Erik_C
  3. Ervaren verkoper
  5. Erik_C

Erik_C

Lid sinds 2025 / Zwijndrecht, België

4 aangeboden items / 0 verkochte items

Roger Hebbelinck - Landschap met brug over water. kopen? Bied vanaf 39!
Roger Hebbelinck (1912-1987) Belgisch Landschap met brug over water.
Techniek Handgekleurd
Afmetingen 76 x 85 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 39
Albert Saverys - Leie in de winter. kopen? Bied vanaf 39!
Albert Saverys (1886-1964) Belgisch Leie in de winter.
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 77 x 84 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 39
Henri Joseph Pauwels - Stilleven met bloemen. kopen? Bied vanaf 75!
Henri Joseph Pauwels (1903-1983) Belgisch Stilleven met bloemen.
Afmetingen 88 x 83 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Cees Hasman - Winters landschap. kopen? Bied vanaf 380!
Cees Hasman (1951) Nederlands Winters landschap.
Afmetingen 103 x 83 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 380