep vormden voor het ontstaan van de Nul-groep de Nederlandse Informele Groep. Nul ontstond in de internationale context van o.a. Zero in Duitsland.

Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 169
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 169
Armando - Kleurengiclee LANDSCHAFT II Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 159!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee LANDSCHAFT II Handgesigneerd
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 159
Kees van Bohemen - Ingelijste zeefdruk: Doortje - 1978 (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 250!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Ingelijste zeefdruk: Doortje - 1978 (nette lijst!)
Afmetingen 77 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Armando - giclee op linnen: Das Grab kopen? Bied vanaf 275!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits giclee op linnen: Das Grab
Techniek Giclée
Afmetingen 100 x 101 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
€ 275
Kees van Bohemen - Litho: Els kopen? Bied vanaf 250!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Litho: Els
Techniek Litho
Afmetingen 74 x 59 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Armando - Armando - giclee op linnen: Das Wald kopen? Bied vanaf 250!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Armando - giclee op linnen: Das Wald
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 72.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
€ 250
Armando - Giclee : Damals - 2015 (laatste exemplaar!) kopen? Bied vanaf 159!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Giclee : Damals - 2015 (laatste exemplaar!)
Techniek Giclée
Afmetingen 54 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 159
Armando - Litho: het plechtige, het dondere... kopen? Bied vanaf 199!
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 32.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 199
Techniek Litho
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 199
Jan Schoonhoven - Zeefdruk: Formatie A kopen? Bied vanaf 250!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands Zeefdruk: Formatie A
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Jan Schoonhoven - Zeefdruk: Formatie H kopen? Bied vanaf 250!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands Zeefdruk: Formatie H
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Jan Schoonhoven - Zeefdruk: formatie - 1987 kopen? Bied vanaf 250!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands Zeefdruk: formatie - 1987
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Jan Schoonhoven - Zeefdruk: Formatie C kopen? Bied vanaf 250!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands Zeefdruk: Formatie C
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Techniek Litho
Afmetingen 100 x 79.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Kees van Bohemen - Madam kopen? Bied vanaf 275!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Madam
Techniek Gouache
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 275
Armando - Kleurengiclee GESTALT V Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee GESTALT V Handgesigneerd
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 169
Armando - Kleurengiclee WALDWEG I Handgesign.slechts 25 ex!! kopen? Bied vanaf 159!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee WALDWEG I Handgesign.slechts 25 ex!!
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 159
Armando - Kleurengiclee WOLKEN III Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee WOLKEN III Handgesigneerd
Techniek Giclée
Afmetingen 63 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 169
Armando - Kleurengiclee DER KOPF Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee DER KOPF Handgesigneerd
Techniek Giclée
Afmetingen 58 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 169
Kees van Bohemen - Zwaan kopen? Bied vanaf 300!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Zwaan
Afmetingen 70 x 94 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Armando - Kleurengiclee WEISSES BILD Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee WEISSES BILD Handgesigneerd
Techniek Giclée
Afmetingen 63 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 169
Armando - Kleurengiclee SCHWARZES BILD Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee SCHWARZES BILD Handgesigneerd
Techniek Giclée
Afmetingen 58 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 169
Jan Henderikse - 5 x "Topps" - Collages op dik papier - 2018 - Alle 5 gesigneerd kopen? Bied vanaf 300!
Jan Henderikse (1937) Nederlands 5 x "Topps" - Collages op dik papier - 2018 - Alle 5 gesigneerd
Techniek Collage
Afmetingen 27.5 x 22 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 300
Jan Henderikse - Liberty - Blinddruk van munten - 2015 - 80 x 60 cm kopen? Bied vanaf 550!
Jan Henderikse (1937) Nederlands Liberty - Blinddruk van munten - 2015 - 80 x 60 cm
Techniek Preeg/Blinddruk
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 550
Armando - 'Figure' kopen? Bied vanaf 175!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits 'Figure'
Techniek Giclée
Afmetingen 64 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Armando - Kleurengiclee DIE BLUME ROT Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee DIE BLUME ROT Handgesigneerd
Techniek Giclée
Afmetingen 63 x 59 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 169
Armando - Kkleurengiclee DIE BAUME Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 159!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kkleurengiclee DIE BAUME Handgesigneerd
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 159
Armando - Kleurengiclee DER FLUSS III Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee DER FLUSS III Handgesigneerd
Techniek Giclée
Afmetingen 57 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 169
Armando - Kleurengiclée GESTALT IV --- HANDGESIGNEERD - SLECHTS 25 EXEMPLAREN! kopen? Bied vanaf 169!
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 169
Armando - Kleuren giclee FLUGEL Handgesign. SLECHTS 30EX!!! kopen? Bied vanaf 159!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleuren giclee FLUGEL Handgesign. SLECHTS 30EX!!!
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 159
Armando - Kleurengiclee FLUGEL Handgesign. GROOT!!! kopen? Bied vanaf 159!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee FLUGEL Handgesign. GROOT!!!
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 69 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 159
Henk Peeters - Zeefdruk: Yvonne - 3 positief - 2001 kopen? Bied vanaf 250!
Henk Peeters (1925-2013) Nederlands Zeefdruk: Yvonne - 3 positief - 2001
Afmetingen 42 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Jan Henderikse - uitwaaierende cirkel kopen? Bied vanaf 375!
Jan Henderikse (1937) Nederlands uitwaaierende cirkel
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 34 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 375
Armando - Ingelijste litho: Die kanone - 1997 kopen? Bied vanaf 495!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Ingelijste litho: Die kanone - 1997
Techniek Litho
Afmetingen 84 x 103 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 495
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Armando - Giclee "Die Gestalt" kopen? Bied vanaf 229!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Giclee "Die Gestalt"
Techniek Giclée
Afmetingen 48.5 x 42.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 229
Piero Manzoni - Merda d’Artista kopen? Bied vanaf 75!
Piero Manzoni (1933-1963) Italiaans Merda d’Artista
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 6.5 x 7.5 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 75
Armando - Kleurengiclee DIE BRUCKE Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee DIE BRUCKE Handgesigneerd
Techniek Giclée
Afmetingen 54 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 169
Armando - Kleurengiclee WALDRAND Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee WALDRAND Handgesigneerd
Techniek Giclée
Afmetingen 56 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 169
Kees van Bohemen - WOODSTOCK kopen? Bied vanaf 209!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands WOODSTOCK
Afmetingen 82 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 209
Armando - Giclee DAS FENSTER II Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Giclee DAS FENSTER II Handgesigneerd
Techniek Giclée
Afmetingen 57 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 169
Armando - Giclee op linnen: Waldrand kopen? Bied vanaf 225!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Giclee op linnen: Waldrand
Techniek Giclée
Afmetingen 69 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
€ 225
Armando - Giclee: Pflanze kopen? Bied vanaf 225!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Giclee: Pflanze
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Armando - Kleurengiclee LANDSCHAFT BLAU Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee LANDSCHAFT BLAU Handgesigneerd
Techniek Giclée
Afmetingen 54 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 169
Armando - Kleurengiclee ROTES GEWAND Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee ROTES GEWAND Handgesigneerd
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 169
Armando - Zeer grote giclee op linnen: Gestalt kopen? Bied vanaf 250!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Zeer grote giclee op linnen: Gestalt
Techniek Giclée
Afmetingen 121 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
€ 250