Noukiebel
  3. Ervaren verkoper
  5. Noukiebel

Noukiebel

Lid sinds 2026 / Bouwel, België

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Marc De Blieck - Ik zie, ik zie wat gij niet ziet. kopen? Bied vanaf 1500!
Marc De Blieck (1958) Belgisch Ik zie, ik zie wat gij niet ziet.
Techniek Acryl
Afmetingen 107 x 107 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.500