Jan Vaerten (1909-1980) A 2/9 twee konijnen en een eenhoorn
Bied mee
Techniek | Litho |
Afmetingen | 42.5 x 32 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
€ 60