Dries van den Broeck - Schaats tafreel in de polder

Dries van den Broeck - Schaats tafreel in de polder kopen? Bied vanaf 100!
Dries van den Broeck - Schaats tafreel in de polder kopen? Bied vanaf 100!Dries van den Broeck - Schaats tafreel in de polder kopen? Bied vanaf 100!Dries van den Broeck - Schaats tafreel in de polder kopen? Bied vanaf 100!
  • Dries van den Broeck (1923-1995)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1941
Techniek Ets
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 9 x 12 cm (h x b)
Incl. lijst 21 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 2/50
Werk van Dries van den Broeck, betreft een
schaats tafreeltje in de polder.
Nummer 2 in oplage van 50 en voorzijde kort
handschrift van Drie, 41.
Achterzijde toont het handschrift van de
kunstenaar zelf, waar tevens een datum staat
van 1973.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Waarder, Nederland

Dries van den Broeck (1923-1995)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  juliusmeeuws740
Lid sinds 2026
0 verkochte items
Alle items (1)
21 cm
21 cm
12 cm
9 cm