Louis Collet - à la plage (kleine oplage!)

Louis Collet - à la plage (kleine oplage!) kopen? Bied vanaf 59!
Louis Collet - à la plage (kleine oplage!) kopen? Bied vanaf 59!Louis Collet - à la plage (kleine oplage!) kopen? Bied vanaf 59!Louis Collet - à la plage (kleine oplage!) kopen? Bied vanaf 59!Louis Collet - à la plage (kleine oplage!) kopen? Bied vanaf 59!Louis Collet - à la plage (kleine oplage!) kopen? Bied vanaf 59!Louis Collet - à la plage (kleine oplage!) kopen? Bied vanaf 59!Louis Collet - à la plage (kleine oplage!) kopen? Bied vanaf 59!
  • Louis Collet (1930)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1979
Techniek Droge Naald
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 56.5 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 15
Een mooie en typisch droge naald kunstwerk door Louis Collet. De droge naald is getiteld "à la plage", gesigneerd, gedateerd 1979 en genummerd 4/15 in potlood. Het werk is gedrukt op Arches. Typisch voor droge naald werken is de kleine oplage.

Het werk staat vermeld in de catalogus "Don Louis Collet gravures" van de bibliothèque royale Albert I te Brussel (uitgave 1982) als nummer 75 (op p25).

Afmetingen blad: 56,5 x 38,0cm
Afmetingen druk: 32,5 x 24,8cm
Binnen België € 11,50
Naar Nederland € 16,50
Naar Duitsland € 16,50
Europese Unie € 21,50

Louis Collet (1930)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  papier-marche
Lid sinds 2023
31 verkochte items
Alle items (18)
38 cm
56.5 cm