Marc De Blieck - Ik zie, ik zie wat gij niet ziet.
Omschrijving
Marc De Blieck (1958)
Type kunstwerk
Jaartal
1985
Techniek
Acryl
Drager
Canvas (Doek)
Ingelijst
Ingelijst
Afmetingen
101 x 101 cm (h x b)
Incl. lijst
107 x 107 cm (h x b)
Gesigneerd
Handgesigneerd
Momenteel is Marc De Blieck bekend als fotograaf. Er loopt een tentoonstelling van hem in het Smak te Gent. Deze is nog te bezoeken tot 8 maart 2026. Hij startte echter als schilder. Mijn vader kocht toen drie werken van hem. Wegens plaatsgebrek en mits een goed bod wens ik dit werk te verkopen. Het werk is speciaal, in die zin dat het van dichtbij veel meer details prijsgeeft. Op het eerste zicht zie je iets maar als je beter kijkt, ontdek je nog vanalles.
Zeer Goed
Het werk is altijd goed bewaard geweest in de logeerkamer.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Bouwel, België
koeriersdienst