Corneille - Homage to Eric Satie

Corneille - Homage to Eric Satie kopen? Bied vanaf 550!
Corneille - Homage to Eric Satie kopen? Bied vanaf 550!Corneille - Homage to Eric Satie kopen? Bied vanaf 550!Corneille - Homage to Eric Satie kopen? Bied vanaf 550!Corneille - Homage to Eric Satie kopen? Bied vanaf 550!Corneille - Homage to Eric Satie kopen? Bied vanaf 550!Corneille - Homage to Eric Satie kopen? Bied vanaf 550!Corneille - Homage to Eric Satie kopen? Bied vanaf 550!Corneille - Homage to Eric Satie kopen? Bied vanaf 550!Corneille - Homage to Eric Satie kopen? Bied vanaf 550!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1976
Stijl Abstract
Onderwerp Portret
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 66 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage E/A
Origineel grafisch werk van Corneille, getiteld Homage to Eric Satie, uit 1976. Dit kleurrijke en speelse werk is een eerbetoon aan de Franse componist Eric Satie en toont duidelijk Corneille’s kenmerkende Cobra-stijl met expressieve vormen en levendige kleuren.

Het werk is handgesigneerd door de kunstenaar en uitgevoerd in een oplage E/A (épreuve d’artiste).
Het verkeert in uitstekende staat, zonder verkleuringen of beschadigingen, en wordt niet ingelijst aangeboden.

Specificaties:

  • Kunstenaar: Corneille (Guillaume Corneille Beverloo)
  • Titel: Homage to Eric Satie
  • Jaar: 1976
  • Oplage: E/A (Artist Proof)
  • Afmetingen: 66 × 51 cm (h × b)
  • Handgesigneerd
  • Conditie: zeer goed
  • Niet ingelijst