Marc De Blieck - Ik zie, ik zie wat gij niet ziet.

Marc De Blieck - Ik zie, ik zie wat gij niet ziet. kopen? Bied vanaf 1500!
Marc De Blieck - Ik zie, ik zie wat gij niet ziet. kopen? Bied vanaf 1500!Marc De Blieck - Ik zie, ik zie wat gij niet ziet. kopen? Bied vanaf 1500!Marc De Blieck - Ik zie, ik zie wat gij niet ziet. kopen? Bied vanaf 1500!Marc De Blieck - Ik zie, ik zie wat gij niet ziet. kopen? Bied vanaf 1500!Marc De Blieck - Ik zie, ik zie wat gij niet ziet. kopen? Bied vanaf 1500!Marc De Blieck - Ik zie, ik zie wat gij niet ziet. kopen? Bied vanaf 1500!
  • Marc De Blieck (1958)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1985
Techniek Acryl
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 101 x 101 cm (h x b)
Incl. lijst 107 x 107 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Momenteel is Marc De Blieck bekend als fotograaf. Er loopt een tentoonstelling van hem in het Smak te Gent. Deze is nog te bezoeken tot 8 maart 2026. Hij startte echter als schilder. Mijn vader kocht toen drie werken van hem. Wegens plaatsgebrek en mits een goed bod wens ik dit werk te verkopen. Het werk is speciaal, in die zin dat het van dichtbij veel meer details prijsgeeft. Op het eerste zicht zie je iets maar als je beter kijkt, ontdek je nog vanalles.
Het werk is altijd goed bewaard geweest in de logeerkamer.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Bouwel, België

Marc De Blieck (1958)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Noukiebel
Lid sinds 2026
0 verkochte items
Alle items (1)
107 cm
107 cm
101 cm
101 cm