Roger Raveel - De poort (i)

Roger Raveel - De poort (i) kopen? Bied vanaf 825!
Roger Raveel - De poort (i) kopen? Bied vanaf 825!Roger Raveel - De poort (i) kopen? Bied vanaf 825!Roger Raveel - De poort (i) kopen? Bied vanaf 825!
  • Roger Raveel (1921-2013)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1984
Techniek Litho
Stijl Modern
Onderwerp Stilleven
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 50.5 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 30/100

Fraaie houtsnede van de Belgische topkunstenaar Roger Raveel. Uitgebracht in samen werking met SBK, Gelderland en gedrukt door Piet Clement. Mooi werk uit 1984. Gesigneerd door de kunstenaar. Beschreven in RR het grafische oeuvre nr 144.

Het werk kunt u vooraf komen bekijken en beoordelen. Het werk kan na aankoop afgehaald worden bij galerie Rotor in Gorinchem of per aangetekende post. Ophalen is leuker dan drinken we gelijk koffie.

Kijk ook eens bij onze andere items van Galerie Rotor op Kunstveiling of bel ons om advies. Vaak kunnen meerdere items in één zending verzonden worden. Wilt u het werk laten inlijsten? Wij van Galerie Rotor in Gorinchem kunnen allerlei soorten inlijstingen voor u uitvoeren.

Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50