Corneille - Egyptienne

Corneille - Egyptienne kopen? Bied vanaf 450!
Corneille - Egyptienne kopen? Bied vanaf 450!Corneille - Egyptienne kopen? Bied vanaf 450!Corneille - Egyptienne kopen? Bied vanaf 450!Corneille - Egyptienne kopen? Bied vanaf 450!Corneille - Egyptienne kopen? Bied vanaf 450!Corneille - Egyptienne kopen? Bied vanaf 450!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1999
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 56 x 74.5 cm (h x b)
Incl. lijst 89 x 107 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 195/200
Dit werk is onderdeel van de CoBrA Special special.
Egyptienne
Zeefdruk, zilverkleurige houten lijst
Beeldmaat 56 x 74.5 cm, lijstmaat 89 x 107 cm
Oplage 195/200
1999
Certificaat van echtheid afgegeven door Famous, Amsterdam
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Hoevelaken, Nederland