Grote zeefdruk op canvas, ingelijst, van de schilder Guillaume Corneille, stichtend lid van de Cobra-groep samen met Asger Jorn, Karel Appel, Constant, Dotremont en later Alechinsky en Jacques Doucet.
Gesigneerd en gedateerd in inkt door de kunstenaar zelf.
Exemplaar Hors Commerce 2/2 met stempel Atelier Corneille op de achterkant.
Geleverd met een certificaat van echtheid.
2008 naar een eerder werk.
Totale afmetingen met lijst: 77 x 93 cm.
Werk in zeer goede staat. Enkele gebruikssporen op de lijst.
Veilige verzending met UPS.
Herkomst Atelier Corneille