Corneille - Zeefdruk op doek gesigneerd Oiseau Libre Cobra - Ingelijst

Corneille - Zeefdruk op doek gesigneerd Oiseau Libre Cobra - Ingelijst kopen? Bied vanaf 900!
Corneille - Zeefdruk op doek gesigneerd Oiseau Libre Cobra - Ingelijst kopen? Bied vanaf 900!Corneille - Zeefdruk op doek gesigneerd Oiseau Libre Cobra - Ingelijst kopen? Bied vanaf 900!Corneille - Zeefdruk op doek gesigneerd Oiseau Libre Cobra - Ingelijst kopen? Bied vanaf 900!Corneille - Zeefdruk op doek gesigneerd Oiseau Libre Cobra - Ingelijst kopen? Bied vanaf 900!Corneille - Zeefdruk op doek gesigneerd Oiseau Libre Cobra - Ingelijst kopen? Bied vanaf 900!Corneille - Zeefdruk op doek gesigneerd Oiseau Libre Cobra - Ingelijst kopen? Bied vanaf 900!Corneille - Zeefdruk op doek gesigneerd Oiseau Libre Cobra - Ingelijst kopen? Bied vanaf 900!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 2008
Drager Textiel
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 73 x 89 cm (h x b)
Incl. lijst 77 x 93 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Grote zeefdruk op canvas, ingelijst, van de schilder Guillaume Corneille, stichtend lid van de Cobra-groep samen met Asger Jorn, Karel Appel, Constant, Dotremont en later Alechinsky en Jacques Doucet.

Gesigneerd en gedateerd in inkt door de kunstenaar zelf.
Exemplaar Hors Commerce 2/2 met stempel Atelier Corneille op de achterkant.

Geleverd met een certificaat van echtheid.
2008 naar een eerder werk.

Totale afmetingen met lijst: 77 x 93 cm.
Werk in zeer goede staat. Enkele gebruikssporen op de lijst.
Veilige verzending met UPS.

Herkomst Atelier Corneille
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen België € 20,50
Naar Nederland € 30,00
Naar Duitsland € 36,50
Europese Unie € 36,00
Wereldwijd € 110,50