Carel Visser - Houtsnede - Gesigneerd - 21x30 cm - n° X/X - 1999

Carel Visser - Houtsnede - Gesigneerd - 21x30 cm - n° X/X - 1999 kopen? Bied vanaf 350!
Carel Visser - Houtsnede - Gesigneerd - 21x30 cm - n° X/X - 1999 kopen? Bied vanaf 350!Carel Visser - Houtsnede - Gesigneerd - 21x30 cm - n° X/X - 1999 kopen? Bied vanaf 350!Carel Visser - Houtsnede - Gesigneerd - 21x30 cm - n° X/X - 1999 kopen? Bied vanaf 350!Carel Visser - Houtsnede - Gesigneerd - 21x30 cm - n° X/X - 1999 kopen? Bied vanaf 350!Carel Visser - Houtsnede - Gesigneerd - 21x30 cm - n° X/X - 1999 kopen? Bied vanaf 350!Carel Visser - Houtsnede - Gesigneerd - 21x30 cm - n° X/X - 1999 kopen? Bied vanaf 350!
  • Carel Visser (1928-2015)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1999
Techniek Hout/Linosnede
Stijl Expressionistisch
Onderwerp Dieren
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 21 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage X/X

  • Prachtige, zeldzame houtsnede van  Carel Visser
  • De structuur van de houtnerf  is sterk zichtbaar, wat het werk een levendig en expressief karakter geeft
  • Met potlood gesigneerd, gedateerd en genummerd X/X door de kunstenaar

Wordt professioneel ingepakt en verzonden incl. track en trace
Met een natuurlijke patina van het papier (lichte vergeling), typerend voor houtsneden
Binnen België € 11,50
Naar Nederland € 21,50
Naar Duitsland € 21,50
Europese Unie € 21,50
Wereldwijd € 52,50