Regnier De Herde (1914-2004)
Aan de visserskaai - Oostende
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 134 x 111 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Board |
| Ingelijst | Ingelijst |