5. La Relève

La Relève

Opgericht in 1948 - opgeheven in 1950

La Relève

La Relève was een groep jonge Gentse kunstenaars die elkaar hadden leren kennen via de Gentse Academie. De naam La Relève, 'de aflossing', kwam vanuit het idee dat zij degenen waren die na de Vlaamse expressionisten aan bod moesten komen. Binnen de groep heerste de gedachte dat een schilderij altijd een uitdrukking is van de schilder zelf. Ze werden geïnspireerd door het expressionisme en het kubisme.

Er worden 5 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Roger Raveel - Portret met gearceerd vierkant met lijst! kopen? Bied vanaf 845!
Roger Raveel - Portret met gearceerd vierkant met lijst!Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1973
TechniekDroge Naald
Afmetingen51 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Roger Raveel - Hand en sigaret met lijst! kopen? Bied vanaf 845!
Roger Raveel - Hand en sigaret met lijst!Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1973
TechniekDroge Naald
Afmetingen71 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Jan Burssens - Potloodtekening geschonken in 1989 kopen? Bied vanaf 150!
Jan Burssens - Potloodtekening geschonken in 1989Tekening / Aquarel

Geplaatst doorfvangaver

Jaartal1989
TechniekPotlood
Afmetingen37 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Roger Raveel - Vader kopen? Bied vanaf 590!
Roger Raveel - VaderGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorAnnilo

Jaartal1973
TechniekEts
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst