Roger Raveel (1921-2013) 'Grafisch panorama met doel' 1952
Bied mee
Techniek | Litho |
Afmetingen | 32 x 45 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
€ 70