Roger Raveel - Hand met sigaret - Ets - H.C. - ingelijst - 1973

Roger Raveel - Hand met sigaret - Ets - H.C. - ingelijst - 1973 kopen? Bied vanaf 650!
Roger Raveel - Hand met sigaret - Ets - H.C. - ingelijst - 1973 kopen? Bied vanaf 650!Roger Raveel - Hand met sigaret - Ets - H.C. - ingelijst - 1973 kopen? Bied vanaf 650!Roger Raveel - Hand met sigaret - Ets - H.C. - ingelijst - 1973 kopen? Bied vanaf 650!Roger Raveel - Hand met sigaret - Ets - H.C. - ingelijst - 1973 kopen? Bied vanaf 650!Roger Raveel - Hand met sigaret - Ets - H.C. - ingelijst - 1973 kopen? Bied vanaf 650!
  • Roger Raveel (1921-2013)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1973
Techniek Ets
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 35 x 26 cm (h x b)
Incl. lijst 73 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage H.C. (hors commerce)
  • Zeldzame ets van Roger Raveel
  • Gesigneerd in potlood
  • Annotatie: H.C. in potlood
  • Drukatelier: Piet Clement
  • Uitgever: Printshop, Amsterdam
  • Professioneel ingelijst

Wordt professioneel verpakt en verzekerd verzonden
PrijsTot 10 kg.
Binnen België € 13,50
Naar Nederland € 26,00
Naar Duitsland € 26,00
Europese Unie € 26,00
Wereldwijd € 68,50

Roger Raveel (1921-2013)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (28)

Geplaatst door  SvensonArt
146 verkochte items
Alle items (51)
63 cm
73 cm
26 cm
35 cm