Dries van den Broeck - Schaats tafreel in de polder
Omschrijving
Dries van den Broeck (1923-1995)
Type kunstwerk
Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal
1941
Techniek
Ets
Drager
Papier
Ingelijst
Ingelijst
Afmetingen
9 x 12 cm (h x b)
Incl. lijst
21 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd
Handgesigneerd
Oplage
2/50
Werk van Dries van den Broeck, betreft een schaats tafreeltje in de polder. Nummer 2 in oplage van 50 en voorzijde kort handschrift van Drie, 41. Achterzijde toont het handschrift van de kunstenaar zelf, waar tevens een datum staat van 1973.
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Waarder, Nederland
koeriersdienst