Marc De Blieck (1958)
Ik zie, ik zie wat gij niet ziet.
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 107 x 107 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |