Originele zeefdruk / litho van Corneille (1922-2010)
Op de voorzijde met de hand in potlood gesigneerd, gedateerd en genummerd.
Dit werk is gedrukt op handgeschept papier (gestempeld links onder).
Datering: 1987
Nummer: 6 / 30
Formaat werk: 60 cm x 78,5 cm
Dit werk is altijd donker bewaard gebleven, verkeert in zeer nette conditie en heeft geen gebreken.
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Oss, Nederland
> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
€ 17,50
Naar België
€ 35,00
€ 35,00
Europese Unie
€ 35,00