Piet Lippens - Piet lippens

Piet Lippens - Piet lippens kopen? Bied vanaf 250!
Piet Lippens - Piet lippens kopen? Bied vanaf 250!Piet Lippens - Piet lippens kopen? Bied vanaf 250!
  • Piet Lippens (1890-1981)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1950
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 43 x 48 cm (h x b)
Incl. lijst 60 x 64.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Dikke, zichtbare penseelstreken
Matte, aardse kleuren
Geen fijn detailwerk, alles draait om sfeer en massa
Architectuur bijna monumentaal en zwaar
Dit sluit perfect aan bij Piet Lippens’ werk na WOII, wanneer hij sterk beïnvloed was door het Vlaams expressionisme
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Lochristi, België

Piet Lippens (1890-1981)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Benne
Lid sinds 2026
0 verkochte items
Alle items (1)
64.5 cm
60 cm
48 cm
43 cm