Benne
  3. Ervaren verkoper
  5. Benne

Benne

Lid sinds 2026 / Lochristi, België

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Piet Lippens - Piet lippens kopen? Bied vanaf 250!
Piet Lippens (1890-1981) Belgisch Piet lippens
Afmetingen 60 x 64.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250