Marcel Delmotte - liggend naakt

Marcel Delmotte - liggend naakt kopen? Bied vanaf 59!
Marcel Delmotte - liggend naakt kopen? Bied vanaf 59!Marcel Delmotte - liggend naakt kopen? Bied vanaf 59!Marcel Delmotte - liggend naakt kopen? Bied vanaf 59!Marcel Delmotte - liggend naakt kopen? Bied vanaf 59!Marcel Delmotte - liggend naakt kopen? Bied vanaf 59!
  • Marcel Delmotte (1901-1984)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1969
Techniek Litho
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage H.C.
Een prachtige litho van een liggend naakt door Marcel Delmotte. De litho is gesingeerd, gedateerd 1969 en genummerd H.C. (hors Commerce) in potlood.

Afmetingen blad: 50x 65cm

Verzending in een koker.
lichte plooi zichtbaar.
Binnen België € 11,50
Naar Nederland € 16,50
Naar Duitsland € 16,50
Europese Unie € 21,50

Marcel Delmotte (1901-1984)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  papier-marche
Lid sinds 2023
31 verkochte items
Alle items (16)
65 cm
50 cm