5. La Relève

La Relève

Opgericht in 1948 - opgeheven in 1950

La Relève

La Relève was een groep jonge Gentse kunstenaars die elkaar hadden leren kennen via de Gentse Academie. De naam La Relève, 'de aflossing', kwam vanuit het idee dat zij degenen waren die na de Vlaamse expressionisten aan bod moesten komen. Binnen de groep heerste de gedachte dat een schilderij altijd een uitdrukking is van de schilder zelf. Ze werden geïnspireerd door het expressionisme en het kubisme.

Roger Raveel - Genesis 17 kopen? Bied vanaf 2195!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch Genesis 17
Techniek Litho
Afmetingen 64 x 84 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 2.195
Roger Raveel - Genesis kopen? Bied vanaf 1395!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch Genesis
Techniek Litho
Afmetingen 79 x 99 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.395
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch Hand met sigaret - Ets - H.C. - ingelijst - 1973
Techniek Ets
Afmetingen 73 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 650
Roger Raveel - Genesis 17 - litho - 57x77 cm - 1969 kopen? Bied vanaf 1750!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch Genesis 17 - litho - 57x77 cm - 1969
Techniek Litho
Afmetingen 57 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.750
Roger Raveel - Breister kopen? Bied vanaf 1195!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch Breister
Techniek Potlood
Afmetingen 70 x 56 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 1.195
Roger Raveel - Kleurenlitho - 1976 kopen? Bied vanaf 895!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch Kleurenlitho - 1976
Techniek Litho
Afmetingen 51 x 65.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 895
Roger Raveel - Genesis 12 - litho - 57x77 cm - 1969 kopen? Bied vanaf 1850!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch Genesis 12 - litho - 57x77 cm - 1969
Techniek Litho
Afmetingen 57 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.850
Roger Raveel - Genesis 25 - litho - 57x77 cm - 1969 kopen? Bied vanaf 1750!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch Genesis 25 - litho - 57x77 cm - 1969
Techniek Litho
Afmetingen 57 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.750
Roger Raveel - Een moeilijk gesprek kopen? Bied vanaf 795!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch Een moeilijk gesprek
Techniek Offset
Afmetingen 72 x 92 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 795
Roger Raveel - Genesis kopen? Bied vanaf 895!
Techniek Litho
Afmetingen 60 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 895
Roger Raveel - Zelportret kopen? Bied vanaf 845!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch Zelportret
Techniek Litho
Afmetingen 90 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 845
Direct kopen
Roger Raveel - Op de Leie kopen? Bied vanaf 795!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch Op de Leie
Techniek Litho
Afmetingen 93 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 795
Direct kopen
Roger Raveel - De Leie kopen? Bied vanaf 1075!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch De Leie
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 85 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.075
Direct kopen
Roger Raveel - De Leie - gesigneerde zeefdruk kopen? Bied vanaf 690!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch De Leie - gesigneerde zeefdruk
Afmetingen 56 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 690
Direct kopen
Roger Raveel - Genesis nummer 29 kopen? Bied vanaf 950!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch Genesis nummer 29
Techniek Litho
Afmetingen 60 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 950
Direct kopen
Roger Raveel - Hand met sigaret kopen? Bied vanaf 820!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch Hand met sigaret
Techniek Ets
Afmetingen 70 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 820
Direct kopen
Roger Raveel - Genesis nummer 21 kopen? Bied vanaf 875!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch Genesis nummer 21
Techniek Litho
Afmetingen 60 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 875
Direct kopen
Roger Raveel - Genesis kopen? Bied vanaf 1450!
Techniek Litho
Afmetingen 75 x 95 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.450
Direct kopen
Roger Raveel - Genesis nr 31 kopen? Bied vanaf 825!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch Genesis nr 31
Techniek Litho
Afmetingen 60 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 825
Direct kopen
Afmetingen 53 x 38.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 850
Direct kopen
Roger Raveel - Een hand, een ontmoeting 1983 ( kleine oplage 3/30) met lijst kopen? Bied vanaf 1100!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch Een hand, een ontmoeting 1983 ( kleine oplage 3/30) met lijst
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 84 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.100
Direct kopen
Roger Raveel - Voetbalveld kopen? Bied vanaf 1245!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch Voetbalveld
Afmetingen 70 x 92 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.245
Direct kopen
Roger Raveel - Een drang naar volmaaktheid kopen? Bied vanaf 1250!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch Een drang naar volmaaktheid
Techniek Ets
Afmetingen 60 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.250
Direct kopen
Roger Raveel - Onweder, 1976 kopen? Bied vanaf 995!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch Onweder, 1976
Techniek Litho
Afmetingen 51 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 995
Direct kopen
Roger Raveel - Z. in een vreemde ruimtelijke confrontatie kopen? Bied vanaf 595!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch Z. in een vreemde ruimtelijke confrontatie
Techniek Litho
Afmetingen 51 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 595
Direct kopen
Roger Raveel - Raveel op de Leie kopen? Bied vanaf 690!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch Raveel op de Leie
Afmetingen 85 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 690
Direct kopen
Roger Raveel - Onweder kopen? Bied vanaf 1150!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch Onweder
Techniek Litho
Afmetingen 55 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.150
Direct kopen