Roger Hebbelinck - Landschap met brug over water.

Roger Hebbelinck - Landschap met brug over water. kopen? Bied vanaf 39!
Roger Hebbelinck - Landschap met brug over water. kopen? Bied vanaf 39!Roger Hebbelinck - Landschap met brug over water. kopen? Bied vanaf 39!
  • Roger Hebbelinck (1912-1987)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Techniek Handgekleurd
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 53 x 63 cm (h x b)
Incl. lijst 76 x 85 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 177/350
Werk van Roger Hebbelinck naar een werk van Saverys. Weṛk is ingelijst, met passe-partout en achter glas. Gesigneerd (geprint) op de afbeelding onderaan links met Saverys.
Genummerd in potlood aan de rechterkant met 177/350 en de signatuur van Roger Hebbelinck.
Goed geconserveerd.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Zwijndrecht, België

Roger Hebbelinck (1912-1987)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (13)

Geplaatst door  Erik_C
Lid sinds 2025
0 verkochte items
Alle items (4)
85 cm
76 cm
63 cm
53 cm