juliusmeeuws740
  3. Ervaren verkoper
  5. juliusmeeuws740

juliusmeeuws740

Lid sinds 2026 / Waarder, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Dries van den Broeck - Schaats tafreel in de polder kopen? Bied vanaf 100!
Dries van den Broeck (1923-1995) Belgisch Schaats tafreel in de polder
Techniek Ets
Afmetingen 21 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100