Dries van den Broeck (1923-1995)
Schaats tafreel in de polder
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 21 x 21 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |