Roger Hebbelinck (1912-1987)
Landschap met brug over water.
| Techniek | Handgekleurd |
| Afmetingen | 76 x 85 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |