Cees Hasman - Winters landschap.

Cees Hasman - Winters landschap. kopen? Bied vanaf 380!
Cees Hasman - Winters landschap. kopen? Bied vanaf 380!Cees Hasman - Winters landschap. kopen? Bied vanaf 380!
  • Cees Hasman (1951)
Type kunstwerk Schilderij
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 79 x 59 cm (h x b)
Incl. lijst 103 x 83 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Cees Hasman is een Nederlandse kunstschilder (geboren in 1951) die bekendstaat om zijn realistische natuur- en landschapsschilderijen.

Hij woont en werkt sinds 1981 in Nieuw-Lekkerland, met uitzicht op de molens van Kinderdijk.

Zijn werk kenmerkt zich door een fascinatie voor de dynamiek van de zee en geografisch herkenbare Nederlandse cultuurlandschappen. Veel van zijn schilderijen bevinden zich in particuliere collecties wereldwijd, waaronder in Europa, de VS en China. Er hangt ook een specifiek door hem gemaakt werk in een kerkje in Glåmos, Noorwegen.
Goed geconserveerd.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Zwijndrecht, België

Cees Hasman (1951)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Erik_C
Lid sinds 2025
0 verkochte items
Alle items (4)
83 cm
103 cm
59 cm
79 cm