Regnier De Herde - Aan de visserskaai - Oostende

Regnier De Herde - Aan de visserskaai - Oostende kopen? Bied vanaf 300!
Regnier De Herde - Aan de visserskaai - Oostende kopen? Bied vanaf 300!Regnier De Herde - Aan de visserskaai - Oostende kopen? Bied vanaf 300!Regnier De Herde - Aan de visserskaai - Oostende kopen? Bied vanaf 300!Regnier De Herde - Aan de visserskaai - Oostende kopen? Bied vanaf 300!Regnier De Herde - Aan de visserskaai - Oostende kopen? Bied vanaf 300!Regnier De Herde - Aan de visserskaai - Oostende kopen? Bied vanaf 300!
  • Regnier De Herde (1914-2004)
Type kunstwerk Schilderij
Drager Board
Onderwerp Havengezicht
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 123 x 100 cm (h x b)
Incl. lijst 134 x 111 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Een indrukwekkend en grootschalig olieverfschilderij van de Belgische kunstenaar Regnier de Herde (1914–2004).
Dit werk, getiteld "Aan de visserskaai - Oostende", toont de kunstenaar op zijn best: een levendig, post-impressionistisch havengezicht met vissers aan het werk. Met zijn herkenbare pasteuze verfgebruik en oog voor maritieme sfeer heeft De Herde een tijdloos beeld van de Oostendse visserskaai gecreëerd.
Vanwege de aanzienlijke afmetingen en de gewilde locatie (Oostende) is dit een topstuk voor liefhebbers van Belgische kunst.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Bonheiden, België

Regnier De Herde (1914-2004)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Kcouder
Lid sinds 2026
0 verkochte items
Alle items (1)
111 cm
134 cm
100 cm
123 cm